אוקיי,

ketty the sheep

New member
אוקיי,

אנגלופילים יקרים ויצורים חביבים אחרים, אני חושבת שהגיע הזמן להכיר אתכם קצת
אז זה יהיה דיי שרשור היכרות שכזה, אני מניחה. אז אמרו לי.. מה שמכם? מאיפה אתם? מה הכי מעניין אתכם בבריטניה? ואיך ניתן לתקשר עמכם (איסיקיו וכו')? ועוד פרטים שאתם חושבים לנכון לציין
הנה, אני אתחיל: שמי קטי, אני נמצאת אי שם בדרומרכז ישראל. הדבר שהכי מעניין אותי בבריטניה הוא האנשים, המנטאליות המיוחדת שלהם והאווירה הזו ששוררת בפאב מלא בבריטים קולניים. הם פשוט מקסימים, לרוב. כמובן גם ההתייחסות שלהם למוסיקה ראויה לציון, היא תופסת חלק נכבד בחיים שלהם. ניתן ליצור איתי קשר באיסיקיו: 228819978 או במסנג'ר: [email protected] ו.. שיהיה לכם יום נחמד

sigalit33

New member
נעים מאד../images/Emo140.gif

שמי סיגלית, אני בת 27 מאיזור השרון. מה שמשך אותי לראשונה לבריטניה היה המוסיקה של QUEEN, אי שם בגיל ההתבגרות התאהבתי בלהקה ובעקבותיה גם במדינה. אחרי 4 ביקורים באנגליה ועוד אחד בסקטולנד, אני יכולה להגיד שמה שאני מתחברת אליו זה מזג האוויר האפרורי והקר, המנטליות המאופקת, התרבות (כולל כמובן מוסיקה, טלויזיה, קולנוע וכו') ובסקוטלנד - הנופים המדהימים. הייתי מאד רוצה לבקר גם באירלנד, אני בטוחה שזה יקרה מתישהו. אפשר לשלוח מסרים כאן בתפוז. חג שמח
ושוב, שמחה מאד על הקמת הפורום
. סיגלית

lovecrime

New member
שלי...

קוראים לי נטלי...גם אני ממרכז הארץ. נולדתי בלונדון ומזה כמובן שאני מתה על לונדון ואנגליה בכלל. אני אוהבת את השקט הזה שיש לאנשים ואת הסלבנות שלהם וזה שהם מוכנים לעזור תמיד. אבל אי אפשר להתעלם מכל המקומות שיש לראות....בכלל מדינה מקסימה! המסנג'ר שלי הוא: [email protected]

Kettercat

New member
mornin'!

בתור אנגלופילית מוצהרת וגאה, אני מזמינה את עצמי להתארח פה
קודם כל, מזל טוב על הפורום - תרבות בריטניה תמיד הדהימה אותי, פשוט מקום מדהים עם תרבות מקסימה ואנשים עוד יותר מקסימים. אז... אני מאיה, בת 18 (היום)... נעים להכיר
מכורה לאיסטאנדרס, שולטת במבטאים מזוייפים בריטיים וסקוטיים, אובססית עם להקות רוק בריטיות וכן, חולמת לגור בלונדון יום אחד.

aniviel

New member
שלום ../images/Emo8.gif

קודם כל, שלום למאיה (קיטרקט)
למרות שאת בטח לא זוכרת אותי
עוד מעריצת איסטאנדרס מושבעת חח אני אנגלופילית מוצהרת מאז הביקור הראשון שלי שם בגיל 6 בערך. מאז אני מבקרת בלונדון כל שנה לפחות פעם אחת, גם השנה אני טסה באוגוסט ואוקטובר, ואני עוברת ללמוד שם באוניברסיטה שנה הבאה
וגם אני אובססיבית על להקות רוק בריטיות (מאיה, גם את עברת לרוק?
) אה כן, וקוראים לי לירון ואני בת 17 וחצי

Kettercat

New member
לירונו'שששששש!!!!!!

