אוקי משחק לשבת

אוקי משחק לשבת

המשחק הראשון שאני מריץ כאן (מקווה שילך
) מצאו את מספר השירים הרב ביותר שתוכלו (כולל ציטוטים) שבהם מדובר על שירים (ארס פאוטיות) שיר שמדבר על שירה - מוזכרת בו המילה... לדוגמא אביב גפן - שיר עצוב: "שירי לי שיר עצוב..." סבבה?... סבבה
חאללה הזוכה הוא זה שירשום את כמות השירים הרבה ביותר והפרס - עובדים על זה
שיהייה לנו סוף שבוע מצויין

ועוד... ועוד:

"שיר שיביא לך אהבה" - גלי עטרי "זהו שיר פרידה" - שלמה ארצי "שיר אהבה בדואי" - דיוויד ברוזה "שיר לשלום" "שיר לאהבה" - גאיה "שיר אהבה" - זוהר ארגוב "שיר המכולת" - כוורת "שיר חולוני" - טל שגב "שיר התקווה" - אביב גפן "שיר סתיו" - אריק לביא "שיר של אחרי המלחמה" - גידי גוב "שיר ללא שם" - שלום חנוך "שיר הסמרטוט" - אביב גפן "שיר הטמבל" - כוורת "שיר נבואי קוסמי עליז" - גידי גוב מספיק?...

N@talie

New member
כמה הצעות

למשל: "לא זה לא יהייה השיר שלנו.." - אביב גפן "ואם השיר הזה נשמע לכם מוכר..."-חנן יובל "כי יש לנו בית, ויש לנו כביש, ויש לנו עץ, ויש לנו שיר על ארץ ישראל..."(אין לי מושג של מי זה). "זהו שיר ישן על אניטה וחואן..." (שכחתי של מי..) וכמובן...:"איך שיר נולד, כמו תינוק, בהתחלה זה כואב...." וזכרונות עמומים משיעורי ספרות מביאים אותי לשיר הכי ארס-פואטי לדעת המורה שלי: "צריחות שצרחתי נואשת כואבת בשעות מצוקה ואובדן, היו למחרוזת שירים מלבבת לספר שירי הלבן" (ספר שירי הלבן/רחל....אני מקווה שזכרתי נכון את המילים) זהו בנתיים. (היו לי עוד, אבל הקדימו אותי) דרך אגב, שירים באנגלית זה חוקי??

Esmena

New member
הזה על אניטה וחואן זה לא של חווה

אלברשטיין? או שאני עושה פה טעות ברוטלית? ובאמת,אסור לועזיים? כי מצאתי...

shili

New member
של נתן יונתן וגם

אניטה וחואן של נתן יונתןכמו כן שיר שבשם "השאר לבד". מה עם "שיר ללא שם" שנכתב ע"י שלום חנוך ומושר ע"י יהודית רביץ?

לפי המורה שלי לספרות..

שיר ארספואטי זהו שיר שמדבר על תהליך היצירה- כמו למשל "עוד חוזר הניגון" או "לא זכיתי באור מן ההפקר" של ביאליק (אני חושבת שזה שלו...) בכל מקרה, אם המורה שלי טועה אני לא אתפלא, רק מישהו יכול לענות על זה?

יש לי אחד! ../images/Emo57.gif

אולי אפילו יותר מאחד. hey Mr. tambourine men, play a SONG for me-smokie שיר של אחרי מלחמה-אריק איינשטיין (אני מקווה שזה נחשב). שירים עד כאן-שאין לי מושג מי שר אבל הנה משהו משעשע: יש לי אורגן ליד המחשב והספר תוים שעליו היה פתוח בדיוק על העמוד עם השיר הזה. וחשבתי על השיר לפני שהסתכלתי בספר... שיר השירים אשר לשלמה? זהו בינתיים. נגמרו לי הרעיונות...

Esmena

New member
אז..

Shy Noblman- Sad Song Happy Song וגם U2, ב"סטאק אין אה מומנט".... "אה סונג דאט איי כן סינג"... וגם הדג נחש(עברית): "שיר,לא היה לי שיר, שיר לשיר אותו בערב".

משח´ השבת הראשון בא לסיומו...

המשחק היה מציאת השירים הארס פואטים הרב ביותר אני גאה להכריז על הזוכה הראשונה במשחק השבת של פורום משחקי שירים הלא היא: נונה סאנשיין מזל טוב
כל הכבוד
המשיכי כך
(בעתיד יבוא פרסים...) הייו עמנו בשבת הבאה ועקבו אחרי משחק השבת הבא

למעלה