אאוגניקה

mike00

New member
../images/Emo45.gif

סוף סוף דברי טעם!! חובה עלינו ללכת בדרכי השם,זהו כלל גדול בתורה ובמעלות הצדיקים אשר הולכים לפני האלוקים.והרי מה היה רוצה השם יותר משמירה פן יטמע עמו בגויים מסביב? אקרא,תרשה לי לספר לך סיפור שיקל עליך להבין את מה שקורה פה. השנה:תשס"א או תש"ס,איני זוכר במדויק. המקום:עיירה קטנה, נידחת ומאובקת בערבות אוקראינה,אומן. המקום המדויק:ציונו של רבי נחמן מברסלב. הנוכחים:חסידי ברסלב באלפיהם. האירוע: תשליך. כולם נקבצו ובאו,כל עולי הקיבוץ הקדוש באומן,לנהר החוצה את העיירה אומן,כדי להשליך במצולות נהר כל חטאיהם.הנהר כולו מוקף ו"מוצף" ביהודים,כשם שאין פרצופיהם שווים כך אין מלבושיהם שווים,והעין צופה במלא הדרו של מגוון הלבוש היהודי.מהספודיק הגוראי,דרך הכיפה הסרוגה הצמודה לחולצה לבנה ולסנדלים תנ"כיות שלצורך הענין הוחלפו במגפיים ועד שטריימל וקפטי"ן.ועוטי שיראין עומדים שם למעלה מ-10,000 יהודים שכל רצונם הוא להתקרב לבורא. קבוצות קבוצות,כתות כתות,הם עומדים שם.ולאחר סיום,פורצת,כמנהג חסידי ברסלב,השירה,מקיפה את האלפים כמן אלקטרו מגנט שמימי לוכד את כולם.והגויים מביטים אחוזי פליאה על היהודים המוזרים האלה,הם כבר נואשו מלהבין אותם, אין סיכוי. ובין האלפים,ניצב יהודי יקר,צדיק ועניו ושמו הרב שלום סבג.אותו הרב סבג מדרי שכונת פרדס כץ הוא,ויודעי דבר,יודעים דבר או שניים על שכונה זו.אחרים היו אולי חוששים לעשות משהו בשכונה הזו,אבל לא הרב סבג,הוא,שאומרים שיצא בעצמו מהיכן שהיה,התקרב לברסלב על ידי שני צדיקי עולם.הראשון היה הרב זאב חשין,מראשוני המחזירים בתשובה בדור הקודם והשני היה מוכר יותר: "הסבא" מכנים את מי ששמו היה רבי ישראל דב אודסר זצ"ל. והוא,העוסק בקירוב לבבות ונשמות עשוקות לאביהם שבשמים,שם,דווקא שם,בפרדס כץ,מביא איתו מדי שנה את אותם נשמות יקרות שמצפות לגאולתן,לאומן.כמובן,כמובן גם בראש השנה. והדרך,שכאשר יאמר הרב סבג את פרקי "תיקון הכללי",לא יאמרם בנחת וביובש,כי אם בניגון ובנעימה,כפי שמורה "ספר חסידים",שובת לב,כל בני החבורה יחד,בקול נעים בגילת ורנן מעלים בני החבורה את פרקי התהלים שבתיקון הכללי אל בוראם.ולאחר תיקון הכללי ולאחר התפילה הקצרה שמופיעה אחריה,תפילה עצומה,אגב,מנהגם הוא לפצוח בריקוד סוער ובשירה עצומה. וקולותיה של אותה שירה,שהתחילו בחבורה קטנה אחר תיקון הכללי וגדלו לאחר "תשליך,נשמעו מקצה העולם ועד קצהו, שעל כן נשמע השיר בשנה שלאחר מכן בכל פינה בעולם ובכמה וכמה שפות. הקדוש ברוך הוא,אנחנו אוהבים אותך!פשוט,כך.בלי סודות,בלי מילים ארמיות קשות להבנה,בלי גרטל ומלבש עליון ובלי נטילת ידיים או רצינות אינסטינקטיבית של לפני תפילה,רק לב יהודי,פשוט ותמים שכל כולו אהבה לבורא. יתברך שמו אשר עשה עמו שהחזיר לו את נשמתו אשר הפקידה אצלו עיפה,והחזירה לו חדשה ורגועה כדי לעבד עבודתו יתברך שמו בכל יכלתו ולשרתו כל היום,כי זה כל האדם,כמו שאמר הכתוב,חדשים לבקרים רבה אמונתך,פרוש,בכל בקר נעשה האדם בריה חדשה.ויודה בכל להשם יתברך שמו על זאת.ובעודו על משכבו,יאמר,מודה אני לפניך מלך חי וקים שהחזרת בי נשמתי בחמלה,רבה אמונתך - ואף על פי שעדין אין ידיו נקיות,יכול לומר זאת,כיון שאין בו שם. יהודה בן תימא אומר,הוי עז כנמר וקל כנשר,רץ כצבי וגבור כארי לעשות רצון אביך שבשמים.עז כנמר,פרושו שלא יתביש מפני בני אדם המלעיגים עליו בעבודת ה' יתברך שמו.קל כנשר,כנגד ראות העין.לומר שתהא קל לעצם עיניך מראות ברע,כי הוא התחלת העברה,העין רואה,והלב חומד. והמוסר השכל של כל זה הוא שגם אני יודע לדבר שטויות שבהתחלה נשמעות רציניות אבל בתאכלס אין להם שום משמעות.... בדיוק כמו אותו ד"ר יוסף מאיר וחבריו.... עובדה שלא "השביחו" פה את "הגזע"...

