הקפצה ונעיצה

miraak

New member
פסולת רפואית

מרפאות וטרינרים ומרפאות שיניים תמיד מצטיירים כמקומות נקיים, וסטריליים. אמנם אנו האזרחים לא יודעים את הצד האפל של מרפאות אלו. לדוגמא מרפאות אלו אינם עסק טעון רישוי לעניינו של חוק רישוי עסקים, לפיכך העיסוק בחומרים מסוכנים אינו טעון "היתר רעלים " בשנת 1997 הותקנו "תקנות בריאות העם" (טיפול בפסולת במוסדות רפואיים ) התקנות מבחינות בין ארבעה סוגי פסולת רגילה, זיהומית, רפואית מסוכנת ופסולת פגרים. בביטוי "פסולת זיהומית" נכלל כל עצם העלול לגרום פגיעה או לשאת גורם מחלה, כגון: פריטים חדים החודרים לגוף האדם (מחטי מזרקים סכיני חיתוך), כלים שהכילו, תרביות של תאים נגועות בווירוסים או עצמים שהיו במגע עם חולים. נתונים : בארץ כ- 3700 מרפאות שיניים , 1000 מרפאות וטרינריות סה"כ 4700 בתי עסק המייצרים :  פסולת רפואית וזיהומית מסוכנת הדורשת עיקור.  פגרי בעלי חיים הדורשים שריפה.  אמלגם הדורש טיפול.  שפכים ממכונת רנטגן. בממוצע כל עסק מייצר כ- 5 ליטר פסולת זיהומית בחודש סה"כ 23.500 ליטר. כיום כמעט ולא מתבצע איסוף מוסדר של הפסולת הזיהומית, פגרי בע"ח, אמלגם, ושפכים מרנטגן. מיקום ייצור הפסולת :כ- 90% ממרפאות ממוקמות בבניינים משותפים ומרכזים מסחריים הומי אדם. הפסולת ברובה מושלכת לפחי אשפה לאיסוף פסולת ביתית, ולביוב. סכנות הנובעות מהשלכה זו:  פגיעה בעוברי אורח- עקב נפילה של פחי האשפה.  בעלי חיים חתולים בפחי אשפה העברת מחלות זיהומיות  פגיעה בילדים המשחקים בקרבת מקום .  פגיעה בעובדי עירייה המפנים פסולת.  פגיעה בעובדים באתרי פסולת ביתית.  זיהום מי תהום. סיכום : אין גוף בארץ המבצע אכיפה במרפאות השיניים ומרפאות וטרינרים, הגוף האמור לטפל במרפאות אלו הוא משרד הבריאות ומשרד איכות הסביבה. אך בשל תקנים רבים של פקחים הפיקוח לא מתבצע. אבי עקיבא חברת מדי סייקל בע"מ נהר הירדן 29 מודיעין 71700 טלפון 052-6570129 פקס 077-5261034

ester5

New member
משרד הבטחון

שלום רב אני אמא לבן ששירת במודיעין בשטחים נפגע נפשית 7 חודשים לפני סיום השירות התגיס עם פרופיל 97 אושפז בכמה בתי חולים פסיכיאטרים בזמן השירות הצבאי חזר הביתה מטופל ב 10 כדורים אביו חלה ונפטר גם כן עבר טראומה נוספת אושפז שוב והעובדת הסוציאלית שלחה אותו לביטוח לאומי במקום למשרד הבטחון אמו פנתה למשרד הבטחון אחרי מות האב באמצעות עורך דין התביעה נדחתה בבית המשפט השלום מפני שפנה קודם לביטוח לאומי החיל היה מטופל בתרופות ואמו היתה גם כן מטופלת בתרופות עקב מות בעלה כך שבלי דעת פנתה לביטוח לאומי בגללל שהעובדת הסוציאלית שלחה אותה ישנה חות דעת של פרופסור ידוע על הבחור שנגרם לו נזק בצבא מדוע עקב רשלנות של גורמים בצבא ובבתי חולים אינו יכול להיות מוכר כנכה של משרד הבטחון ולהפסיק להיות מוכר כנכה של ביטוח לאומי נכותו היא עקב שירותו הצבאי מה ניתן לעשות עקב טעות של עובדת סוציאלית בתודה מראש האמא הסובלת

