אוקיי,

DukiMan

New member
שלום

אני גולן, נשוי ואב לילדה בת שנתיים. אהה, וגם אני מאשדוד
קטעים... בריטניה זה החלום שלי מאז שהייתי בן 16 בערך, כשנחשפתי לראשונה למצעד הבריטי, ולמוזיקה הבריטית, ביחוד זו שלא הגיעה לארץ. אבל, לרוע מזלי, הצלחתי להגיע לשם רק פעם אחת, בקיץ האחרון, ל-4 ימים מאוד אינטנסיביים בלונדון. ומה אני אוהב אצלם? קודם כל - המוזיקה (בעיקר האינדי). עקבתי, ואני עדיין עוקב אחרי כל מה שחדש שם מהבחינה הזו, וזו גם דרכי המאוד נעימה "לשמור על קשר" עם מה שקורה בממלכה. חדשות אני בדרך כלל לא רואה, אבל אם כבר חדשות בינלאומיות - אז רק SKY. מה אני עוד אוהב? את ההומור הבריטי (מונטי פייתון, רואן אטנקינסון, coupling ועוד ועוד ועוד), הפוליטיקה המעודנת שלהם, בית המלוכה, התחתית (MIND THE GAP), האנשים, הפארקים, הפאבים, ו... וואו, אני בטוח שוכח עוד דברים. החוויה הכי חזקה שלי מ-4 ימי הטירוף שעברתי בלונדון: לא עשיתי כלום חוץ מלשבת בתחנת אוטובוס שעה אחת שלמה בשקט, באמצע Kings Road המקסים בצ'לסי, מול מקס&ספנסר (כשחיכיתי לאשתי שתסיים שם את ענייניה), ופשוט בהיתי בעוברים ובשבים, באוטובוסים, במוניות, באישה הזו עם הילד שחיכתה איתי בתחנה, באנשים היוצאים ונכנסים בדלתות החנויות (המון חנויות אופנה). בחצי השעה הראשונה הרגשתי זר. אח"כ כל זה כבר חילחל בתוכי, והרגשתי לונדוני לכל דבר (נו, עד שעשיתי את המבחן הטיפשי הזה שפורסם בפורום והחזיר אותי למציאות
) יצא קצת ארוך, אני מקווה שהגעתם עד לשורה הזו עם חיוך

הייתה לי איזושהי הרגשה...

שאני אמצא אותך בפורום האנגלופילים הרשמי...
Anyway, אני עדי (בן 20) ואם הייתי צריך להגדיר את עצמי במשפט, הייתי אומר: זו טעות אלוהית שאני ישראלי ולא בריטי (אם כי אני גאה בהיותי ישראלי). בריטניה בשבילי היא קודם כל לונדון, העיר המדהימה בעולם שהיא אנגלית מחד וקוסמופוליטית מאידך. מעבר לכך בריטניה היא גם ההיסטוריה המרתקת, הפוליטיקה המעניינת, המוזיקה, העיתונות, הפאבים, הרכבת התחתית (כן, גם אני
), הנימוסים והאופי האנגלי המיוחד, הפלורליזם והליברליות של בריטניה, ההומור המשובח (Coupling! אבל ממש לא רק, זה כל ההומור שמתחיל מהפאבים ונגמר בדיונים בפרלמנט), סקיי ניוז (התמכרות קלה...
) וכו'. סטייה קלה שיש לי היא חיבתי הרבה לאירוויזיון, שם בריטניה בשבילי היא מס' 1. אבל הפן שאני הכי מתחבר אליו הוא כמובן הכדורגל האנגלי (המחלה האמיתית), אני אוהד פנאט של ארסנל (וההפסד אתמול לצ'לסי בדרבי שבר אותי לחלוטין...
) וזו מבחינתי הסיבה הכי חשובה לנסיעה ללונדון- משהו שכבר עשיתי חמש פעמים בחיי הקצרים, וב"ה עוד פעמים רבות בעתיד, כולל מחשבות למגורים בעיר אחרי הצבא, לפחות לתקופה מסוימת.