אנטוליו

New member
../images/Emo132.gifאני חושב שאאוגניקה זה רעיון נהדר

ואני נמנה במיקרה בין חסידיה הנלהבים. הבעיה היא שהנאצים קילקלו את שמה ועכשיו כולם חושבים בטעות שזה היה רעיון שלהם, ועל כן צריך לאסור שימוש בה. טוב לפחות שמתבצעות בדיקות גנטיות לפני הלידה, אך הממסד היהודי הדתי המאובן מתנגד להפלות. שמעתי שבגדה המצב אף יותר גרוע - שם ההפלות אסורות בכלל ולכן נולדים ילדים דפקטיביים רבים, מה עוד שאצל הערבים נהוגים נישואי קרובים שמחמירים את המצב, דבר שלא מקובל באירופה.

בישראל ההפלות חוקיות.

באירופה יש בעיה הפוכה - הם כמעט ולא עושים ילדים, שזה מעוות מהצד השני.

אנטוליו

New member
צריך לעבור ועדה שנמצאת תחת השגחה דתית.

קרו מיקרים שהועדה לא אישרה הפלות וכתוצאה מכך נולדו ילדים פגומים שגידולם מאמלל את הוריהם. קראתי לא מזמן שזוג אחד כזה הגיש תביעת פיצויים במיליונים מהמדינה. אני חושב שצריך להיות להיפך - להקים ועדה למתן רשיונות להוליד, כך שלא כל דיכפין יוכל להשריץ כאוות נפשו, אלא רק אנשים בריאים בנפשם ובגופם ובעלי יכולת לפרנס את ילדיהם בכוחות עצמם, מבלי ליפול לעול על מדינה ומשלם המסים.

"וועדה למתן רשיונות להוליד"...ומה יהיו

הקריטריונים? המדינה לא יכולה להחליט מי יוליד ומי לא, אין לה שליטה על זה ולא יכולה להיות לה שליטה על זה. השליטה על דברים כאלה יכולה להיות מוגבלת ביותר, הדרך היא חינוך והסברה, יש גבול להיכן שהמדינה והחוק יכול להכנס. הנקודה היא שבישראל ניתן לעשות הפלות, עם וועדה, בלי וועדה, זה לא משנה. "ילדים פגומים", מה זה "ילד פגום"?, אם הורה מוכן שיהיה לו "ילד פגום" אז זו זכותו, רוצה למנןע את זה? יש בדיקות רפואיות שיכולות לדעת בשלב מאד ראשוני של ההריון אם הילד יוולד עם נגיד תסמונת דאון או שיתוק מוחין, אני לא יודע עד כמה הבדיקות האלה נפוצות או מחייבות, אם לא, ניתן לחוקק את זה, ניתן לחייב את המדינה או האם להבדק את כל הבדיקות ולתת להורים מידע, אם הם ירצו להפיל, בבקשה, אם לא אז לא. אתה רוצה שיעשו פחות ילדים? קצץ בקצבאות ילדים, ותפתח בקמפיין הסברה בכל הקשור לתיכנון המשפחה. בריאים בנפשם? זה בשביל השירותים הפסיכיאטרים לקבוע מיהו כזה. בגופם? מה, לנכים אסור שיהיו ילדים? זו הכוונה? יכולת לפרנס בכוחות עצמם? אם הקמפיין יהיה אפקטיבי אנשים ידעו מה זה אומר מבחינת ילדים מול יכולת כלכלית - זה חינוך.

אנטוליו

New member
../images/Emo13.gifמה זה:

>יש גבול להיכן שהמדינה והחוק יכול להכנס<? גם על רשיון נהיגה או רשיון בנייה אפשר לומר זאת, אז נבטל גם אותם ונחיה בג'נגל אנושי? זה בדיוק מה שקורה עכשיו בגלל העדר תכנון ילודה ורשיונות לידה - אנו חיים בחברה מלאת אלימות, מצוקה, פשיעה ובורות והמצב רק הולך ומחמיר משנה לשנה. כאן זה לא אירופה, כאן זה מזה"ת ושיטת הממשל שאולי מתאימה להם, דמוקרטיה, - לא מתאימה כאן. כאן צריכים שליט חזק (נאור. כמובן), כי כאן מבינים רק כוח.