רובן21

New member
מניעת סגירת סוקולוב בשבת

בצפון העיר בני-ברק נותרו כמה רחובות שאנו החילונים גרים בהם.השבת האחרונה,27 לאוגוסט,ניסו החרדים לסגור את הכביש לתנועה בפני החילונים שברחוב סוקולוב בעיר.הם הביאו 3 מחסומים מאולתרים ולא חוקיים ,צעקו "שעבאס" על הנוסעים כדי להפחיד ומשראו שממשיכים לנסוע לרחוב ודרכו לרחובות הסמוכים הפכו עגלות אשפה על תוכנן לאורך כל הרחוב! צוות צילום אם ייקלע בשבת הקרובה בשעות 11:00 עד 14:00 יוכל לתעד את המחזות הללו ולהציג את החרדים בבושתם: הם לא מאפשרים לאחרים, שאינם אברכי ישיבות לגור במקום ,הם מיתפרעים מחליפים קללות עם החילונים .למרבה מבוכתם הם שופכים את האשפה בשבת :אחד החברה החליט לקחת טנדר מיסחרי ו"להיכנס" בם אם יפריעו לו לנהוג .אישה מבוגרת לקחה מקל לידיים ונופפה בו מול אברכים שברחו .אחרת עברה ליד המחסומים הללו והפכה אותם תוך רעש ומהומה .אז, אחרי ההיתנתקות, ניראה שהשבת הזו והבאות שוות ביקור וגם הקרנה בטלויזיה.מה דעתכם?

AdShEaTaKoRe

New member
"שוברי כסף הזהב"

מתיימרת להיות חברה למכירת יחידות נופש, האם מישהו שמע עליהם? מההיכרות הקצרצרה שלי עמם הם נשמעים מאוד לא אמינים.

כמו תמיד, מנסיוננו, כל מה שקשור

ליחידות נופש, למכירתם, קנייתם או כל דבר דומה, נא להזהר מאוד. קחו הכל בערבון מוגבל, אל תחליטו החלטות פזיזות, ובידקו כל דבר בשבע עיניים.

L L B

New member
» "גרפולוג" »

שלום "שומר מסך"- היום בשעות הצהריים הסתובבתי בתחנה המרכזית בירושלים וראיתי דוכן ארעי של גרפולוג שמציג את עצמו בשם "יהודה שאולי". מכיוון שנושא הגרפולוגיה מאוד מעניין אותי, החלטתי לגשת אליו. דיברנו קצת בנושא הגרפולוגיה ואח"כ הוא הציע לעשות לי ניתוח כתב יד על המקום תמורת 40 ש"ח. אני אומרת לכם אנשים, הבנאדם פשוט חרטטן! הוא "גילה" עלי דברים שאפשר להגיד אותם על יותר מחצי מדינה (!!!). לדוגמא; "פה אני יכול לראות שאת בחורה מאוד לחוצה... ופה אפשר לראות שאת גם מאוד עצבנית.... ותגידי, מה הסיפור עם אבא שלך?" ועוד כלמיני שטויות וחירטוטים כאלה... שתבינו, דברים מאוד משמעותיים על חיי הוא לא הצליח לראות. למשל כשאמרתי לו שבעברי ניסיתי להתאבד הוא התחיל לגמגם... כשהוא ראה שאני חכמה מידי בשבילו, הוא התחיל לשאול אותישאלות על עצמי... הבנאדם פשוט חאפר!!! לא רוצה לדמיין לעצמי כמה אנשים נופלים לו בפח כל יום... L.L.B נ.ב. - יש לי את מספר הפלאפון שלו. הוא נתן לי פלאייר עם "מבחר" הרצאות בנושאי גרפולוגיה שהוא כנראה מעביר.

SexyGod

New member
הונאת "הגדלת איבר המין"

לאחרונה נתקלתי באתר המציע "הגדלת איבר המין בשיטה הטבעית" לאחר סיור באתר וקריאת מאמרים שונים באנגלית בנושא, הבנתי שזאת רמאות. פשוט עבודה בעיניים. אני בטוח שיש המון אנשים שנפלו בפח המכוער הזה. http://xxl.co.il/intro/index.php?lang=heb http://www.sexsecrets.co.il/home.htm http://www.addmore.d2g.biz/ אשמח אם צוות התכנית יוכל לבדוק את הנושא. ובכך גם להזהיר אנשים מפני הההונאה.

ninoa

New member
חברות הסלולר מרמות אותנו...ואנו?

