אוכל ושתיה

POOH*

New member
כמה דברים...

קודם כל זה שהמכנסיים לא עולים והחולצות צמודות מדי - לא אומר בהכרח שעלית במשקל. אולי הבטן גדלה? והחזה? אצלי החזה למשל גדל ממש מהר.. וכבר בשבוע 8- 9 החזיות היו קטנות לי. וגם הבטן גדלה מהר - וזה לא שהייתי רזה קודם. ואני יודעת בבירור שזה לא משקל כי בנתיים ירדתי 7 קילו ולא עליתי. ובכל זאת הבגדים לא עולים עלי... וגם לא החזיות.. אז קודם כל לא להילחץ... אולי החברות צודקות - ובאמת לא עלית במשקל? POOH

boringvered

New member
טוב אז

עד עכשיו חששתי לעלות על המשקל הביתי כי מצאתי שאני נאלצת לאכול דברים שכבר כמה חודשים פסלתי ושכך רזיתי, אבל עכשיו ממש קשה לי למצוא אוכל שנראה לי... אני לא אוכלת מוצרי חלב ועכשיו מאז ההריון גם הבשר ירד... בפסח בכלל השתגעתי בלי לחם... וזהו שהוספתי לחם לתפריט לאחרונה כי אני פשוט רעבה - ואז פחדתי שזהו, עליתי המון, אבל דווקא לא... מה שכן, חשבתי לי שהחזה שלי בטוח הוסיף לי איזה קילו וגם הבטן מאוד התעגלה, ואני בשבוע 11... הגיוני שכבר יש בטן כבר עכשיו בהריון ראשון? יש לציין שאין לי כושר בגרוש... ןרד

לכל אחת "יוצאת" בטן בשלב אחר, ממה

שהתרשמתי פה זה ממש לא בר השוואה, הכל הגיוני!

POOH*

New member
גם אני התרשמתי אותו דבר...

אצל כל אחת זה אחרת... אבל אם זה יעזור אני גם בהריון ראשון וכמוש כתבתי לך קודם גם חזיות כבר קניתי חדשות כי הרגילות לא עולות עלי [גדלתי בשתי מידות!!!!]. וגם בגדים קניתי קצת כי לא הכל עולה עלי... צמוד בבטן ובחזה... אז נראה לי שהכל הגיוני והכל יכול להיות... POOH

Arfilit

New member
../images/Emo6.gif

בתחילת ההריון - כשכמעט לא העליתי במשקל - גדל לי החזה פלאים וגם האגן התרחב קצת (הרגשתי במכנסיים) - אבל המשקל - נאדה. כמעט שלא זז. כשהתלבטתי בקול רם - מאיפה יורד המשקל שנוסף לכל החלקים המתעגלים שלי - והתחלתי לתהות שמא רזיתי בתנוכי האזניים, ענה לי הגבר בנונשלאנטיות: "מה ז'תומרת מאיפה זה יורד?! מהמוח..."

POOH*

New member
ואנחנו מצאנו איפושהו כתוב שבהריון..

יורד 2 IQ לאישה... שחוזר אח"כ.. וחברה שלי שעושה קורס דולות גם אמרה לנו שאמרו להם את זה בקורס ושזה ממצא שנבדק במחקרים... ומאז כמובן שהבדיחות בנושא לא מפסיקות לרוץ פה בבית... במיוחד שאני פשוט לא זוכרת כלום!!!! ואני רק בתחילת חודש רביעי אז אין לי מושג מה יהיה עד תשיעי!!! POOH

tulilit

New member
לבבית, איתך אני בכלל לא מדברת

מי שעלתה רק קילו אחד בשבוע 21 לא צריכה ייעוץ בעינייני תזונה
(אני כמובן צוחקת). השרשור הזה קצת מדכא אותי, כי חששתי שמצבי חמור, ואתן מחזקות את זה. אני רק בשבוע 10, עליתי קילו וחצי, הבטן ענקית, והציצי - שלא נדע. כדי שתבינו שאני לא סתם מקטרת אני מוסיפה תמונה, ורק שתבינו שהשמלה הזאת היתה גדולה עלי ונלבשה ללא חזיה לפני ההריון. בבקשה לא להגיד לי "איזה בטן יפה", כי זאת הייתה יכולה להיות בטן יפה אם הייתי בחודש חמישי עכשיו, לא שלישי!

איזה בטן???../images/Emo12.gif

את נראת כמו שאני נראת ביום יום שאני לא בהריון! בהזדמנות אני יסרוק תמונה שלי שתראי מה זה בטן...
(אני חוששת שבסוף ההריון הזה אני לא יחזור לבגדים הרגילים שלי, ואני ישאר לנצח אם בגדי הריון). אמרתי כבר שלא עליתי במשקל אבל משבוע 11 יש לי בטן, לא חזיות לא חולצות ולא מכנסיים לא עולים עלי!!!רק בגדי הריון...

ronnieyuval

New member
אבוי ../images/Emo10.gif

אני גם בלי הריון לא נראית ככה... בטן??? זו לא בטן יקירתי. חכי עוד כמה שבועות.

