½

YaLdoNet 4 EveR

New member
וואו. ../images/Emo11.gif

הקוויז לא משקר, אבל נא לשרשר את זה למקום המתאיםםםם גאששש

Mooa-Numi

New member
בלאט...

אני מיכל, וכולם קוראים לי קסט (לזכר השם משפחה הוואנאבי ארוך שלי-קסטנבאום), אני גרה בפרדסיה-חור קטן עם וילות. אני משתתפת בכל 600 הפורומים של תפוז (כן כן) ואפילו מנהלת חלק מהם כי אני הולכת להשלטלט על העולם (אובססיה מסויימת לפינקי אנד דה בריין). קוויז אהוב, שאני פשוט מתה עליו- הקוויז הלא שימושי! וברור שאני שומרת אבל רק בחודש האחרון התחלתי לעשות את זה וכן, אבל פיגור זה טובף כי ככה מוגש בחסות קסט-כי עציצים זה טוב, אבל קסט יותר.

casperit

New member
אני

*שם:יעל *אזור מגורים:חיפה כינוים: קספרית (אה אה אה) יעלי ילי (עם אה כמו... אמממ ולא אה כמו אההההה) פורומים נוספים שאני משתתפת בהם: פאוור פאף גירלז, קטנטנות, הכי גאים שיש, רוק ישראלי (כשיוצא לי), הארי פוטר (אם יש משהו שבא לי להגיב). תחביבים:כל מיני.. קוויז אהוב: אהה.. לא יודעת משהו בקויז מי, הנה התוצאות: רוסיות-אני 0 אחוז רוסיה. אין לי כוח לעשות את הקריירה. טהורות-אני 86 אחוז טהורה מוות-אוי הפעם אני הולכת למות ביומולדת שלי בשנת 2081, אוף! 8.3 מניאק-אני 4 אחוז מניאקית שפיות-אני 90.4 אחוז שפויה, אני חננה שלא יודעת להיות ספונטנית קמצנות-אני 4 אחוז קמצניתסטיגמות-אני בעיקר ממוצעת כסף-אני 4 אחוז אהיה עשירה שומרת:לא בפורום:לינקים לקוויזים בעיקר בעברית *זו היתה הודעה מהמעריצה הכי גדולה של מופע הארנבות של ד"ר קספר*

הנה אני

שם:קטי אזור מגורים: דרום פורומים נוספים שאתה משתתף בהם: מוסיקה אלטרנטיבית, בנות תחביבים: נגינה, קריאה וכל זה קוויז אהוב: איזה שיר של ויזר אתה? תוצאת קוויז אהוב: (מומלץ להוסיף תמונה).Say It Ain´t So [תמונה מצורפת
האם אתה שומר תוצאות קוויזים? לא תמיד. לפעמים אני שמה בבלוג מה אתה רוצה שיהיה בפורום? הרבה קוויזים מעניינים?
האם אתה חושב שהשרשור הזה ממש מפגר? אה, למה לא משפט מפגר שאתה חייב להגיד בכל סוף הודעה: זהו

רותמיקה

New member
אני.....

אין לי כוח לכתוב הרבה אז........ רותם מזכרת בתיה 14 ה"פ(לפעמים) אוף טופיק רוק ישראלי היהודים מנסה לפתוח פורום מוניקה סקס... משפט אהוב שאני חייבת לסיים איתו זה פיטר תעשה לי ילד ולכן הוא בחתימה שלי ועם יהיה לי כוח אני יפרט יותא ויוסיף אייקונים אייקון מאומץ:

blinknetta

New member
אוקיי

שמי נטע ירושלים כינוייםן אין פורומים בעיקר בלינק 182 ונירוונה תחביבים לראות טלויזיה ושלמוע מוזיקה קוויז אהוב איזה חבר נירוונה אתה תוצאת הבוחן הבאסיסט אני שומרת את הבוחן עצמו השרשור לא מפגר בכלל...................... מה אני חייבת להגיד בסוף כל הודעה "......................."

cutie pooh

New member
../images/Emo39.gif שלומות לכם חוצנים...../images/Emo13.gif../images/Emo8.gif../images/Emo6.gif

