אוקייייי!

SHIRA2811

New member
התרגלתי שאת שירע../images/Emo3.gif../images/Emo9.gif

....זהו! טוב, אני רואה שהעניינים פה עם המפגש לו משו (אני לפחוט לא יודעת כלום..).. אז.. זייהו

../images/Emo6.gif

אללללללה אממ אני אשאל תהיה לי תשובה בימים הקרובים מה לעשות? אבא ואמא חושבים לאט! כמו צבצבון

charmingirl

New member
כנ"ל לגבי. אין לי בעיה שיבואו אליי

או יום קודם או באותו יום...

SHIRA2811

New member
אולי שוב בעזריאלי...?

לא.. אבל זה אמור להיות נוח לאלה שגרות בשרון (אני אחת מהן... אבל זה לא ממש משנה לי...
).. בואו נסגור משו וזייהו! אני כבר מ-ת-ה לראות אתכן, ובאוגוסט הזה!

אממממ.. לSHIRA2811 וכולם

א- אני לא יוכל להיגע לכפר סבא
אבל חפיף כי במפגש שיהיה אחרי כפר סבא אני יבוא לא אפכת לי איפה הוא יהיה":) ב- אפשר במאת לארגן עוד פגישה בעזירעלי- אבל בסוכות ובכפר סבא יהיה עוד ביום רבעי:)

SHIRA2811

New member
../images/Emo9.gifCALL ME שירה...

ואני לא יודעת כ-ל-ו-ם על המפגשים, כי כנראה קבעתם את זה או משו כשהייתם בעזריאלי...
ככה שקצת קשה לי לדעת לאן לבוא ומתי, למרות שבנתיים זה בגדר... זה כלום! לא? לא הבנתי! WTF?!

חחח../images/Emo8.gif הסבר יוצא לדרך../images/Emo26.gif

אני לא הייתי בעזירעלי במפגש הבא עם יהיה בעזירעלי אני יבוא
אנייודעת שקוראים לך שירה חחחחחחח אבל יש עוד שירה
אז לא רציתי התבלבלות
אני לא יכולה לבוא לכפר סבא כי יש לי תכוניות ליום רבעי, ואמרתי במפגש הבא עם יהיה אחרי כפר סבא אני יהיה

SHIRA2811

New member
../images/Emo9.gif

טופ! דווקא חשבתי שטוב לעשות מפגש בלונה... כי אפשר לעלות על חלק מהמתקנים ביחד וזה יהיה נייחמד
הבעיה היא שאני לא עולה על שום א. לופים ב. מתהפכים
שזה רוב המתקנים שם
בקשר לשירה- אני שירה במלעיל (מתחרז עם בירה) ושירה היא שירה במילרע (מתחרז עם... סירה!) היא מכונה כ´שירע´

בירה זה לא טוב...

כי יש גם בירה שזה עיר בירה (ירושלים, פאריז, לונדון) ובכל אופן, בלונה פארק או בכל פארק שעשועים\מים אחר אנחנו לא נתעסק אחת בשנייה, אלא במתקנים, וזה הורס את כל הכיף שבפגש.

Shablula

New member
../images/Emo62.gif../images/Emo45.gif../images/Emo31.gif ../images/Emo60.gif

פארק שעשועים(
לונה פארק וכאלה) - לא רעיון כל כך טוב, קודם כל להרבה(ואני ביניהן)
לא ירשו לבוא...ובלונה פארק כולן
יתפזרו...בקיצור -
פארק מים, בריכה או ים - גם לא רעיון ממש טוב...בפארק מים ובבריכה כל אחת תלך למקום אחר...בים יכול להיות נחמט
אבל צריך למצוא מקום שלרוב יהיה נוח וזה לא פשוט -
קניון - כבר ראינו שקניון הוא מקום משש טוף
למפגש אז זה יקבל
בית של מישי - אם תמצא מישי שמשוגעת מספיק(
או לחילופין שההורים שלה ממש נחמטים) כדי להכניס אליה הבייתה בסביבות 20 בנות, כל אחת יותר מצ´וגעת מהשניה,
טוף....
ד"א אגב הכל מתייחס למפגש של סוכות...

Ne§t£A GirL

New member
קיי!../images/Emo108.gif

זה היה רעיון של אבא שלי-וזה לא סגור ולא כלום, אחרי המפגש הזה [וגם אחרי המפגש בשוהם]- הוא הציע שאני "אזמין כמה בנות אליי ויהיה מינימפגש"... אני לא מציעה כלום ולא אומרת כלום- אני עצמי בעד קניון...

../images/Emo45.gif../images/Emo153.gif

ב-21 אמא שלי לקחה חופש אז אני חושבת שזה יכול להיות בכל מקום (אבל אל תתקעו את זה בצפון!) ואני חושבת שזה לא רעיון טוב לעשות את זה בסופרלנד או בלונה פארק כי אז באמת לא נהיה יחד...

TkTk

New member
ממ..תראו...

לי יש את הבית המושלם להתנחלות שכזאת, להורים שלי לא תהיה בעיה, וגם לי אין.. הבעייה היחידה היא שזה רחוק לכולן...

Ne§t£A GirL

New member
הממממ...../images/Emo108.gif

למישהי יש רעיונות למקומות מרכזיים וקרובים יותר בשרון?! *אהם*רמת השרון*אהם*אורנית*אהם*בית*אהם*

יאממממ.......

חחחחחחח אהם אהם חחחחחחחחחחחחחחחחח
SWEEETY אממממ חיריה לא
סתאאאם....תם....תםםם הרצליה ל-א

Ne§t£A GirL

New member
וואלה יופי!../images/Emo108.gif

נכון, הרצליה זה בשרון.... *רמז דק על הכוונות שלי...*אהם*שרון*אהם*

חחחח

אז יאלה בואו נעשה את זה אצל שרון
בלי שהיא תידע אז"ש שמוציק עם את קוראת את זה- זה בצחוק
בהרצליה זה בתחילת השרון וזה רעיון (ואפילו זה גם חרוז)
מה שיצא לי כאן בסוף התגובה.

Ne§t£A GirL

New member
חחח...../images/Emo13.gif../images/Emo108.gif

הרצליה זה רעיון מצויין, ממש ממש טוב-אפילו באיזה קניון שם, זה רעיון מצויין! [גם כי חברים נורא טובים של ההורים שלי גרים שם אז אמא תוכל להיות בסביבה...
] המפגש אצל שרון בבית!
שרון, מתוקית אני מצטערת-אבל שאלתי ואני לא יכולה לבוא איתך מחר

למעלה