Arfilit

New member
קילו וחצי לשבוע עשירי

זה ממש לא המון!!! לרוב הנשים שאני מכירה יש בטן גדולה יותר בחודש חמישי! חוץ מזה - מישהי שאני מכירה דרך העבודה - נמצאת שבועיים לפנייך (סוף שבוע 12) עם בטן פי שתיים גדולה בערך... והיא לא נראית שמנה. זו רק הבטן. כל גוף של כל אישה מגיב אחרת - וצריך לקבל את זה ככל הניתן באהבה - ורק להיזהר מלאכול בטירוף. מעבר לזה - הטבע חזק מאיתנו.

לבבית25

New member
טולי... לדעתי אכן כמובן יש לך בטן

ובטן קטנה יפה ומקסימה!!!! אני לא מסכימה עם הבנות שאומרות שזה לא בטן! בטן יוצאת בהריון, נקודה! ואם היינו שטוחות בטן לפני ההריון ורזות, אז כן! הבטן תראה ככה בשבוע 10! יש לך בטנונה מקסימה! ואת נראת מעולה!!! רזה, והשימלה יושבת עליך יפה..מאוד!! מצבך לא חמור בכלל, מצבך חמוד ביותר!
ולא חיפשתי ייעוץ בתזונה רק תחליף לפרי שיצא לי מכל החורים! הנה היום אכלתי בייגל עם גבינה 9 אחוז ומלפפון... והיה טעים ביותר.

לבבית25

New member
מה זה מאיפה? אין לכם חנות של דברים

מהארץ??? יש כאן הכל כמעט [כמעט!!!!!] יש כאן ג'חנון, מלוואח, גבינות 5% 9% וגם עם זייתים, גבינה צפתית ובולגרית, יופליי עם ליצ'י ועם תותים.. בורקסים קפואים וואי ממש ה כ ל !!! חוץ מכמה דברים שאני עדיין מתגעגעת אליהם מהארץ... יש כאן די הרבה... אפילו תה מטרנה צמחים לתינוקות...יש.

ronnieyuval

New member
נראה לי שאני עוברת לגןר לידכם

ממש אין לנו חנות כזו... הכי קרוב זה בניו יורק, אבל זה רחוק..... אצלנו יש בסופרים מסויימים מאוד קצת פחיות של חמוצים, סלטי צבר, ואולי איזה דגמלוח אחד או שניים. בסופר אחד יש גם קפואים וקצת שוקולדים. יש NEWS STAND אחד שמוכר ידיעות והארץ ביום שישי (אבל לא במשך השבוע). אבל גבינה??? יופליי ליצ'י??? אחחח... לא עושים כזה דבר להריונית מסכנה... באמת הזכרת לי להזמין משלוח פיתות כי הסטוק בפריזר נגמר.

tulilit

New member
אם עברנו לקיטורי אוכל

מה לא הייתי עושה עכשיו בשביל איזה גבינה 5% או קוטג', שלא לדבר על סלטי צבר ויוגורטים של הארץ (אין אייקון של מזיל ריר). אצלנו אוכלים סושי לארוחת בוקר (רמז
). תבינו שהחנויות "השוות" עם המוצרים המיובאים היקרים מוכרות מוצרי אינסטנט תוצרת ארה"ב (מקרוני & ציז' במיקרו, מוכר?) או מקסימום בשרים שמנים תוצרת גרמניה.

1תוליק

New member
טולילית, מה איתך? את ממש כוסית

עם הבטנונה ועם הציצים. בעלי היה אומר על זה :"כל המרבה - הרי זה משובח" ואין פעם שהוא לא עובר לידי ומביא סיבוב עליהם.

tulilit

New member
תודה, אתן מתוקות ../images/Emo25.gif (לא שאני

קונה משהו ממה שאמרתן לי
). אמא של עוז ורוני - אתן בהריון שני, לא? הבטן אמורה לצאת הרבה יותר מוקדם.ערפילית, תודה על המידע, ולבבית, מה אני אגיד לך - הכינוי שלך מתלבש עליך יופי!

ronnieyuval

New member
אכן הריון שני....

אז אפשר בבקשה לקבל הסבר איך זה שבהריון הראשון העליתי 30 קילו?
סתם סתם, אני סתם בכיינית. ואת נראית נפלא אז אין לך בכלל מה לדאוג!

mirimel

New member
רוצה להוסיפ משהו

היי, די במקרה הגעתי הנה - אני בד"כ קוראת ב"הורים לתינוקות" (ילדתי לפני 3,5 ח') - רציתי להוסיף שמאד חשוב לאכול הרבה חלבונים לבנית העצמות והמח - בשר, חלב וכ"ו - אני הלכתי לפי שיטתו של ד"ר ברדלי 80-100 גרם חלבונים ביום.... בהצלחה

למעלה