½

LeAnNe

New member
½../images/Emo32.gif

טוב כמו ששמתם לב הפורום הזה חדש ויש כאן 2 קבוצות: 1.כאלה שבאו מפורום הארי פוטר שמכירים זה את זה. 2. חברים של אופיר/ כאלה שבטעות נכנסו לכאן. וכדי ש2 הקבוצות ישתלבו וייצרו פורום הגעתי למסכנה שצריך לעשות שרשור הכרות (ואני יודעת שיש דבר כזה כרטיס אישי). אז זה הולך ככה כל אחד משרשר את הפרטים שהוא רוצה שאחרים ידעו עליו להודעה הזאת ומי שרוצה להגיב למשהוא מסוים שיגיב להודעה שלו, מובן? פרטים אישיים שמומלץ לכתוב: *שם: אזור מגורים: כינויים: פורומים נוספים שאתה משתתף בהם: תחביבים: קוויז אהוב: תוצאת קוויז אהוב: (מומלץ להוסיף תמונה). האם אתה שומר תוצאות קוויזים? מה אתה רוצה שיהיה בפורום? *האם אתה חושב שהשרשור הזה ממש מפגר? משפט מפגר שאתה חייב להגיד בכל סוף הודעה: (מותר להוסיף דברים) (השאלות שמסומנות ב-* הן חובה). טוב אז אני ממש אשמח אם טענו.

LeAnNe

New member
מגיבה לעצמי..

שם: ליאן
אזור מגורים: קיבוצניקית נודדת בצפון.
פורומים: הארי פוטר, דוליז (לעיטים רחוקות).
קוויז אהוב: אני לא סגורה על אף אחד.
תוצאת קוויז אהוב: -------->
אני שומרת תוצאות של קוויזים מאז שאני בפורם.
אני רוצה שיהיה כיף בפורום.
אני מקווה שהופיק לא כל כך מפגר. וזהו

LeAnNe

New member
לא רשמתי תחביבים..

תחביבים: לעצבן אנשים, לכתוב טופיקים מפגרים.. (הקפצה סמויה)

ללא שם™

New member
../images/Emo26.gif

תגובה חלקית
שם: חסוי/מצונזר/מה שתרצו עיר מגורים: תימן הקטנה (ראש העין) כינוי: אין
פורומים אחרים: תפוז מחפשים בשבילך, לימודים ועוד, ועכשיו כשנרשמתי למערכת, תוך כמה ימים יוספו לרשימה הזאת עוד כ 10-20 פורומים. תחביבים: לבלבל ת´שכל לאנשים בפורומים, ולשגע את המורים בבית ספר
קוויז אהוב: אין. אני אוהבת הכל, במיוחד מבחני אייקיו. לא שומרת תוצאות
(אני לא ממפיית המכורים) אני דורשת שיהיה בפורום קישורים להרבה קוויזים שווים
לא, השירשור הזה הוא אחלה שירשור
כמעט כל משפט שאני אומרת הוא מפגר

LeAnNe

New member
יש לי רק שאלה אחת שאת לא חייבת לענו

ת עליה. למה את לא רוצה להגיד את השם שלך?

M a D C o W

New member
אוקיי, אז:

שם: מרב (ולא מירב! מרב!) אזור מגורים: פרוורי קלקיליה (דהיינו כפר סבא) כינויים: אמ... Mad Cow, הידועה גם כ"שלד" או "שוקולית". פורומים נוספים: רעיונות מטורפים, אוף טופיק, רומח הדרקון, סרטים מצוירים ודיסני, וגיחות קצרות לשאר מיני פורומים. תחביבים: לעשות קוויזים,רומח הדרקון, לראות סרטים מצוירים, ללמוד בעל פה תסריטים של סרטי דיסני, לנגן ולהתווכח ויכוחים חסרי משמעות. קוויז אהוב: איזו מחלת נפש יש לך? *מסמיקה ומגחכת* תוצאת הקוויז: פרנויה... חי חי. מה אני רוצה שיהיה בפורום: המון קוויזים שווים בטירוף, רצוי מצחיקים/חולניים. דעתי על השרשור: לא מפגר, אפילו הכרחי. משפט מפגר שיש לי נטייה לתקוע בהודעות: ותפסיק לאכול בננות! סבתות לא אוכלות בננות! אולי אני אצרף אותו לחתימה.

YaLdoNet 4 EveR

New member
מיאו ../images/Emo54.gif../images/Emo117.gif

מיאו
שם: אופיר
אזור מגורים: לב השרון, מושבניקית גאה
כינויים: אופירע
פורומים נוספים שאתה משתתף בהם: עבע"ב, HP, בנות גילמור (הפורום שאני מנהלת
)
תחביבים: לשיר, לקרוא, לכתוב, הארי פוטר, מיוזיק... ועוד ועוד
קוויז אהוב: כל קוויז שנותן לי עוד קצת מידע על עצמי
תוצאת קוויז אהוב:
תמונה
האם אתה שומר תוצאות קוויזים? יאפ.
מה אתה רוצה שיהיה בפורום? סטריפ-פוקר. o_O
האם אתה חושב שהשרשור הזה ממש מפגר? כן.
לא.
משפט מפגר שאתה חייב להגיד בכל סוף הודעה: הא? נעים להכיר

LeAnNe

New member
מצאתי עוד קוויז שמראה על

רמת החוכמה שלך! והנה הקוויז והתוצאות-----> (כן, זאת הקפצה סמויה)

YaLdoNet 4 EveR

New member
That´s what i got 2

אבל אני לא אוורג´ית, כי עברתי את המבחנים הראשונים של בית ברל

אר.... ../images/Emo57.gif

שם: אור אינויאשה-וויזלי-מאלפוי-לי-גריפינדור (כל שמות המשפחה המאומצים שלי, למסוקרנים. לא שהיתה חתונה רשמית או משהו
). אזור מגורים: צפון (אמרתם אזור. לא אמרתם מקום. אני ממלאת הוראות). עוד פורומים: הארי פוטר, סופרים צעירים, מנגה ואנימה, פאנפיקים (תבואו לבקר ^_^), דוליז, מנהלת פורום טרי פרצא´ט (תבואו!!!!). תחביבים: ספרים, אנימה, פאנפיקים (לא יודעים מה זה? חבל, אין לי כוח להסביר), כתיבה באופן כללי, ידיעת כל פרט בלתי-חשוב שקיים. קוויז אהוב: מי זוכר? תוצאות? כנ"ל. *מנסה לחשוב* לא ממש אהבתי אף קוויז.... אם כי היה אחד נחמד (איזה חפץ יומיומי אתה" [לא זוכרת איפה הוא] ויצאתי פודינג טפיוקה). לא שומרת תוצאות. יש לי דבירם יותר חשובים בשביל הזיכרון של המחשב. והייתי רוצה שיהיה בפורום? אה, קוויזים. זה מתחיל להישמע כמו תיאום ציפיות שמורים ומדריכים מתוסכלים עושים... אני נמנעת מלהגיד את דעתי. המשפט המפגר שלי: אינויאשה ווה קוראנדו סופנסר נוטקיודה אקרישימס (אינויאשה [אנימה שולטת] מובא לכם בחסות הממנים הבאים)

למעלה