אהע ישראל באתר של טקויו הוטל בגרמניה אהעעעעעע

סנפ XD

New member
תודה! 3>../images/Emo214.gif../images/Emo11.gif

מגניב , :O אנחנו שם !! D: יאללה . עכשיו רק חסר שהם יבואו לישראל , והכל יהיה בסדר XD

crazysapir

New member
../images/Emo9.gif

כי נצחתי "בקחי אותי דורין"? וקרוב למדיי שגם הייתי מנצחת במלחמת המים שהייתה אמורה להתקיים על גג עזריאלי ?=] XDD חח למה?

3has3

New member
../images/Emo69.gif כי היא הייתה אמורה

והיא לא תתקיים. וכי דפקת אותי לנסוע לבד ברכבת XDDD ולחכות לאנשים שאני אפילו לא מכירה O: כי אני חייבת להביא לכמה אנשים חולצות XDD לבד? OOOOO: עם ערסים O: בסוף אחד ירביץ לי XDDD

crazysapir

New member
תראה להם מי את..תראי להם מזה מעריצה של ט"ה

אגב: אני יכתוב לך את ההספדXDD סתם סתם חס ושלום

3has3

New member
../images/Emo69.gif XDDD נראה לך? אני רק אומרת להם:"

ערס" XDD והולכת DD: או:"הנה ערס קטן " (כשעבר לידינו ערס בן עשר שהיה כל כך גמדי לידי) ואז עבר ערס גדול אז:"הנה ערס גדולל" ואז התחלתי לרוץ/ללכת מהר XDDD הוא שמע אותי
תכתבי . אבל בירושה, לא תקבלי כלום DDD:

Jo MilleR

New member
../images/Emo152.gif../images/Emo207.gif מצטרפת

אני ג'ו מילר 17 וקצת ממודיעין [
] והייתי באחת מהקומונת של טוקיו אז החלטתי להצטרף לפורום

סנפ XD

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo214.gif../images/Emo11.gif

אני ספיר,13, בלה בלה בלה
תהני :]]

crazysapir

New member
ברוכה הבאה../images/Emo13.gif

ספיר מרחובות בלה בלה בלה.. יש לך מס^__^?

tissue

New member
תודה רבה :)

עכשיו גם המעריצים של טוקיו הוטל וטוקיו הוטל עצמם יודעים שיש גם מעריצים בישראל .. :)

3has3

New member
יאיאיי יש להם מעריצים בישראללל

איזה כיףףףףף *סתם שיעמם לי DDDD: נוו אני מעריצה של טוקיו הוטל ועכשיו אני יודעת שיש להם מעריצים בישראל XDDD*

ולריוש16

New member
כנסו כולםם יש לי כמה הודעות נורא חשובותת!!!!

אוקיי אז ככה קודם כל מזל טוב על מה שרשום באתר הרשמי :] יש לי ת'פרוש לכתבה [אתמול חברה שלי פירשה לי את זה מהר] באירופה טוקיו הוטל כבר מצליחים ומפורסמים. להקת רוק בינלאומית. למרות זה, הלהיט "MONSON" טייל גם לירושלים. מונסון הוא להיט ברדיו הישראלי. הוא מקום 1 בתחנות הרדיו המובילות! כוכבי רוק גרמנים הם סופרסטארים בישראל- זה אף פעם לא קרה שם! "ראש1" העיתון הכי גדול וחשוב לבני נוער ראיין את טוקיו הוטל בפעם הראשונה בהסטוריה. הם הופיעו על השער של העיתון. פגישת מעריצים ענקית מתקיימת בירושלים . [הם טעו במיקום אבל חפיף!] הם נחושים לאסוף מעל ל-5,000 חתימות, והם דורשים "בואו לישראל ונגנגו לנו הופעה!". חוץ מזה כל זה(הכוונה הפירסום שיש מעריצים בישראל) לא קרה סתם לבד, המעריצים בחרו בדרך הרישמית! השגרירות בישראל אפילו סיפרה לשגרירות במגדבורג על הטלפונים שהם מקבלים ממעריצים, והלהקה די מוצפת מכמות המכתבים ממעריצים. השגריר עצמו תיקשר עם טוקיו הוטל בגלל הצעירים בישראל, ודיבר איתם על ההשפעה של הלהקה טוקיו הוטל בארץ. הנה האתר: http://tokiohotel.pop24.de/tokiohotel2/index2_de.php אז ככה... הם באים -זה כן! אבל לא ידוע מתי..הם לא אמרו במפורש שהם באים אבל יש לי הרגשה.. כאילו עכשיו אין להם סיבה לא לבוא...הם יודעים בוודאות שיש להם פה מעריצים [והמוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן] והכתבה בראש 1 ,והשגרירות,והמכתבים,ועכשיו באתר שלהם...! אין להם עכשיו שום סיבה לא לבוא! והודעה נוספת: יש עצומה שעלייה צריך לחתום בכתב יד... את העצומה הזאת אנחנו שולחות לטוקיו הוטל שיראו פעם נוספת כמה מעריצות יש להם. לכל עיר יש נציגה מסויימת. ובכל עיר נערכת פגישה כדי שהמעריצות יבואו ויחתמו. אז ככה: אני הנציגה של חולון.. אני לא רוצה לפרט פה יותר מידי.. מי שרוצה לדעת מי הנציגה של כל עיר שתתקשר אליי: 0508947684 או תתחבר אליי: 422236391 ואת הכל אני יודיע לכן :] מואה 3>>

ולריוש16

New member
האא ועוד משו ששחכתי לרשום :]]]

הפגישות האלה של העצומות - לכל עיר יש תאריך שונה ושעה שונה ומקום מפגש שונה@! זה נורא חשובבב שכולם יבואוו!!! ככה נחתום כולם ונשלח להם את זה!!!! כל הפרטים מי מו מה איפה מתי - אאאצצצלללייי!!! 3>>>>>>>>>>

Fall Out Liel

New member
תודה../images/Emo9.gif, ממש מגניב לכן ו...../images/Emo168.gif

פורום 1612 [FOB] גם מנסה לגרום להם להביא אותם לארץ, רק שאנחנו לא יודעות איך
תוכלו לתת קצת טיפים?

למעלה