שלום לכולם... קיימת תופעה לצערנו בארצנו הקטנטונת שלא אחת אנו עדים למירמה מצידן של חברות הסלולר ובכלל חברות תקשורת כאלו ואחרות, החלטתי ללכת על זה עד הסוף ואך להגיע בתקווה לקוטלי בית המשפט על מנת לעצור את התופעה הנבזית אותה אנו חווים ביום יום... חברים... היום זה קרה לי מחר זה יקרה לכם אם עוד לא קרה... התחברתי לחברת "אורנג" חברת סלולר מוכרת מאד ובעלת מעוף עצום שמשרתת רבים מאיתנו... יש לי שאלה אליכם החברים כאן בפורום ובכלל... במידה וקניתם זוג נעליים חדשות באריזה, מה היא הצפיה שלכם מהקניה??? אתם בטח שואלים את עצמכם מי הגנוב הזה? נכון שהציפיה היא להנות מהנעליים ולא מהאריזה?? מסכימים?? יופי...אז מדוע החברה הכל כך מגניבה עם הפרסומות הכי יפות ומכלול של עובדים ענק שלא נחים לרגע בפריסה ארצית מדהימה...מוכרת לנו מוצר שכיביכול מאפשר לנו להתקשר לבן הזוג שלנו או לכל " נתמכי הדור 3" שאנחנו בעצם לא יכולים בכ-75% מהשיחות לראות שיחת וידאו???? אני חייב לכם הסבר מתוקים עם לא הבנתם... אתם ניגשים לסניף מורשה חברת פרטנר תקשורת [אורנג] מבקשים לרכוש מכשיר דור 3 , כל מה שהנציג שמשחיל לכם את העסקה רוצה לראות זה את כרטיס האשראי שלנו... הוא יהרוג את אמא שלו כדי שהעסקה תצא לפועל... הוא משקר לכם ולי ולנו בעניים בידיעה מראש שהשרות הוא בלתי אפשרי... הנציג הוא החייכן הכי הכי הכי גדול שיש....ועל תטעו למה... כשהנציג מגיע למבחני קבלה הדגש על אופן קבלתו לעבודה הוא האמון בינו לבין החברה... ולבסוף אנו עדים לתופעה שבעצם החברה בידיעת העובד ובעזרתו משקרת לנו בפנים... מכרו לי שני מכשירי דור שלוש, מצלמה לא מצלמה אני רוצה לראות את בת זוגתי והיא אותי מתיי שרק נחפוץ... הנציג החייכן משהו נשאל עם קיימת אפשרות לבצע לפני הרכישה שיחת וידאו למרחק אחר והוא השיב לנו בחיוב ובנימת קול מזלזלת כאילו..." מה אתה נורמלי בטח שאפשר" שלפתי את כרטיס האשראי וגיהצתי לי עוד 3600 בתשלומים של 59 לחודש... מאושר נהגתי לאשתי וסיפרתי לה על העיסקה " המדהימה שעשיתי" תתקשר אליי היא ביקשה כשתגיע לעבודה ואני רוצה לראות אותך... בכייף עניתי... אני רוצה לומר לכם שלא הצלחתי לבצע שיחת וידאו... התקשרתי למוקד והסבירו לי איך לבצע שיחה ושוב ניסיתי ושוב לא הצחלתי ושוב חייגתי אליהם, והסברתי שזו לא הפעם הראשונה שאני מתקשר ומסבירים לי איך להוציא שיחת וידאו, והם בשלהם כאילו אני משקר להם... " בוא וננסה שוב מההתחלה" ושוב אני מנסה ושוב לא מצליח ושוב מתקשר למוקד... אגב, כל השיחות אל מוקדי השירות בכל רשת היא בתשלום ושלא יעבדו עליכם בעניים כי גם הקריינים שצועקים לכם חייגו חינם כוכבית כך וכך... משקרים לנו וזה בדוק בדוק בדוק ... אני חוזר למוקד ממנו רכשתי את המכשיר ומתלונן בחיוך על " התקלה " הנציג לוקח את שני המכשירים מבצע שיחת וידאו ...