אז בואו באמת נציג את עצמנו

Mar Jade

New member
אז בואו באמת נציג את עצמנו

אני מאר ג´ייד, בן 18 מאזור הדרום, והנה שום דבר שלא יכלתם לדעת ממילא מהכרטיס האישי שלי
וקצת מעבר לזה, אני מאד אוהב קולנוע, והסרט האהוב עלי הוא "להציל את טוראי ריאן" של שפילברג, והאמת היא שחוץ מהתכנית שלו "אחים לנשק" אני בכלל לא רואה טלוויזיה. במוזיקה אני קצת יותר מצומצם, פינק פלויד בעיקר ועוד כהנה וכהנה. וזהו, בערך :) יאלה, אתם.

היי לכולם ../images/Emo65.gif

קודם כל...אכן מזל טוב לפתיחת הפורום
אני תוהה עד עכשיו למה לעזאזל נזכרו ב
רק עכשיו... בכל מקרה... אני דו מינית ואני דיי גאה בזה
... מספר חברות מצומצם יודע עליי ואחת אפילו מכירה את החברה שלי.. אה...ואגב.. אני שירלי, בת 16 בעוד חמישה ימים מהדרום.. (דרומית שכזו)... אני אוהבת את החברה שלי יותר מכל דבר אחר
...וזהו בעיקרון! ספרו לי על עצמכן/ם... שלכן/ם, שירלי

כפכפית

New member
אז אני .....

הלו...(זה אמור להיות הלו כמו באנגלית בתרגום שלום ולא כמו שעונים לטלפון...) אני מהמרכז...אני אוהבת הכל.או שלא. אני ילדה של חורף. אני עומדת בגשם ואחר כך בוכה שקר לי. אני אוהבת רוק ומטאל... גם דום גותי אבל זה קצת פחות... עוד משהו שכדאי שתדעו... אני קצת (אבל רק קצת לא הרבה) מסובבת. אני מסובבת גאה! השתחררו לי כמה ברגים. זה הכל. זהו.... גשם גשם משמיים כל היום טיפות המים טיףטיףטף טיףטיףטף מחאו כף אל כף

Blackice

New member
הי מאר...

זה השם האמיתי שלך? אם כן, אז שם מגניב... מאיפה קיבלת כזה שם מיוחד?
אני חושב שכבר הצגתי את עצמי, לא? אני מאוד אוהב ספרים, במיוחד מד"ב ופנטסיה, והספר האהוב עלי? יש המון. אבל בטח מהאיזור של דאגלס אדאמס\טרי פראצ´ט\ג´י.קי. רולינג...
מכור לסמיילים.
זהות מינית? הממ... שוקל. (מה, בקילוגרמים?) לפני שבוע שבועיים הייתם שואלים הייתי אומר די בוודאות שאני מעדיף בנים. אבל אני לא ממש בטוח עכשיו. פיתחתי תיאוריה לגבי זה: בפיזיקה מודרנית הראו שבגלל תופעת גלים, המדידה משפיעה על התוצאות. אותו דבר עם בדיקות עצמיות: ככל שאני מתאמץ יותר להגדיר את עצמי, ככה ההגדרה המתעצבת מקבלת יותר ויותר שגיאות. לכן אני לא מתאמץ למצוא הגדרה. מה שאני- אני אהיה. מילא.
יום טוב לכולם... ארז

Mar Jade

New member
היי ../images/Emo13.gif

לא, זה לא השם האמיתי שלי, זה כינוי שבינתיים נראה שאתה היחידי שיכול לחשוף את מקורו
ובקטע של הגדרה עצמית, משפט משיר שאני מאד אוהב: The less I seek my source to find definitives, the closer I am to being fine.

Blackice

New member
הממ?

אני היחידי שיכול לחשוף את מקורו? מעניין... צריך לחשוב על זה... מילא... אני לא מצליח להזכר באף מר ג´ייד... למה דווקא אני? הממ... איזה קטע מוזר: ההורים שלי יצאו הערב, וכמובן שבחצות אני ניגשתי לערוץ 3 לצפות ב"הכי גאים שיש"... ואז פתאום הם החליטו לחזור, ואני מוצא את עצמי יושב בסלון וצופה יחד עם אימא שלי ב"הכי גאים"... כלומר, ההורים שלי לא יודעים עלי... אני חושב... זה היה מוזר... נו טוב, לפחות אני יודע שהיא בסדר עם הנושא בכלליות..
ארז

lirota

New member
היי אני לירון:)

וכמו שכתבתי מקודם אני סטרייטית אבל יש לי ידידות לסביות והיה לי ידיד הומו אממ אני בת 17 דתיה חולה על מוזיקה ועל הגיטרה שלי מזל בתולה אממ זהו בנתיים אני מקווה שלא אכפת לכם שסטרייטים ישתתפו בפורום...