llainy

New member
היי

שלום! שמי מיכל. אין לי ICQ או מסנג'ר, אבל יש לי אי מייל: [email protected] מוזר, אני שורצת כאן בהמון פורומים ולא מגיבה באף אחד כמעט, אך לא יכולתי להתעלם מפורום שמוקדש לבריטניה. לפני חצי שנה הייתי בטיול של חודש בסקוטלנד + וויילס + אנגליה, וזו הייתה אהבה ממבט ראשון. האנשים, המוזיקה, ההומור, הבירה ועוד... ועכשיו אני תקועה פה בארץ ל-4 שנים הקרובות כי התחלתי ללמוד עיצוב...
החלום שלי הוא אחרי התואר לעוף מפה ולגור כמה שנים טובות איפהשהו באנגליה או בסקוטלנד, אולי גם לעשות שם תואר שני. בנתיים, אני חורשת על BBC פריים, סרטים בריטיים וחולמת על איזה יואן מקרגור/ קולין פירת' שילחש לי באוזן במבטא הסקסי שלו...

The Mad Hatter

New member
שלום שלום. :)

אני ליאת ממרכז הארץ. אוהבת בבריטניה-הספרות, המוזיקה, הטלוויזיה (לפחות חלק מהתכניות, רצוי הישנות יותר) ומונטי פייתון. :) אימייל ואייסיקיו בכרטיס האישי.

enola

New member
שלום. . .

באמת שמחתי לראות את הפורום החדש הזה, גם אני כמוכם אוהב מאוד את בריטניה. אני דייב, בן 23 עוד מעט ומאוד אוהב את כל מה שקשור לבריטניה. לצערי ביקרתי רק פעם אחת באנגליה לפני שנה וחצי ומאז אני רוצה לחזור, אנשים שואלים אותי "לא מעניין אותך ללכת ולראות מקומות אחרים בעולם??" והתשובה הפשוטה היא שממש לא, באמת לא מעניין אותי מקום אחר בעולם ואני מרגיש שעד שאני לא אכיר את בריטניה כל כך טוב והיא כבר תצא לי מכל החורים אני אמשיך לטוס לשם. הטיול לאנגליה היה אחד הטיולים הטובים בחיי, קפצתי שם לבקר חבר בAndover שבHampshire והיה מצוין, באותו ערב הלכתי להצגה של בוי ג'ורג' Taboo שמי ששיחק שם היה לא אחר מאשר ג'וליאן קלארי הכשרוני והגבוה בצורה מפחידה... :) מה עוד... נראה לי שאולי חצי מהזמן שהייתי שם רק ישבתי בהייד פארק והסתכלתי על אנשים שעוברים שם, הם בטח חשבו שאני על סמים או משהו - יושב שעות ובוהה... :) בכל אופן, אני מצרף תמונה שאני אוהב, האנדרטה הזו שבתמונה היא פשוט דבר יפהפה, צריך להיות מולה בשביל להבין את סדר הגודל של הדיוק שבפרטים שבה. ביי בינתיים, enola

LimiMimi

New member
אוקיי :)

אני לימור, מתגוררת בכ"ס. למען האמת התחלתי רק עכשיו להתעניין בבריטניה ועכשיו שנפתח הפורום יש לי דרך להתעמק בזה, כנראה
אני קוראת פה מאז שהוא ממש נפתח אבל לא הוצאתי ציוץ.. ניתן לתקשר איתי באייסיקיו: 150824854. ENJOY!

