אורנג´......

peretzy

New member
סוף סוף מישהו יצא פה גבר!!!

כל הכבוד לך אחי!!! סוף סוף מישהו פה תפס אומץ ואמר כמה אורנג יקרים.. כל הכבוד לך! ישר אומץ!!! ועוד משהו בקשר להודעה כמה חשבון כל אחד מגיע אז לקוחות אורנג´ ,לכו תמציאו מחיר יותר נמוך,עלק 10 שקל ,על מי אתם עובדים??????

m e i r

New member
רק קוקה קולה

פרץ גבר אתה טועה. החכמה אינה רק לשלם 10 ש"ח בחושד ואני אדגים לך: יש לי כמה מכשירים, אבל מתוכם, אני משלם בסלקום 9.90ש"ח במסלול כוכבים ולא מדבר דקה (אני לא סופר את ה70ש"ח לחודש עבור השדרוג ל6120 מלפני שנתיים וחצי) ולעומת זאת אני משלם סכומים של בין 200 ל-500 ש"ח בחודש, אבל זה כמובן תלוי במספר הדקות שאני מדבר, מספר שימושים שלי ברינגטונס ואייקונים, מספר הפעמים ששלחתי שיר ליומולדת של חברים וכולי וכולי. אבל אני חושב שהעיקר זה לא לחסוך ב2, 5, או אפילו 20 ש"ח, אלא בזה שאני יודע שיש לי מכשיר שאני סומך על הרשת שתתמוך בזמינותי בכל מקום ובכל זמן, ואני יודע שאני מקבל שירות טוב, ואני לא מתבייש לשלם טוב. ומי שמחפש הכי זול כל הזמן (ואל תטעו- אני חושב שבדרך כלל orange יותר זולה מהאחרות) למרבה הצער מסתפק גם בשירות רע ובאיכות נמוכה.

geostant

New member
בו נפתח רשת חדשה...

שמעתי ש-DOCOMO מחפשת מפרצים חדשים ועכשיו עומדת להקים רשת 3G בארה"ב יאללה מי בא איתי להקים סניף שלהם בארץ ?

geostant

New member
בדיוק מאוד הפליא אותי...

שכל אחד אומר כמה עשרות שקלים בודדים... זה לא הגיוני. מה גם שלאורנג´ אין מחירון רשמי
אם תבקש מחירון הם ימצאו לך תירוץ הולם, פשוט לכל אחד הם לוקחים תעריף שונה ומשונה, אני לא בא נגדם ממש, סך הכל אני אוהב את אורנג´ פשוט לא מבין איך לאחרים יש חשבון כזה מצחיק.

3310 4ever

New member
יש להם מחירון רשמי ועוד איך!

אני לא יודע אם היית בזמן האחרון באתר של Orange ואני לא יודע אם זה עוד שם (זה הופיע בתור פרסומת- מחירון SIM Center). אבל תיכנס ותבדוק

geostant

New member
שמת לב מה אמרת הרגע ???

SIM CENTER ! זה לא מחירון שיחות (זמן אוויר), SIM CENTER הוא כשירות נוסף (איקונים, צילצולים וכו...) אבל מגיע כבונוס (וכבונוס לכיס של אורנג) וכלל לא מפורט שם את תעריפי השיחות. צר לי אבל את טועה.

פגעסוס

Well-known member
אתה נמצא בודאי בתוכנית "עקומה"...

