אז עברנו ובגרנו וחווינו

אפי לוג

New member
אז עברנו ובגרנו וחווינו

והיינו ועשינו ו... קיבלנו הצעה שקשה לסרב לה - חודש על אי בודד מול חופי אוסטרליה. מהם 3 הדברים שתקחו איתכם לאי (בתנאי כמובן שגם אתם תקבלו הצעה נדיבה שכזו...)

אורניהו

New member
אני,אפיפית..הייתי מוותר על שני..

דברים.רק דבר אחד הייתי לוקח-חכה!לא חתיכה,לא זיונים,לא כלום,רק אני והים, והשמש, והחוף הארוך עם הדקלים האלה הנושקים לים. *ואספר לך עוד משהו..פעם שלחו אותי לחמישים ושתיים יום למילואים במפרץ סואץ.וכשעשו תור ורבו החבר´ה מי יוצא ומתי,אני שתקתי..ידעתי שאהנה כאן בים,מהדייג,מהשמש,ומהחופש!בסוף אמרו אורן סע הביתה,נסעתי מה לעשות!

RORGAD

New member
כל הכבוד זה נקרה לראות את החצי כוס

המלאה, גם אני הייתי עושה כמוך, אבל הייתי לוקחת איתי גם ספר טוב.

אפי לוג

New member
אם החלטת

לקחת אותי תאלץ להוסיף פריט רביעי - בירה. אגב, לא בטוחה שההחלטה שלך נבונה....

Sודית

New member
ת´אמת??? אני בכלל לא הייתי הולכת

שום דבר בודד לא מלהיב אותי. אבל.....הייתי לוקחת.... מישהוא שכייף לאהוב אותו, ספרים שווים והמון חלומות.... את היתר כבר הייתי מוצאת שם. סודית....לא מסתפקת במועט.

tal2019

New member
סודית

גנבת לי את המילים...אבל לך הקרדיט אמרת אותם ראשונה... נראה לי שהאי הזה עם הדקלים מפוצץ כבר,אז חוזרת לביקתה שלי... טל

magy

New member
אם מדובר במשהו בודד

אז אי...........מוצא חן בעיניי.......... כמה שיותר בודד...........וכמה שיותר אי. אי, אפשר? אפשר!!

אפי לוג

New member
אי

ודאות. לפעמים נדמה שהצל הוא שורשים אבל שורשי אמת אינם נעלמים אחרי השמש והגשם.

3 הדברים שהייתי לוקחת לאי בודד...

1. מחשב עם חיבור אינטרנטי...(למוזיקה, התעדכנות ואינטרקציה לחוץ) 2. את בעלי (שיעשה לי מסאג´ טוב.. ועוד דברים טובים)... 3. רבע טון שוקולד? ולמה שוקולד? ככה!!! (

חונתוש, את לא טעית קצת בסדר?

חשבתי שקודם תקחי את בעלך שיסחב את המחשב ויחבר את החיבור לאינטרנט וגם יעשה מסאג´ וגם יסחב את הצידנית עם השוקולד
ובאמת - מחשב נייד אצרף לכם תמונה לכזה (אין כאן הבעת דעה
)

אווה1

New member
שלושה דברים לאי בודד

אז קודם כל מוסיקה - מערכת סטריאופונית ודיסקים אהובים (בעיקר מוסיקה קלאסית) ואחר כך ספרים, כמה שיותר. ובסוף, כך בשביל הכייף, גבר אוהב.... על המחשב, למרות אהבתי אליו, הייתי מוותרת.

גיוRא

New member
לדעתי...תטילי ת´משימה עליו,,אווה´לה

רגע רגע... ומה היה קורה..אם במטלטלייך היית אורזת ת´ספר ת´דיסק ות´מחשב ולו היית אומרת לבחור רק דבר אחד שאוהב אותךךךךךךךךךךךךך נשאר רק למצוא אי...לא?

אווה1

New member
רעיון לא רע....

כלכבוד לך גיורא... אבל באמת, לא אכפת לי לוותר על המחשב (גיבורה בדיבורים, הרי כך מדברים כל המכורים, לא?) אי - אין בעיה, אני כבר במשא ומתן... אבל אחד שאוהב אותי - אי אפשר היה להעלות את העניין לפני שהסתיימה האהבה שלי?

magy

New member
לאי בודד?

מוכנה להשאיר את הספרים בבית את המוסיקה את המחשב גם את הטלפון גם את הבגדים הייתי לוקחת רק שני דברים. מישהו שאני אוהַב ומישהו שיֹאהב אותי לכמה זמן? מי יודע?

למעלה