וואי, תהיתי מה באמת קרה לך!
כיף לשמוע ממך. את באמת אנגלופילית לתפארת
סחטיין על האוניברסיטה! לאיזו את הולכת? וכן, גם אני עברתי לרוק... לפני 3 שנים בערך
הגיע הזמן. חג שמח!

aniviel

New member
חח ../images/Emo8.gif

קולדפליי, טרוואיס ואואזיס או שזו רק אני ?
יש לי 4 אוניברסיטאות, אני אשלח בקרוב טופס באינטרטנט בתקווה שאני אתקבל ללפחות אחת מהן חח
2 בלונדון - Royal Holloway וQueen's Mary ו2 מחוץ ללונדון... אוניברסיטת קנסינגטון ואוניברסיטת מידלסקס... בכולם יש קולנוע וזה מה שחשוב
חג שמיייח

blixgirl

New member
שלום לכולם וחג שמייח!

אחלה פורום קודם כל
ובהצלחה! אני מתגוררת באי הבריטי מזה מספר שנים אם כי בצפון הרחוק (סקוטלנד) אשמח להצתרף אם יש מקום ? חג שמייח מכאן
בליקסי

stevie1

New member
שלום וחג שמח גם ממני

וכמובן מזל טוב ממני הנציגה השניה באי הבריטי!

blixgirl

New member
שכחתי לספר

מה שאני אוהבת במקום הזה.... השקט והשלווה,הירוק בעיניים (למרות שבגלל זה יש המון גשם ועוד גשם) הנהיגה הרגועה בכבישים (רוב הזמן) הסקוטים אנשים מנומסים להפליא ותמיד עוזרים... וכן יואן מקרגור הסקוטי הראשון שנדלקתי עליו :) עד שהכרתי את בעלי... והאוכל בכלל לא רע אפשר למצא אחלה מסעדות,והאוכל בסופר אפשר למצא הכל....אפילו פלאפל מהארץ,חומוס של צבר ועוד ועוד...

סי15

New member
שלום לכולם!

אני בת 16 (כן גדלתי בשנה) ממרכז הארץ
מה אני אוהבת בבריטניה?... כנראה דרך החיים של האנשים והעובדה שהיא כ"כ שונה משלנו, אני אוהבת את מש' המלוכה ואת המבטא הבריטי... פשוט כל התרבות המרתקת הזאת!! וכמובן את הגברים הבריטים... אין איי סי קיו או מסנג'ר לצערי...

TwelveEyes

New member
יאי!! פורום כלבבי!!

סליחה מראש אם ההודעה הזו מעט הזויה.. שתיתי קצת הערב
אבל זה היה גינס, אז הכל בסדר! אוקיי! אני דנה ואני חיה בחור ליד חיפה.. אתם יודעים, מהמקומות האלה שמתגאים בדברים כמו תזמורת הנוער המקומית כדי לחפות על עובדת היותנו נקודה חסרת-משמעות על מפת המדינה? That's the one. מה הכי מעניין אותי בבריטניה? גאש.. האנשים, הטלוויזיה, הקומדיה, התיאטרון, המוזיקה, ההיסטוריה, הניבים והסלנג (קוקני!), הכל!! Rule Britannia! /m\

טוב, עכשיו תורי

אז קוראים לי טל ובדרך כלל אני שורץ בפורום תרבות עולם אבל כל תרבות מעניינת אותי (אפילו בריטית, חה חה חה), לא מתעלף מהאוכל, הפתיחות והפתיחות בחיי היומיום (To say the least) של בריטניה אבל אין עליהם במה שקשור למוזיקת רוק, קולנוע ותרבות פאבים, אפילו שהבירות שלהם לא משהו. פינק פלויד כבר אמרתי?

Bondie2

New member
עכשיו אני...

גם אני אנגלופילית לא קטנה.. אני מאזור הדרום-מרכז (טוב, אני מודה-אשדוד), הדברים שאניי הכי אוהבת בבריטיה זה האווירה, המוסיקה, מחזות הזמר, ההומור ובעיקר הדיסטנס אך עם זאת החביבות בין האנשים, אבל לא האוכל.. אייסיקיו שלי הוא 123998676

aniviel

New member
למה לא האוכל?... ../images/Emo12.gif

אוי Fish & Chips... כמה שאני מתגעגעת חח

stevie1

New member
תיירים תמיד אוכלים גרוע

כי הם הולכים למסעדות במקומות הכי מתויירים ו/או מחפשים הכי זול. המסעדות הכי טובות נמצאות במקומות שתיירים אפילו לא חושבים לנסות בהם.

למעלה