רוב תוכנית העסקים נקראות תוכניות "עקומה", מאחר והרעיון בהם הוא שהמחיר לדקה לכל החברות הוא זהה, אבל הוא משתנה לפי כמות הדקות שאתה מדבר בחודש. אם נניח אתה מדבר 15 דק´ בחודש זה יוצא לך כשקל לדקה. אם אתה מדבר 300 דק´ בחודש זה מגיע ל 70-80 אג´ לדקה. וכן הלאה, ככל שמדברים יותר בחודש המחיר לדקה נעשה נמוך יותר. נכון שבעבר רוב עקומות התעריפים לא היו זמינות, אבל כיום אורנג´ תשמח לשלוח לך בפקס (ברוב התוכניות) עקומת תעריפים שתפרט בדיוק כמה אתה אמור לשלם עבור סכום מסויים של שעות דיבור. תתקשר מהאורנג´ *222 (ללא חיוב) ובקש מאחד מהנציגים שישלח לך בפקס את עקומת התעריפים של התוכנית שלך, גם אם העקומה של התוכנית שלך אינה זמינה (ויש עוד 2,3 תוכניות כאלה) הוא יוכל לאמר לך ע"י שימוש במחשבון מיוחד כמה אתה תשלם על סכומים מסויימים של שעות שיחה. GYXOIO

מ ס ט י ק

New member
לא עובדים על אף אחד!

למשל אחוים שלי מקבלים כל חודש 10 שקל, ולפעמים אפילו פחות.....

peretzy

New member
דיי לבלבל את המוח!אף אחד לא קונה את

אף אחד לא קונה את הבילבולי מוח האלה לא אני ועוד מלא כאן לא קונים את זה תפסיקו לעשות גימיק פרסומי לאורנג על כמה שהם זולים אני יכול לדבר כי יש לי בבית שני מכשירי אורנג´ ולפי הכמות שאמי ואחותי מדברות הם מקבלות סכום עתק לעומתי שאני באמיגו וקיבלתי את החשבון הכי נמוך מכולם.. מה שכן אני יכול להגיד ובלב שלם וכמה שאני שונא את חברת פלאפון שאפשר עליהם להגיד שהם זולים כי יש להם מסלולים חבל על הזמן לדוגמא אותי יש למשפחה סמסונג 2000 איי, ויש לי מסלול של 10 יעדים ב-9 אגורות!!! וזמן אויר רגיל ב-30 אגורות בלבד!!!! כאילו עליהם אפשר להגיד שהם זולים וגם יש לי עוד 2 מכשירי של פלאפון וגם הם זולים אורנג´- ממש לא!!! אז דיי לבלבל את המוח אתם מדברים עם בן אדם שיש לו את כל החברות בבית.. בסך הכל-אני לא קונה את זה! ואני שמח שעוד מישהו אמר את זה.. כולם פה פוחדים אחד מהשני אפשר לחשוב ,כי כולם פה לרוב באורנג´ אז כולם פה אין לכם ממה לפחד =תגידו את מה שיש לכם בלב!!! ועוד משהו אני רוצה להגיד ללקוחות אורנג - שפלאפון תצא עם רשת אקס אחד-הם לא יראו את אורנג´ ממטר.. זהו!

3310 4ever

New member
איזה בלבולי מוח???

לדעתי מה שאתה אומר זה בלבולי מוח- בפלאפון אתה משלם מחיר מסוים כל חודש כדי שיהיו לך יעדים מוזלים...אז אם תוסיף את המחיר הזה לחשבון תראה שיצא לך יותר. ולי יש 5 מכשירים של אורנג´ בבית וממוצע מגיע לנו 100 שקל (אני רציני לגמרי!). מה תגיד על זה?

peretzy

New member
שאני לא מאמין גם לך!!!

איפה אתם חושבים שאני חיי?? בחלומות שלך תקבל 100 שקל על 5 מכשירים מה אז כאילו 5 המכשירים מקבלים כולםם 100 שקל דייי כבר ,טוב? ונניח נניח שנניח שאתה מקבל 100 שקל אז איפה הסכום של קנית המכשיר?? אני לא מאמין לך ולכל האנשים פה! אולי מכל האנשים פה שאמרו סכום קטן ,אולי 10 אחוז מהם דוברי אמת אני לא מכריח אותכם להאמין לי אני רק אומר שאישית אני לא מאמין נקודה.

3310 4ever

New member
אתה יודע מה...

