אוקייייי!

TuTi Fruti

New member
וואל...

אני משוגעת מספיק וההורים שלי ממש נחמטים, והמפגש יכול להיות אצלי אם בא לכן
דבר שני- לא אכפת לי איפה זה יהיה, לדעתי הכי עדיף בפארק או מש´ו, אני מציעה את הפארק הלאומי, ולא, לא כי הוא קרוב אלי (מחכה להתנפלויות
) אלא כי ממש נחמט שם
לא כדאי בלונה פארק או מש´ו, כי נתפצל וזה לא יהיה כיף. אני אבוא בכל מקום שזה יהיה אם זה לא יהיה רחוק לי מידי... אני בעד להשאיר את זה כמו שזה, יהיו עוד הזדמנויות למפגשים במקומות אחרים ולא שווה לטחון את זה כ"כ שוב כי זה סתם... בלאגן
זהו
.

SHIRA2811

New member
מישהו אמר הרצליה? קניון?! ../images/Emo123.gif

שבעת הכוכבים... הרי אמרתן שעזריאלי הלך טופ (משוגעוט
) ו... חרצליה זה בצפון! זייהו!

Ne§t£A GirL

New member
../images/Emo3.gif../images/Emo108.gif

הקניון הזה סאקס! והתכוונתי בבית של *מישהי* שגרה בהרצליה...

SHIRA2811

New member
גראס שאת אומרת לי..../images/Emo4.gif../images/Emo9.gif../images/Emo25.gif

אז מה הוחלעעעט בסוף?!
?...

Black Cat15

New member
צ´מעי.

תפסיקי להתלהב וזה מהמפגש, כי כידוע לי -את- לא מוזמנת אליו. אוקיי? אז דיי. את קרצ. בלעעעעע.

Black Cat15

New member
תשכחי ממה שאמרתי.

את מוזמנת בכיף להגיע. תראי כמה יתייחסו אלייך. תסתכלי על זה כרמז.

SHIRA2811

New member
למה "כמה יתייחסו אליי"?../images/Emo3.gif

מה הבעיה איתי? מה, את יותר טובה ממני או משו שאלייך כולם יתיחסו ואלי לא? טוב- את צודקת, כנ"ל- תשכחי ממה שאמרתי..
אבל אני עדיי-ן לא רואה פאקינג סיבה למה שאליי לא יתיחסו.. זהו.

Ne§t£A GirL

New member
שירה היקרה!../images/Emo108.gif../images/Emo3.gif

כל הפורום מוזמן למפגש, אבל לדעתי [ולדעת הרוב לפי מה שאני יודעת] חלק מהבנות צריכות לחשוב באיזה חלק הן- בחלק של הבנות ששווה להן לבוא למפגש, כי הן מכירות את כולן טוב או בחלק של הבנות שרוצות להכיר את הבנות טוב, ואז...מה שקורה זה שהן יוצאות בסוף בדדניקיות... מה שאורנית ניסתה להגיד לך-לפי מה שהבנתי, וגם מה שאני מנסה להגיד לך... תחשבי באיזה צד אז, ותעשי את השיקולים שלך אם לבוא או לא. יש בנות מסוימות שהתחילו לכתוב לפני שבוע, והיו גם כאלה במפגש, שאף אחת לא ממש הכירה והכל...ואז מה שנסגR היה שהן ישבו בצד... אז תחשבי אם את באמת רוצה לבוא או לא.

$ מעיין $

New member
הההמממ לירי

ומה את היית מציעה לי ד"ר רזיאל ז´קונט?
מממ ... לבוא או לא לבוא? אנ´לא יודעת מה לעשות
לדילן יש אקדח!! (טחחחחחח אל תשימי לב!)

Ne§t£A GirL

New member
מה זה זה?!../images/Emo108.gif

רזיאל ז´קונט?! ורדה?! זו הרופאת עיניים שלי, ורדה! [נשבעת] וחסר לך, את, אם את לא באה- ב-ר-ו-ר-?-! אגב, תכננו בפסח שאת אמורה לצלצל אליי...מה נסגR?!

$ מעיין $

New member
טחחחחחח

אה חח זה היה בפסח
(יופי מעיין, מחזירה צילצולים שכמותך) בובע אל תרצחי אותי אבל הממממ איך אני אגיד לך את זה בעדינות? מממממ אבד לי המספר שלך
את מתבקשת מייד לפקסס לי אותו (אין צורך ב-בול
) או שסתם לרשום לי אותו במסרים או באיציק

Black Cat15

New member
חסר לך שאת לא באה, יא מכלועה ../images/Emo3.gif

תפסיקי לרדת עליי בקשר לדילן
לא היה לו אקדח, מה את רוצה?!
(
)

$ מעיין $

New member
עורה טחח

פחחחחחח ראיתי אתמול "חצי המנשה" והיה איזה פרק אחד ש-מפיש(?) התחפש לאמא של אחיש(?) <חחח לא משנה> הקיצר קראו לו: "האמא מכלועה" שעעעעעהההההה הייתי על הריצפהההההההההההה!
זה היה כזה קרוע!!!

למעלה