½

Jelly Beans

New member
../images/Emo60.gif

שם:שיר אזור מגורים: צפון כינויים: שו? אין לי.. פורומים נוספים שאתה משתתף בהם: הארי פוטר, אוף טופיק, רעיונות מטורפים וחצי בדוליז תחביבים: כרגע לא ידוע.. שאני ידע אני יכתוב קוויז אהוב: איזה חפץ אתה או משהו כזה.. שיצאתי טוסטר!!!!!!1 וגם זה עם הכבשה! תוצאת קוויז אהוב: ארג.. אין לי תמונה.. אבל תחשבו שיש פה תמונה של טוסטר וכבשה (לא זוכרת איזה..) האם אתה שומר תוצאות קוויזים? לא מה אתה רוצה שיהיה בפורום? אלויודעת *האם אתה חושב שהשרשור הזה ממש מפגר? לא ממש משפט מפגר שאתה חייב להגיד בכל סוף הודעה: צימוקים זה פיכס
יום טוב

שינקין

New member
../images/Emo57.gif טפו!

שלום כולם אני לא כל כך אובססיבית בקשר לקוויזים אבל הם תמיד הורסים אותי מצחוק.. אז ככה שם:מה שבא לכם...בד"כ זה "יופי כמעט שברת את זה..." כינוי: בד"כ מה שבא אחרי השם... פורומים אחרים: אלכוהול,חלומות,קריסטלים,חיות מחמד... תחביבים: כל מה שלא קשור לעבודה או לימודים!!! קוויז אהוב: איזה סוג כלב אתה... תוצאות: יצאתי גולדן רטריבר! אני לא שומרת תוצאות כי זה ייתן לממשלה סיבה לאשפז אותי...סתם אני רוצה שבפורום יהיו לינקים שיעבדו... השרשור הזה בדיוק במקום! משפט מפגר אין כרגע משהוא ספציפי אבל בעיקר..."מה אתם שואלים אותי?!..."

LeAnNe

New member
פרסמי את הקוויז!!!!

אני חולה על כלבים במיוחד על כאלה מסוג ספרינגל ספנייל (הם דומים ל
ויש לי אחת כזאתי בבית)

LeAnNe

New member
hehehehehehehehehe

אני אהיה נחמדה ואשים רק תמונה אחת של הכלבה שלי------>

Minerva

New member
OKAY....

שם: אביגיל.
איזור מגורים: קיבוץ בעמק יזרעאל.
פורום נוסף: HP.
תחביבים: מוזיקה... HP... ביולוגיה\כימיה... הטרדה מינית של POTION MASTERS... ושל אנשי זאב מסויימים. זה יספיק.
קוויזים אהובים- קשורים לHP.

FriendlyFriend

New member
תורי!!!

שם:שיר פורומים נוספים שאתה משתתף בהם:"חברים" קוויז אהוב: כל מה קוויז שקשור לאופי האם אתה שומר תוצאות קוויזים: לפעמים מה אתה רוצה שיהיה בפורום: מיליוני קוויזים!!!
*האם אתה חושב שהשרשור הזה ממש מפגר: לא, הוא די משעמם משפט מפגר שאתה חייב להגיד בכל סוף הודעה: לא, הוא די משעמם

*מגיבה* ../images/Emo13.gif ../images/Emo29.gif

אני המנהלת של הפורום, למי שלא יודע, או לא זיהה את הכחול.
שם: אופיר
אזור מגורים: חור בדרום
כינויים: ג´וּן, בורוריה, ימיה, ימימה, שפרה, כבשה. דִבקו באופיר או ג´וּן.
פורומים אחרים: הארי פוטר וסמולוויל וסופרמן
תחביבים: המונח אינו מוכר.
קוויז אהוב: המ... יש יותר מידי! אמ... טוב, הקוויז עם הכבשים (שיש בטאגליין), הקוויז של "האם אתה הולך לגיהנום?", איזה סם אתה? ומה הסטיקר שלך? אבל יש עוד הרבה!
תוצאה של קוויז אהוב: זה הסטיקר שלי
שומרת את כל התוצאות, וגאה בזה!
מה אני רוצה שיהיה בפורום: המון אנשים מכורים לקוויזים. (ואז נוכל סוף סוף להשתלט על העולם! מואהאהאהאהאה!)
לא חושבת שהשרשור מפגש, זה חשוב שכולם יכירו את כולם....
ממשפט מפגר: אני לא אומרת דברים מפגרים.
(
)
אייקון אהוב: חוץ משמשון
, יש את
ו... חברים?!
מאיפה בא לך הרעיון שיש לי חברים?! וגם אם היו לי... הם לא היו באים לפה... החברים שאין לי שונאים אותי!

