אז בואו באמת נציג את עצמנו

anonymous_1

New member
היי אני אביב.......

ואני הומוסקסואל בן 17 (בערך עוד חודש........) אין לי בכלל חברים ואני נמצא בדיכאון עמוק כבר כמה שנים ואני משתדל לשרוד את ההווה המר שבו אני נתון...... לא מתכוון לדכא גם אתכם או משהו, אבל רק שתדעו מי אני....... בכל אופן............................... .....נדבר אני

דרור22

New member
אביב???

לא הבנתי אתה הומוסקסואל בערך חודש??? :) כאפרה עניים תצא מזה !!! להיות הומו זה בכלל לא סוף העולם1!!!! בעצם זו בכלל התחלה אתה לא מאמין כמה אנשים מדהימים יש בעולם הגאה!!! רק תזכור שאנשים לא אוהבים אנשים שאין להם ברק בעניים וחיווך על השפתיים אז יאללה לחייך, ולהתחיל לחיות כי אם תישאר בדיכאון זה לא יעזור לאף אחד ובמיוחד לא בשבילך... ותאמין לי כשתתחיל לחייך קצת, להשתולל קצת, להינות מכל מה שאפשר - מאוכל מוסיקה ריצה זיעה גשם !!!!!! (וכרגע מניתי את התחביבים שלי) תראה איך פתאום אתה פוגש את האנשים שאוהבים אותך - ככה אני פגשתי אותם כל החברים שלי - גם לי לא היו חברים, הייתי מנודה, אבל אנשים מתבגרים - אתה מתבגר ותאמין לי הכל נהיה נפלא- רק קצת אמון וחוזק נפשי אל תיתן לדיכאון לסחוף אותך איתו!!!!!!! שלך עם המון מזל טוב על הצתרפותך לפורום !!!! מחכה לתגובה שלך והמון נשיקות וחיבוקים!!! שלך דרור!!!!

SHRIMPINION

New member
עוד חודש יש לו 17- ומזל טוב

כמו שדרור אמר- להיות הומוסקסואל זה לא דבר רע! יש אנשים שהכרתי דרך האינטרנט שהם מהקהילה ואני מרגיש שהם נותנים לי כוח, אם תרצה אתה מוזמן לדבר איתי בICQ או בדואל(שאפרסם בסוף ההודעה) כדי שתראה שאתה לא לבד! אני לא סתם רוצה שתתעודד! כי גם לי היו קטעים כאלו ולפעמים עדיין יש. קטעים של מחשבות אובדניות. אבל כל זה לא שווה את זה! החיים יכולים להיות מדהימים!!!!!!! אני אישית יכול להעיד שקשה לי להתחבר לאנשים מהעיר שלי. לא רק בגלל שהם מטבריה אלא גם מתוך פחד וחשש מסוים... לפני מספר ימים סיפרתי לידיד שלי מטבריה שאני הומו. לא ידעתי איך הוא יקח את זה.. אבל הוא לקח את זה ממש טוב! אתה צריך להבין שכמה שקשה לפעמים בחיים עדיין יש אור בקצה המנהרה! הרגעים המאושרים האלו של לדעת שאתה לא לבד, ושל לדעת שיש לך חברים אמיתיים ולא רק בגלל הזהות המינית שלך הם רגעים מדהימים! שלא תבין אותי לא נכון, החבר הכי טוב שלי ואני ממש התקרבנו מאז שהוא סיפר לי שהוא בי ואני סיפרתי לו שאני הומו אבל החברות שלנו היא מעבר לשותפות לנטייה. תתעודד! כמו שהמורה שלי לתקשורת אומרת לי שאני מסתובב עם פנים נפולות- Cheer up baby! הדואל שלי: [email protected] אייסיקיו: 140329327 שיהיה לך שבוע מדהים!!!!! לכולנו שבוע מדהים! שרימפיניון
למרות שאני עדיין בארון אני יכול לומר שאני גאה במי שאני ושאני גאה לגלות שיש אנשים תומכים ואוהבים שבאמת איכפת להם בעולם!(דרור- כל הכבוד לך, וגם לגיאגוי שתמיד נמצא כאן בשבילי).

anonymous_1

New member
דרור ושרימפניון - תודה

ההודעות שלכם באמת מעודדות...אז תודה וזה בסדר, אני שורד את החיים המעניינים שלי....בינתיים לפחות..... בכל אופן, תודה ! :)

דרור22

New member
אל תשרוד את החיים שלך....

תחיה אותם- כי מאוחר יותר תסתכל אחורה ותגלה מה פיספסת... החיים הם כל כך נפלאים ואני מאחל לך רק טוב.... אבל אל תשכח שההתמודדות עם העולם היא קשה ומעייפת (ולפעמים נראה לך שהכל שחור) אצלי בכל אופן, שלושה ימים האחרונים היו נפלאים- הסתכלתי על עצמי במראה וראיתי השתקפות של בן אדם - יפה, חושב, חכם, בן אדם מדהים ובזכות החברים שלי הבנתי שמה שאני רואה זה את עצמי, ולא קליפה של משהו דימיוני שלא קיים .... ומאז אותו יום אני מסתכל במראה ומחייך- מה שלפני חודש היה הפוך - ראיתי בן אדם דכאוני ושחור דכאוני ועצוב ראיתי קליפה של בן אדם וזה הפחיד אותי והעציב אותי... ובאיזה שהוא שלב הבנתי - שסקס, בן זוג, החיפוש המתמשך אחר אהבה, זה מה שגורם לתסכול ולעצב ולמה לעזעזל אני עושה את זה לעצמי- למה? למה לסבול ולמה לא לשמוח כשאתה מסתכל במראה ??? למה לענות את הנפש שלך ולחשוב על התאבדות יומם וליל- כשהדברים החשובים באמת נמצאים מתחת לאף שלך... ואני מדבר על חברים ומשפחה וכל הדברים הקטנים האלו שאף אחד לא שם לב עד כמה הם חשובים... עד כמה חשוב שאמא מדליקה בשבילך את הבוילר רק שהיו לך מים חמים , שהחברה מהצבא מתקשרת ואומרת שהיא כל כך מתגעגעת, שהחבר מרחובות אומר לך שהוא שמח שהוא חבר שלך , ושהחברה מאיזור המרכז אומרת שאתה בן אדם מדהים והיא שמחה שפגשה אותך בפורום (יפעת זו את) שאתה יושב בבית קפה עם החברים שלך או משתולל איתם במועדוןוהם מחייכים אליך ואתה אליהם , והאנשים שאתה פוגש פה ואתם - אילו החיים !!! בכל אופן החיים בשבילי ואני מאוד מקווה שתבין שלהיות מדוכא זה פשוט חיסכון בצחוק ובהנאה ולמה לנו להיות קמצנים (ואל תשאל מאיפה הדימוי לא יודע לילה ואני עייף ככה יצא ) (אני מאוד נהנתי לשפוך את הלב פה... תרפיה מאוד טובה ומומלצת) שלכם דרור.........

SHRIMPINION

New member
CHEER UP BABY! ../images/Emo39.gif

וצור קשר נתתי את הICQשלי ואת כתובת הדוא"ל לא סתם.
חג שמייח שיהיה לך, וצור קשר!!! שרימפ

למעלה