T z i a N

New member
Greetings & salutations

בוקר טוב לכם:) קוראים לי ארתור (לא, אני לא בריטי אני רוסי) ואני בן 18 (עוד חודש, תעשו לי טובה...) מה טוב בבריטים? סקוטלנד! מה טוב בסקוטים? הכל!:) הכל מהמוזיקה המשובחת (יש לי כל אלבום של OLD BLIND DOGS) כלה בג'וני המהלך.... יש להם הכל. חוץ מזה אני ממש אוהב את QUEEN.... נחשב?:) מקווה להשתלב איכשהו:) ארתור.

jenngirl

New member
הממ../images/Emo82.gif

אני ג'ן
בת 15 הממ אייסיקיו ושאר ירקות תקבלו במסר אם תרצו אותי בריטניה מעניינת בגלל התרבות, היחס של האנשים, המוזיקה.

pleased to meet you ../images/Emo13.gif

היי לכולם. שמי קובי, בן 30 כמעט (עוד חודש וחצי). בבריטניה אני מתעניין בכל הקשור לתרבותם, למוזיקה, להיסטוריה, למוזיאונים, לתרבות הבילוי שלהם - החל מבתי קפה ועד בארים ופאבים רועשים. ניתן להשיג אותי במסרים כאן. להתכתבות פורייה בפורום, קובי

bushi tooshi

New member
top of a morning to y' all

אז ככה, אני ליהי בת 18 אני לא מאמינה שמצאתי את הפורום הזה הללי! מה אני אוהבת בבריטניה? קודם כל את הבריטים מה אני יעשה הם עושים לי את זה... את המנטליות הקרירה את התפתחות המוזיקה באיזור את הסגרירות את הדכאון של ליברפול לעומת הניצוץ שבאינברנס את שמירת העבר איכשהו בהווה ובכלל מקום מדהים!!! "בשנה הבאה בלונדון הברוכה" אני מקווה שאני אתקבל לבצפר שעליו אני מתכננת כבר שנה... ניתן להשיגי באיסי: 314994544

Nimst

New member
שלום לכולם

אני סתיו, בת 18 מת"א, אנגלופילית בדם (שלצערי, התברר בתרומת דם שהוא לא כחול
). יש כ"כ הרבה דברים שמקסימים אותי בבריטניה, שאני לא יודעת איפה להתחיל. טוב, אי אפשר בלי להזכיר את המוזיקה.. רוב הלהקות הגדולות והאיכותיות צמחו משם, אי אפשר להתעלם (פינק פלויד
, קווין, הביטלס וכו') (וכמובן גם הבריטפופ העכשווי; אואזיס, בלייר, פאלפ..). אני אוהבת את מזג האוויר של לונדון. אפרורי וגשום, עננים בשמיים.. אח, איזה כיף. והאנשים, אוי האנשים. כ"כ אדיבים ונחמדים, כ"כ תרבותיים (אוקיי, חלק ניכר מהם, לפחות).. שלא לדבר על המבטא המדהים הזה שלהם |נמס|. גם הנופים נהדרים.. ירוק, ירוק. די, עכשיו אני רוצה להיות שם שוב. אוף.

TheSegal

New member
hello beautiful people !!!!

אני עדי, מראשון לציון... אני אוהבת את המוזיקה ובעיקר את הביטלס אני אוהבת את המראה האפור של לונדון, את האנשים, את ה - tube שבביקור הראשון שלי (ובוודאי לא יהיה האחרון) הייתי יכולה לבלות את כל הטיול רק בנסיעה !!! את התרבות, את המזג אויר !!!

noga03

New member
ברכות על הקמת הפורום. ועליי...

קודם כל ברכות על הקמת הפורום הנהדר הזה... שמי נגה בת 30 ממרכז הארץ הייתי בלונדון פעם אחת באוגוסט האחרון גם אני התאהבתי בה, בפארקים הרבים הירוקים והגדולים, בלונדון האדומה (טלפון ציבורי הדואר האוטובוס ..הכל אדום) בבנייה המיוחדת של הבתים... באנשים המנומסים, בנהיגה רגועה וסבלנית, הכל..הכל...היא כל כך יפה!! ואין ספק שאני עוד יחזור לשם.

למעלה