וראו פלא פלאים, הוא מצליח לבצע שיחת וידאו, מסתכל עלי ושואל אותי למה הגעתי בכלל הכל תקין חמוד סע בשלום הוא מברך אותי... אני שב לאשתי ושוב התופעה חוזרת על עצמה... התקשרתי למוקד שוב והפעם ביקשתי לבטל את העיסקה להחזיר את המכשירים ולהיפרד מהם כידיד פגוע... פתאום, כל מנהלי פרטנר אורנג התעוררו והבטיחו והבטיחו... שלחו לי טכנאי בכיר על מנת לבדוק את פשר העניין... הטכנאי מגיע מנסה לבצע שיחת וידאו ולא מצליח... ושימו לב למשפט הבא שהוא אומר לי... שימו לב טוב טוב טוב... טכנאי בכיר בחברת אורנג[פרטנר] שמקבל משכורת מהחברה המדוברת אומר לי ברוב חוצפתו... " אחי? עבדו עליך,מכרו לך האמנם מכשירי דור שלוש אבל אין בכלל אישור ממשרד התקשורת על הנחה של אנטנות סלולריות תומכי דור שלוש...אכלת אותה בקיצור ואתה לא היחידי" נשארתי בהלם ולא האמנתי למשמע אוזניי ואני ובטח גם אתם יושבים וחושבים איך? הרי כשפניתי למוקד בסמוך לביתי היתה קליטה והנציג החמוד הצליח לבצע שיחת וידאו? נכון חברים...שאלתי את "הטכנאי הבכיר" ומה הוא ענה? מותקן בכל תחנה או מוקד תיקונים ואו מכירה או מעבדה של חברת אורנג פרטנר בארץ אנטנה מיוחדת [חבל שאני לא זוכר את שמה] שיכולה לקלוט דור שלוש רק למי שיש אנטנה כזו... ואז נזכרתי שהנציג שמכר לי בעצם.. כדי להתקשר שיחת וידאו הוא התקשר למוקד אחר שגם בו בעצם מותקנת אותה האנטנה המיוחדת... בקיצור חברים אני בטוח ומשוכנע שחלק לא קטן מיכם יושב עכשיו ולא מאמין כן חברים אין בארץ אישוא להניח אנטנה סלולרית תומכת דור שלוש... יהיו כאלה שיבואו ויגידו לי עכשיו שהם דווקה כן הצליחו... אבל רק בפעמים בודדות וגם על העניין הזה הובר לי מפי הטכנאי הבכיר שכאשר אין עומס על אנטנה בדור השני אז חלק מהכח עובר לדור שלוש ומשם בעצם האפשרות להצליח ולבצע שיחת וידאו , אבל העניין הוא נדיר וקורה לעיטים רחוקות.. תודה לכם עלך הסבלנות חברים שהסכמתם לקרוא את מה שכתבתי... אני מתכוון ליצור קשר עם אמנון לוי או עם תחקירן כזה או אחר על מנת לנסות ולעצור את ההתפשטות הזו... אולי זה יצחיק אתכם אבל אני התחברתי לרשת הוט תקשורת... שהיא בעצם חברה מתחרה של בזק... רכשתי את העסקה המדוברת כל כך...הבטיחו לי שאני יכול להתקשר 2000 דקות שיחות חינם לקווי בזק והוט? בול שיט...אין כל אפשרות להתקשר מהוט להוט...לכל מחוברי הוט אתם מוזמנים לנסות אלי 0776622379 לא תצליחו למה???? כובע...אין עם מי לדבר שוב עבדו עלי... " תקלה שכבר נמשכת מאז שהתחברתי ואני כל יום מתקשר אליהם על חשבוני.. האטימות הזו משגעת פילים... הנציגים משקרים לנו כי אין להם ברירה... הם עובדים תחת ביקורת אדוקה של מנהלים שמצוטטים להם לחלק נכבד מהשיחות עם הקהל ביום יום... ואיזה נציג היה רוצה לאבד את עבודתו? אף אחד האמינו לי... אתם מוזמנים לכתוב אלי ולהגיב [email protected] זה אימייל שלי 0504448634 זה הנייד שלי כולי תקווה שמישהו יעשה משהו ירים את הכפפה ויתחיל להזיז עניין... שיהיה שבת של שלום אחווה ורעות... שלכם יניב