FriendlyFriend

New member
חחחח

את מדברת אליי על מה שכתבת בסוף ההודעה? אם כן- לא חברים, התוכנית חברים!

Snitch

New member
../images/Emo68.gif../images/Emo68.gif../images/Emo68.gif

- המעריצים קוראים לי "המלכה", ההורים קוראים לי "מושלמת" אבל אתם יכולים לקרוא לי פשוט בריתני הפ33ה
- להגיד אזור מגורים?! אבל אתם יכולים לשלוח לי מכתבי הערצה גם במסרים - פורומים נוספים שאני משתמשת בהם: הפורום המושלם ביותר.. תחשבו לבד..
- תחביבים: לעמוד מול הראי, לראות כמה שאני מושלמת, לקלל את הכבשה ג´סטין - קוויז אהוב: האם אתה אובססיבי לדניאל רדקליף (
) - אני רוצה שיהיו בפורום הזה עוד מעריצים שלי אחרת אני יעזוב

shabluly

New member
אני!!! אני!!! אני!!!../images/Emo60.gif../images/Emo60.gif

שם: שבלולי
אזור מגורים: אזור השרון
כינוי: שבלולי(משום מה....)
פורומים נוספים שאני משתתפת בהם: סוד צבאי...
תחביבים: לשגע אנשים(חברה שלי טונעת שיש לי תסמינים של אחות קטנה, הגיוני כתוצאה מזה שאני אחות קטנה), לגלוש באינטרנט(הרבה!!!), צופים(שולטים), להיות בדיכאון, לישון ו... אממ... זהו? נראה לי...
קוויז אהוב+ תוצאות קוויז אהוב: עדיין אין, פשוט רק אתמול נכנסתי לפורום ולפני זה לא ידעתי שיש כל כך הרבה קוויזים שווים, נכנסתי לראות מה יש ואתמול בלילה לא היה לי סבלנות לקרוא אנגלית...
האם אני שומרת תוצאות קוויזים: תסתכלו למעלה...
הרבה קוויזים משעשעים, (יש עדיפות לעברית...)
האם אני חושבת שהשרשור הזה מפגר: לא, ממש לא אבל אל תצפו ממני לקרוא את כל הפרטים של כל חברי הפורוםאני אעבור עליהם בחצי עין...
משפט מפגר שאני חייבת להגיד בסוף כל הודעה: וואי הגזמת... כל משפט שני שלי זה משפט מפגר....
אני די בדיכאון לאחרונה ככה שאם ההודעות שלי לא יהיו הכי שמחות בעולם אני מתנצלת מראש... אגב, יש לכם ג´וק על הראש...(המשפט הכי מפגר שהצלחתי לחשוב עליו כרגע...)

shabluly

New member
שכחתי להגיד....

מעכשיו אני אתחיל לשמור תוצאות קוויזים.... נ.ב. קבלו מה יצא לי כרגע בקוויז הכי לא שימושי...

*קליאו*

New member
ועכשיו תורי..../images/Emo140.gif../images/Emo105.gif

שם: מאיה.
עיר: הוד השרון.
פורומים: בעיקר ה"פ, אבל יש עוד. בדקו בכרטיסישי אם אתם עד כדי כך משועממים.
עוד משהו

De-Panther

New member
יאלההלהלהלהלהלהללהלהלהלהלהללהלהלהלה

שם: אורן De-Panther כינוי: פנתר הפנתר די-פנתר פנתר-עם-ת De-Panther תחביבים: מחשבים גיטרה ולאמר דברים לא קשורים ומפגרים... קוויז אהוב: אין תוצאות קוויז אהוב: אין כן השירשור הזה מפגר אני די די די אני די פנתר ואתם לא למזלכם

למעלה