Mar Jade

New member
ברור שלא, אין בפורום הזה הגבלות.

הפורום הוא פורום "זהות מינית", על כל הזהויות הקיימות.

LuNaTiC

New member
הוא באמת חמוד..:)

המ.. אני ענבל.. בת חמש עשרה וחצי.. אני אוהבת לקרוא, לגלוש באינטרנט, לשמוע מוזיקה ולראות טלויזיה... אני רואה את עצמי היום נמשכת לבנים בעיקר אבל גם לבנות.. כשהתחילה תקופת הפנטזיות שלי בכיתה ה´ או ו´ בערך, היו שם גם זוגות סטרייטים וגם הומואים ולסביות.. באותה תקופה די פחדתי מזה, לא חשבתי שזה תקין לחשוב ככה.. למרות שזה מה שהכי משך אותי.. עכשיו זה לא אכפת לי וכמו ארז אני גם מוצאת שככל שאני מנסה להגדיר את עצמי יותר כך זה נעשה יותר מעורפל.. אני פשוט אצטרך ללכת עם זה.. :) -ענבל-

היי לכם...

אוקיי... החלטתי לעשות לכם דיי ראיון אישי מקיף...אבל קודם תנו לי לומר משהו. אני לא חושבת שיש בכלל הגדרות כמו בטרייט הומו לסבית דו... ממש לא. בתכלס, בתת מודע שלנו זה קיים. כל הנשים אוהבות נשים, וגברים, וכל הגברים אוהבים גברים ונשים. הקטע הוא מי מוציא את זה לפויעל. מי האמיץ שבאמת מגלה על עצמו את הצד היותר חזק שלו. אז בעיקרון אפשר לומר שאני מאוד גיי פרנדלי, כי אני עצמי לא הוצאתי את הצד שלי... לא גיליתי אותו עדיין.... אם אני אגלה אותו בכלל. בכל מקרה - הפואנטה היא כזאת - אין שום הבדל בין הומואים לסביות דו, וכמובן סטרייצ´ים. חוץ ממה שהזכרתי מקודם. כולנו שוני, וכולנו שווים. קצת פרטים עלי: אזור מגורים - אלנבי 56 א´, בקופסת הקרטון החומה משמאל מין - 20, 30 פעמים בחודש מספיק לי, תודה תמצאו אותי בחדר- מנסה לתפוס את האדים הלבנים שיוצאים לי מהפה כי קר לי להפוך אותם לעננים ושיצא מהם גשם. וזה בעצם זהו... נצ´טטט יותר מאוחר... גודביי

ואני...

בת 18. מאוד מאוד אוהבת ונמשכת לבנים- אין בזה שום ספק, אבל יש תקופות שבנות ממש עושות לי את זה, ויש תקופות שאני לא מסוגלת בכלל לחשוב על בנות באופן כזה. אני לא רואה את עצמי מאוהבת במישהי, רק משיכה מינית. והבעיה היא שהכל בתיאוריה כי לא יצא לי להתנסות בשומדבר עם בת כך שאני בכלל לא יודעת אם זה ימצא חן בעיני... בקיצור הפורום הזה נשמע בדיוק בשבילי ואני מקווה שהוא באמת יעסוק בנושאים הקשורים ולא יהפוך לעוד פורום של קישקושים... שיהיה בהצלחה

נצטרף..

אני בת 15 מאשקלון אני לס וכבר אמרתי כמה יודעים עליי ואממ.. זהו נראה לי
(בקיצור)

מממ על עצמי...

אני בת 17 יש לי חברה 3 שנים ואני חולה עליה. אני מזל בתולה בכיתה י"ב וחולה כפי שאתם שמים לב- על דנה אינטנרשיונל..... אוהבת דנה.

lirota

New member
אממ...

גם אני מזל בתולה ואני שרופה על דנה היא מדהימה פשוט מלכה1!!!!!!!!!

למעלה