tzah1

New member
דואר זבל- חוצפה ממדרגה ראשונה....

לא מספיק שכל יום אני מקבל דואר זבל מטריד בלי יכולת להתגונן, עכשיו גם אלה ששולחים לי אותו מציעים לי שאני ישלח דרכם דואר זבל למאות אלפי מיילים. חייבים לעצור את התופעה המטרידה הזו...

shiranr1

New member
כאן נמחקה הודעה

כאן נמחקה הודעה על ידי הנהלת הפורומים

angie007

New member
מרפאת care - מחדל !

מחדל - מרפאת care‏ מנסה "לחנך" לקוחות ומשנה הסכמים בדיעבד תוך הפעלת לחץ וניצול חולשת הלקוח. מרפאת care‏, המציעה שירותי אסתטיקה מסרבת בימים אלה לקבוע תורים לטיפול ללקוחות קיימים (שכבר שילמו בעבור השירות), עד שאלה יחתמו על טופס הרשאת חיוב, בו הם מצהירים שהם מסכימים לשלם קנס בעבור ביטול תורים. בטופס מחייבים את הלקוחות למסור את פרטי כרטיס האשראי לחיוב במקרה של ביטול תור. מדובר בסירוב של מרפאת care‏ לתת טיפול שכבר שולם מלוא התשלום עבורו (!!!), וזאת על מנת לשנות הסכם שכבר נחתם. המרפאה מנצלת את מצוקתן של הלקוחות הזקוקות לטיפול ולוחצת עליהן לחתום על הטופס (חתימה שמשפטית תהיה ניתנת לביטול בגדר "עושק" בדיני-חוזים). טלפונים לאימות: לורה שמריה, 0544878382 ירון שמריה, 0528215296

nash11

New member
חברת GTS- בבקשה תבדקו אותם !

אהלן ! לפני שנה וחצי בערך בא אלינו סוכן נמרץ של חברת GTS והציע לנו להצטרף כמנויים. מה כלול במנוי ? זה כמו ביטוח לכל מוצרי החשמל בבית... ראוי לציין שהתשלום החודשי לא זול במיוחד, והמטרה היא שכל תיקון שנצטרך נתקשר אליהם וטכנאי יבוא ולא יגבה תשלום עבור התיקון. שמחנו על המציאה כי יש לנו הרבה מכשירי חשמל בבית, ביניהם מדיח, מכונת כביסה, מייבש וכל החרטות מסביב... בקיצור, כל פעם שהיינו מתקשרים, עזבו את זה שהיו עונים לנו בלחץ אחרי חצי שעה, כל טכנאי שהיה בא לבדוק היה גובה תשלום על התיקון, והיה הורס חלקים תקינים שהיו לנו במכשירים, וטוען שזה "לא כלול"... מה זה החוצפה הזאת ? אנחנו משלמים ממיטב כספנו בשביל ה"ביטוח" הזה למכשירים בבית. הבקשה שלי היא שתבדקו אם זה חוקי, ואם יש מצב שיש מישהו שעומד מאחורי זה... בתודה, אלמוג לפרטים : [email protected]

eholits

New member
לי זה נשמע כמו רמאות רצינית

מצורפת הודעת הרמאות. מדובר במכתב שמפיצים בפורומים בו נדרשים הקוראים לשלוח כסף לכל מני כתובות ומובטח להם בתמורה לקבל סכומי עתק. המכתב מכיל שמות וכתובות של האנשים שמבקשים שישלחו להם את הכסף. לפי דעתי צריך לעצור אותם לפני שיפגעו אנשים תמימים.

חבר'ה, להרגע, זה פורום לא צ'ט

אנחנו לא נמצאים על הפורום 24 שעות ביממה. כך שלוקח לתשובות זמן להגיע, אז נא להתאזר בסבלנות. אני אשמח לקבל מסר עם כל הפרטים של האיש כדי שנוכל לבדוק את הסיפור

ZAMIR89

New member
פזית באמת שאין לי שום קשר

אבל גם לי יש שכן כזה והוא הראה לי ספר מיוחד מקנדה שמי שרשום שם, לא חייב להיות רופא אך הוא חייב ללמוד לפחות 3 שנים ולעמוד בבחינות רפואיות לרפואה צמחונית בדוק מה שאני אומר הם פועלים בקנדה כבר לפחות 15 שנים לפי התקנון הזה כתבתי לך זאת פשוט כדי שלא תיפלי באיזו שהיא הוצאת דיבה או הסתבכות עם אותו שכן לילה טוב

למעלה