אבודים - האפילוג

pinkdor

New member
אני מרוצה (ספויילר)

אומנם לא לגמרי הצלחנו להבין מה מיוחד בוולט אבל נחמד לדעת שגם הוא קיבל סוף טוב וכנראה שגם מייקל. אז נכון שיש לוולט שפתיים ענקיות במיוחד אבל עדיין היה נחמד לראותו. שמחתי לגלות גם מה היה חדר 23 כי לך תיארתי לעצמי שהמקום הזה נוסד כדי לגרום לשיכחון. זהו. היה נחמד. מתגעגע

N o a m V

New member
זה רק גרם לי געגועים לסדרה........

קטע חזק כשאחד האנשים מדהראמה אמר לבן : "מגיעות לנו תשובות" ....

השורד

New member
וואו. את השאלה הכי חשובה פתרו

עכשיו אני יכול להגיד שבאתי על סיפוקי. הרי ההארלי בירד (שאני בכלל לא זוכר מה זה) היא לב הסידרה... וגם דובי הקוטב - הרי זו ה-תעלומה מספר אחד (בשביל כל הכתבים המטומטמים שראו רק את עונה 1 בקושי), וזה בטח לא קשור לניסוים של דארמה . עוד לא ראיתי את ה-11 דקות, אבל אני יודע שלא אתאכזב - אני בא מראש בציפיות מאד נמוכות.

shanytopper2

New member
נחמד, חביב אבל צריך עוד 2-3 סרטונים כאלו

כדי לסדר את כל החורים והשאלות שנשארו. אבל אם הם טרחו לעשות את הסרטון הזה, אז אולי, רק אולי, הם יטרחו לעשות גם את הסרטונים החסרים האחרים.

MaTaNeLiM

New member
התאכזבתי

החלק הראשון נכתב בנימה של "הנה תשובו, תפסיקו להיות קרציות" עם הדמויות של glen ו-hector החלק השני רק מבלבל יותר :\ (איך וולט מאושפז בסנטה רוזה? איך הוא יכול לעזור לאבא שלו? מאיפה הוא קיבל את הכוחות שלו? איך הוא יודע שאבא שלו השתמש בשם בדוי Johnson? איך הוא יודע שהוא מת? למה הוא אמור להיות המגן של האי?) בקיצור היה הררבה יותר טוב אם הם היו פשוט משאירים את הסדרה כמו שהיא הסתיימה

Limonit19

New member
חבורה של בכיינים! ../images/Emo7.gif

"תשחררו ותמשיכו הלאה..." אבודים = יצירת מופת. הייתה ככה ונגמרה ככה. אתם נתפסים בדברים הכי לא חשובים. היוצרים הוציאו את האפילוג הזה רק כדי להמשיך לצחוק לכם בפרצוף. ואתם ממשיכים להתעצבן מהדברים הקטנים... לא יאומן. הם גאונים... והם משכו אתכם למסע מדהים במשך 6 שנים. תודו בזה, תקבלו את זה, תהנו מזה ותסתמו את הפה.

y o s i k a t z

New member
נחמד להזכר בדמויות

לא מפתיע שהקלישאות אותן קלישאות והים אותו ים ('מיוחד', 'עבודה לעשות'). הייתה לי קצת תחושה שמישהו נוזף בי. אותי הרי מייצגים שני הברשנים המחופפים במחסן הענק, שלא ממש יודעים מה קורה אבל ישמחו לדעת קצת יותר. היוצרים של הסדרה מציירים אותנו, המצפים לתשובות, כשני ילדים קטנים שצועקים בתסכול - היי!! אל תלך!! הבטחת לנו תשובות!! - היוצרים כמובן מיוצגים על ידי בן, שטוען למעשה במילים אחרות את הטיעון אותו כבר שמענו - כל שאלה תוביל לשאלה אחרת, ולכן אין טעם ממשי לענות על השאלות הילדותיות שלכם. לדעתי הם טועים והם לא הפנימו את התרעומת שיצאה בסוף הסדרה, כשרבים מצופיה הרגישו מרומים.

stasus1

New member
בקשר לבעיית ההריון..

לא הבנתי כנראה משהו...הוא אמר שאסור לנשים בהריון להיכנס לסחלב, אבל איך זה קשור לזה שנשים על האי לא הצליחו ללדת אחרי התקרית?

A m o s 2 9

New member
ממש לא

אנחנו גם יודעים שהבעיה קיימת גם אחרי שדהארמה נטבחו.

יותר מהכל הכניס אותי לדיכאון

זה היה קצר מידי... יותר מזה זה עשה לי בעיקר דיכאון כי זה הזכיר לי שכל מה שמשודר היום בטלויזיה זה פשוט רמה נמוכה בהרבה. מיני פרק של 11 דקות הרגיש לי יותר טוב מעונות שלמות של סדרות אחרות. אני מתגעגע לאבודים

למעלה