אוקי משחק לשבת

אתנה33

New member
ולמרות שהמשחק נגמר הרי לכם עוד

כמה שירים אשיר לך שיר עתיק נושן אשיר לך זמר על שושן שירת הנוער שיר עתידנו שיר שיר עלה נא במחרשות רנן רננה בואו נשיא את השיר על האיש הקטן ההוא בוא נשיר כמו ששרו החיות הינה הולך האדון הרופא איש בינות הוא במדמנה אשר בגיא השלוליות את שירנו כתבנו על פתק כחול וכך שרים המלחים גדול הוא העולם - שיר ההפלגה ואל מול מראה האופק הנגול כך היו הם מזמרים יחדיו בקול עציון גבר.. זמר זמר לך זמר זמר לך זמר לך מכורתי נשב אחים בחוץ כול כך יפה הליל נשיר רעים נשיר לקול צלילי מיתר מישהו רוצה לשיר? כן? מה? המורה שיש בה רע המורה שלזימרה בפיהם יפה אתה מאין כמוך עד מתי שירי מפני תסתתר הלכתי אליך ועת ארוכה הקשבתי לקול זמרתך שיר על עץ עץ בודד עץ שקמה ברוח עוד לא הקמתי שבט עוד לא חיברתי שיר עוד לא ירד לי שלג באמצע הקציר מספיק לבינתיים לא? אתנה

הנה עוד כמה... ../images/Emo57.gif

לדעתי לא כדאי להגביל את המשחקים בזמן או משהו... זה די מוזר שהשירשור לא יורד אבל המשחק נגמר (Game over *משועשעת*). I hope you don´t mind-אלטון ג´ון (my gift is my song, and this one is for you, and you can tell everybody, that this is your song). שיר המעיין-לוידעת מי שר את זה. זה בעברית... "נשיר לכם ניגון ישן, ניגון ישן על מעיין, על מעיין שובב). איך לא חשבתם על זה? (או שכן ואני לא ראיתי): שיר לשלום!-מירי אלוני.על כל אלה-לא יודעת מי שר. (אנא שמור לי, על כל אלה ועל אהובי נפשי על השקט,על הבכי ועל זה השיר). אין לי יותר רעיונות... בינתיים *צחוק מרושע*

Jelly Beans

New member
אני רוצה! ../images/Emo60.gif

I´m SINGING in the rain
לא נפסיק לשיר.... לא נפסיק לשיר.....
יש לי שיר שמעצבן אנשים....
זה שיר פרידה, אז בואי רק אמרי שלום... (שלמה ארצי)
איך שיר? נולד, כמו תינוק.... בלה בלה בלה! יום טוב שיר
(אהההה, גם השם שלי!)

Jelly Beans

New member
אופס... הדגשתי מקומות לא נכונים...../images/Emo60.gif

יש לי עוד אחד! INDEPENDENT LOVE SONG יום טוב שיר

נירש

New member
שירים

Sing A Song של ה-Carpenters. ואחד מ"פלטפוס" : כתבתי שיר מאוד נחמד רק עם תו אחד...

קולאז

New member
ועוד כמה...

שיר המלחים-כוורת שיר סיום-חווה אלברשטיין שיר דרך-ג´נגו

למעלה