אני נטע מחיפה הכינוי היחיד שלי הוא cutie pooh אני משתתפת גם בפורומים הבאים:
מכושפות
תמונות מצחיקות
רעיונות מטורפים וכמובן
קוויזים (
) תחביבים? וואו, יש הרבה... אמממ... לראות טלוויזיה, לשחק במחשב, גלוש באינטרנט, לשחות, לעשות ספורט ואת השאר כרג אני ממש לא זוכרת (טוב, תראו מה השעה
) אני אוהבת לעשות קוויזים אבל לא אוהבת לשמור את התוצאות אבל (
) עשיתי את הקוויז דרדסים (כי אני פשוט חולה עליהם) והתוצאה שלי היא דרדסית (
) אני רוצה שיהיו בפורום קוויזים (מן הסתם) והרבה (גם אני אוסיף כשיהיו לי
*מקווה מאוד ומחזיקה אצבעות שיהיו לי הרבה קוויזים לשים בפורום*)אני ממש לא חושבת שהשירשור הזה מפגר בכלל, למעשה הוא אפילו די עוזר לנו להכיר אחד את השני... משפט מפגר בסיום כל הודעה: Baaah (כמובן שאני לא באמת רושמת אותו בפורומים... L
L)

Co¥oTe

New member
אחרונה חביבה ^^

Me! (me,me,all me!) *שם: תום *אזור מגורים: כדור הארץ. אולי. *כינויים: תומ,טינק *פורומים נוספים: דוליז,תהרוג אותי וזהו,פאנפיקים ו..עוד כמה שאני לא זוכרת ואין לי כוח לכתוב. *תחביבים: דוליז,סרטים,צמידים\שרשראות,יצירה,האוסף שלי ^^ ועוד שטויות.. *קוויז+תוצאת קוויז אהוב: המבחן של הכבשים,אני היפי שיפ(י),התמונה והכתובת שמורות לי במחשב שלא עובד. *אני אוספת את כל הקודים של תוצאות הקוויזים שלי בדף אינטרנט,כי אני הכי אוהבת את הקוויזים שבסופם אתם מקבלים תמונות. *האם אני חושבת שהשרשור הזה ממש מפגר? -את באמת רוצה שאני אענה על זה?
*משפט מפגר- הנשימה מזיקה לבריאות
. *עוד קצת על עצמי- אני בכיתה ז´,אני אוהבת לרקוד,מסיבות,ציור,כתיבה,קריאה,התעמלות,אני מכורה לבלינקים & קוויזים,ושמישהו ינסה לעצור אותי.

עוד חדש

אני לא קשור לאף קבוצה שהזכירו למעלה, אני אפילו שונא את הארי פוטר (אל תשנאו אותי אנשי הארי פוטר). "מצאתי" את הפורום לפני כמה ימים, עשיתי כמה קוויזים, חלק הצחיקו אותי רובם לא היו נכונים כ"כ.. אבל זו דרך טובה להעביר את זמן, דבר אחד שיש לי ממנו הרבה, כי - אני לפני גיוס שהוא עוד 4 חודשים וכמעט כל החברים שלי כבר התגייסו. אני מנהריה, עדיין לא בן 18, כן כן..קטן.. ואני אוהב שלג, זה הכל בערך..

shlulit

New member
גם אני, גם אני רוצה לענות-

אתם יכולים לקרוא לי שלולית
אני גרה בצפון לומדת ביב´ הגעתי לפה במקרה, זה נחמד לעשות קוויזים בזמן הפנוי (כשיש לי כזה) הקוויז האחרון שעשיתי היה זה עם התמונות שפרסמו פה בפורום ואת "איזו הפרעה נפשית יש לך?" לא שומרת תוצאות של קוויזים. מחכה כבר לספר החדש של הארי פוטר שעדיין לא כולו נכתב..
פורומים נוספים שאני משתתפת בהם: לימודים ועוד, שאלה קטנה, מתגייסים, סופרים צעירים ועוד. (יותר קוראת מכותבת ברובם).

למעלה