אהוד אולמרט, האם חלמת על החטופים חוזרים הביתה

SimsY

New member
הוא לא שם זין על החטופים

לא עליהם ולא על האזרחים במדינה הזאת - לבן אדם הזה אכפת רק מהכסא שלו בחוצפה שאין כדוגמתא הוא מעיז עוד לטעון שהוא נקי כפיים וועדת וישי (על שם ממשלת הבובות הנאצית המפורסמת) הוציאה אותו כזה. למה כל פקיד שסרח אפשר לפטר ברגע אבל את הפקיד - כן הפקיד הכי חשוב במדינה הזאת זה שהורס לנו את החיים והורג לנו את היקר לנו אחרי שהוא שלח אותם למוות ידוע מראש כמו דויד את אוריה אי אפשר לפטר למה ? אלה הדברים שהופכים את החיים במדינה הזאת למגעילים - אין מילה אחרת בטח שיהיה חוסר אכפתיות כלפי המדינה וחוסר רצון לתרום - למי לצואות האנושיות האלה שמתיימרים להנהיג אותנו אבל אבל מוצצים את דמינו כמו ערפדים בליל ירח מלא ?

הבעיה האמיתית

היא שנתנו למצב להדרדר לתנאים שהביאו לחטיפתם של גילעד,אורי ואלדד כשיודעים מול מי אנחנו עומדים ושכל המילחמה הזו התנהלה בצורה פרטצית. שלכם חנה גונן

SimsY

New member
כן נכון -

אבל זה משנה למישהו ? וועדת וינוגרד הייתה יותר מושחתת ומכורה מאשר ממשלת וישי ואותם אנשים שהובילו את האנשים האלה לאבדון עדיין מכהנים במשרות שלהם ומסרבים להתפטר אז מה יצא לנו מזה? למה אי אפשר לפטור אותם מאיתנו ? למה אין איזה משהו שיכול לפטר ראש ממשלה אם חוץ מלעשות צרות ולדאוג לעצמו הוא לא עושה כלום - בכלל - כשהוא היה ראש עיריית ירושלים הוא הביא את הקופה של העיר הזאת לאחד הגרעונות הגדולים ביותר שידעה אי פעם ירושלים - אז כאילו עכשיו נתנו לו אתגר יותר גדול ? אם הצלחת לרושש עיר - אז אדרבא עכשיו תנסה לרושש מדינה שלמה ?

Gn434

New member
למה אתה חושב שוועדת וינוגרד הייתה מכורה?

בגלל שהיא לא הגיעה למסקנות שציפית? בקשר לפיטורי ראש הממשלה, יש 120 אנשים שיכולים לפטר אותו, מתוכם צריך רק 61.

SimsY

New member
המסקנות היו מתבקשות

הצבא לא פועל איך שבא לו - הוא מקבל הוראות מהממשלה - עצם העובדה שהממשלה יצאה מזה נקייה וכל האחריות נפלה על הצבא אומר הכל. כן 61 אנשים שדואגים בעיקר לתחת שלהם.

goldy

New member
מעניין מי הצביע להם...

או שמא "אין שום קשר" בין הפתק בקלפי למציאות היומיומית?

goldy

New member
החלב נישפך מאז קום המדינה |חלב|

איך אתה משפיע על הנעשה בקריית אונו? סומך על השילטון המרכזי (עירייה \ מועצה) או מארגן תושבים לפעילויות נקודתיות?

שאלות בעניין פורום קרית אונו-לא פה בבקשה

אלא בפורום קרית אונו. לפורום הזה יש ייעד והוא להחזיר את החטופים. בוא נתמקד בעיקר

goldy

New member
הכוונה היא: איך אתה פועל בעיניינים מדיניים?

האים אתה סומך על הממשלה שתחזיר אותם, או לומד ערבית ונוסע למדינות ערב?

אני סומך על הציבור, הוא לא טיפש

אני בטוח שעם הרבה לחץ ציבורי ועם הרבה נכונות ואמונה בדרך - יהיו תוצאות.

goldy

New member
מתי../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

מתי העם המטומטם יקבל שכל ויצביע ע"פי מצע וקיומו *בילבד*? מה שקורה היום הם יחסי "טורף ניטרף": מצב זה יכולהימשך *לנצח*!!

אתה מערבב שני דברים שונים

היי, העניין של החטופים הוא יותר מדיני ועניין הומניטרי עם מהות ציבורית חזקה מאשר עניין פוליטי. עם זאת, אני מניח שבבחירות הבאות הציבור יצביע ברגליים או שיאמר את דברו על פי התוצאות של הבחירות. אם יורשה לי להעיר - צריך להימנע לדעתי מגרירת הדיון בפורום לדיון פוליטי. המטרה היא א-פוליטית - החזרת החטופים הביתה. ויפה שעה אחת קודם. אלון לופוביץ

goldy

New member
אתה סומך על הממשלה שתחזיר

שאר העם סומך על הממשלה שתחזיר. העם סבור שתפקיד הממשלה הוא להחזיר את החטופים. ממשלה = פוליטיקה. אים תיקרא את כל ההודעות בעמוד תגלה את הודעתי בה אני ממליץ להקים את מיפלגת החטופים. זה ממש לא סתם. לאוייבנו אין רגשות - הם לא מסוגלים להרגיש. אתה מדבר בשפה שהם פשוט לא מסוגלים להבין.

אני ממש לא סומך

היי, אני סומך על הציבור שישתף פעולה -ויםעיל מנוף לחצים על ממשלת ישראל והעומדים בראשה - מה שיביא למו"מ מואץ וכפועל יוצא שיחרור. הקמת מפלגה זה לא כל כך אפשרי כי רק בבחירות הבאות זה יהיה אפשרי - לא נראה לי שיש מקום לחכות עם זה עד הבחירות הבאות. יש בידיי כמה רעיונות ע"מ להגביר את הלחץ - והבאתי אותם לידיעת מה שצריך. אני מניח כי המודעות לעניין רק תלך ותגדל והנושא רחוק מלרדת מסדר היום - ההפך. אלון

goldy

New member
ראה את הנקודה החיובית

עכשיו הקול לא הולך לאיבוד, עכשיו המצביע הממוצע הולך על בטוח.

SimsY

New member
מה שמציק לי הוא שאין גם אלטרנטיבה

יש פוליטקאי כיום בישראל שיכול להנהיג אותה ? לא בקטע של דיון פוליטי אלא בצורה של חשיבה הגיונית וריאלית.

goldy

New member
כן: נטוש את מיפלגות על"ק

והקצן: מולדת או מר"צ.

shira amsalem

New member
אל תגיד לי שעם כל מה שקורה,

בס"ד אתה עדיין מאמין שיש סיכוי לשלום עם המפלצות אדם האלה..

למעלה