מדינה לא צריכה לכנס עם ראש בקיר ראש בראש

עם האזרחים שלה. אני מציע פתרונות עוקפי "רשיון לידה" שזה רעיון הזוי ומסוכן מאחר ואי אפשר לקבוע כאן קריטריונים. דמוקרטיה כן מתאימה כאן, אני לא יודע מה זה שליט חזק "נאור" זה מושג די אידיוטי, מה זה "נאור"? איך קובעים מה נאור ומה לא? אלימות, פשיעה? התחום של החינוך המשטרה ובתי המשפט, אכיפה חזקה ועונשים קשים והאלימות תרד כאן מאד. מצוקה? אפשר לפתור אותה בלי רשיון לידה. כאן זה לא אירופה? ובאירופה אין פשיעה, אלימות ומצוקה? לך תראה מה קורה בשכונות מסויימות בערים הגדולות שם...אה זה בסדר...הם מהגרים...נכון? מנהיג טוטאליטרי יביא בישראל לפחות להפיכה, אולי זה מה שמתאים למדינות ערב, אנחנו לא ולא דומים למדינות ערב. אני מבין שיש לך בעיות עם החרדים, מי שיצר את רוב הבעיות עם החרדים הן החילונים, אנחנו איפשרנו לזה לקרות, ואנחנו יכולים גם לתקן את זה, אם נכנס בחרדים לא נפתור כלום, אולי מצידך שימותו כולם, לא מצידי, ממש לא.

אנטוליו

New member
הערה קטנה בקשר לפשיעה באירופה.

כידוע לך, מרביתה מבוצעת ע"י המהגרים.

שליט חזק וגם נאור כמובן..

אולי נסתפח לירדן? המלך שלהם די עונה להגדרה מבחינת נתונים אישיים...........

גדווול, בזה אני מסכים איתך

ככה לפחות היתה נחסכת מאיתנו הולדתך לעולם. סביר שהוריך לא היו לקבל רשיון להוליד וכולנו היינו מרוויחים מזה.

במציאות של ימינו אי אפשר לכפות ולאכוף דבר כזה

זה ייתפס בפגיעה בקודש הקודשים של הפרט. (אף על פי שבתנאים מסויימים מאד, כמו חשש מהתפוצצות אוכלוסין או רעב כמו בסין, זה מהלך הכרחי).

אנטוליו

New member
../images/Emo132.gifלא מזמן עשו מחקר באנגליה וגילו

שאוכלוסיית המהגרים המוסלמית מפקיסטן, לדוגמה, שחלקה הכללי בלידות במדינה כ-3%, אחראית לכשליש (33%) לידות של ילדים עם פגמים גנטיים בגלל נישואי הקרובים. המצב בארץ אני מניח לא הרבה יותר טוב.

אז ניתן לחוקק חוקים שמונעים נישואין בין

קרובים. ניתן לחנך אנשים להבדק כדי לדעת מה הסיכויים שלהם למחלה כזו או אחרת או שילדים שלהם יהיו איתה אבל לא, אי אפשרק להגיד לאותם אנשים - אתם לא יכולים לעשות ילדים, מי שבכל זאת רוצה לקחת את הסיכון והוא מודע לו, צריך לאפשר לו.

הכוונה טובה, הדרך, קריטריונים וכל שאר - חולני

ביותר שלא לומר מעוות. חולי נפש אומנם לא צריכים לעשות ילדים כי הם לא כשירים להיות הורים, לא כי הם "נחותים". הדרך היחידה ל"השביח" אנשים זה חינוך, חינוך וחינוך. תיכנון משפחה אינו חלק משום "השבחה", זה דבר חיובי שפשוט אומר תעשה ילדים כמה שאתה יכול מבחינה כלכלית וכן מתן תשומת לב לילדים (האספקט הנפשי לא פחות חשוב מהכלכלי). כל העיניין נגד עדות המזרח בטח ובטח היה מעוות ופשוט גועל נפש, האליטיזם האירופאי עלה לכמה אנשים למוח, כאילו שיש שזה שהם ידעו דברים על מדעים ואומנות שלא עדות המזרח לא ידעו אז נתן להם איזשהו יתרון איכותי... היחידים שהייתי רוצה בהגבלות עליהם הם ערסים ופריחות, הם באמת עדות לאדם הקדמון, אדם קדמון לא מפותח שהקפיצו אותו לעולם המודרני.

אנטוליו

New member
../images/Emo4.gifאני לא חושב שחינוך מסוגל לתקן פגמים גנטיים

אני מציע לך להתעמק קצת בבעיה ולא לירות ישר מהמותן. כצעד ראשון אני ממליץ לעיין בקישור הבא:

LAYLA S

New member
מה חדש אקרא?

ידוע שהציונים עוד משחר עלילותיהם היו גזענים בני גזענים, ואלו הממשיכים את דרכם סולחים להם על מעשי הפשע שלהם, ומדירים אותם במכוון מההסטוריה הציונית. אז כאשר בתי חולים, בתי ספר, אולמות ספורט, רחובות וכו', נושאים בגאון את שמותיהם של אותם ציונים גזענים, אפשר להבין למה כל מי שנכווה מאותם יצורים-אליטיסטים-אירופאים-מתנשאים טוען שהמדינה הזאת היא לא שלו, אלא של קבוצה מושחתת שמחליטה בשבילו איך לחיות בה. העיקר שלא יקראו רחוב על שמו של זוהר ארגוב ז"ל כי הוא "היה נרקומן..." זה מה שחשוב....

למעלה