עם המכשירים (תראה איזה פירוט אני דופק לך פה): 2 מכשירי 3210 (כל אחד 22 שקל בחודש) מוטורולה יאנג (16 שקל בחודש) מוטורולה ביט (8 שקל בחודש)[פלאפון שכשמט לט משתמשים בו] 3310 (20 שקל בחודש) ==================== סך הכל:66 שקל. מתוך 5 מכשירים, כולם במסלול To-Go, ארבע מתוכם ב"משפחה" (4 זה המקסימום)- שדקת שיחה ביניהם עולה 12 אגורות. לא מתקשרים לסלקום/לפלאפון/אמיגו/מירס. רק למשפחה ולחברים(כולם באורנג´). לא יודע מה איתך- לי זה נראה הגיוני מאוד!

m e i r

New member
4ever3310

קודם כל זה יצא לי 88 ש"ח. אבל אתם מתעסקים בקטנות- אתה ללא ספק מרוצה מorange אז מה רכפת לך שיגידו לך שזו רשת לא טובה? אתה יודע בליבך את האמת שלך. עזוב שטויות. אמרתי ואני חוזר שוב- אני משלם יפה לorange והם משרתים אותי מצויין. מבחינתי נשמע מצוין - נשמע orange ומי שלא טוב לו, שיישאר איפה שהוא נמצא- עם אריאלה בסלקום או עם אנדרי בפלאפון או עם פרץ באמיגו, אבל בבקשה אל תספרו לי שלא טוב לי ברשת שלי, טוב?!

3310 4ever

New member
אני מאוד מרוצה מ-Orange

גם מבחינת מכשירים וגם מבחינת שירותי רשת וגם מבחינת מחירים העתיד נשמע יותר ממצוין- העתיד נשמע אורנג´

m e i r

New member
כן כן פרץ שמענו שמענו

אני מוכן לקבל את הדעה שפלאפון זולה יותר או פחות (על חשבון איכות?) אבל שאמיגו הכי זולה? למי אתה מתקשר עם האמיגו? רק בתוך הרשת? אני מניח שלא, כי מבחינת מספר הלקוחות מדובר בכ5% מהלקוחות בישראל. אז יוצא שכל דקה לסלולארי אחר, עולה לך לפחות 58.5 אג´ לדקה, אז אל תגיד לי שהם זולים טוב? יש לי תכנית מהזולות שיש בישראל, תודות לחברי הטוב מהלימודים (על תכנית פרטנרס שמעתם?) אבל אני אומר בפירוש, על איכות משלמים, וגם אם orange היתה יותר יקרה, באיכות שהיא מספקת, זה שווה. ולgeostant: תתקשר עכשיו לשרות הלקוחות של orange ותבקש שישלחו לך את עקומת התעריפים של המסלול שלך. ככה תוכל לראות שהם לא ממציאים כל חודש תעריפים אלא שמדובר בתמחור קבוע. אגב, לדעתי יש לך מחיר זהה לכל היעדים בשיטה של ככל שתדבר יותר דקה תעלה פחות.

peretzy

New member
כואב לך שאני יורד עליכם,אורנג´ חחחח

ברור שכואב לכם אתם פריארים ואתם לא רוצים להודות בזה טוב תשמע למזלך אתה נמצא בישראל שיש בה עוד 3 חברות נוספות.. אז תעבור וחמודי אני זה שקיבלתי את ה169 במקום ה-600 שקל חשבון אורנג´ אז אל תרצה לי על איזה חברה זולה או לא אני יודע שיצא לי זול תקבלו את זה או לא לא מזיז לי!!!!!

3310 4ever

New member
אני לא מרגיש פראייר

אפילו לא קרוב... ואתה יודע מה...אם אתה אומר שאורנג´ כל כך יקרים, אתה מוכן להסביר לי למה כל כך הרבה אנשים מצטרפים לחברה ה"יקרה" הזאת? הרי ישראלים לא פראיירים...יש 3 חברות ולכל אחת הצעות מפתות משלה...

למעלה