אחר צהריים טעימים....

תבוא פה!

אתה מעיז לדבר על מישו שעשה אותך חרמן ורעב? קראתי את הסיפורים שלך... בפעם הבאה שאתה מקבל סימפטומים של רעב וחרמנות תבוא פה אצל אלה, קאפיש?

תבוא פה אצל דוקטור אלה../images/Emo101.gif

מה אומרת פציינט? וואס? תחושה מה עושה גורורו בבטן תחתון? מתי אתה לפתוח פה גדול גדול פעם אחרונה ולאכול מתרופה מה דוקטור דיטריך נותנת לך פעם קודמת? נו מה לא לוקח, עכשיו צרות גדולות כמו צווי צצקעס. לישכב על מיטה טיפולים הר פציינט, גוטה, עכשיו מורידה כל בגדים מה יש עליך ודוקטור דיטריך מראה לך טיפול מה קוראים היום אלטרנטיבית. סתם... בא הנה יותר קרוב אני עוד לא רואה אותך.

vaselius

New member
פראו דוקטור דיטריך

מה את לא רואה? המשקפיים התמלאו באדים בטח תתקרבי שאוריד לך אותן...... שנתחיל בטיפול

הר פציינט,

הר פציינט אתה חושבת דוקטור לא מבינה מה אתה לנסות לעשות? תקח ידיים מיין ליבליך, ותשים כאן בתוך חלוק רופא של דוקטור, ילד טוף, ככה אנחנו עוזרים סימפטומים שלך לצאת החוצה. עכשיו לוקחת דוקטור כמו אתה מפנזטסת בלילה מתי אתה גדולה כן? ככה אנחנו עושים אלטרנטיבה כל יום כמו שעון שוויצרית.

vaselius

New member
פראו דוקטור

כמו שעון שוייצרית את רוצה אני עושה? טוק טוק טוק טוק טוק פראו דוקטור זה קצב טופ את גומרת טיפול??

../images/Emo25.gif וואי איזה ביס בא לי לתת לך

כזה, נשכני נעים, תתקרב שוב עוד טיפ טיפה יופי, עכשיו תן לי אחד
!
לוהטת.

את הרעב אני יכולה להשביע....../images/Emo3.gif

החרמנות....הממ... איך פותרים כזו בעיה???.... לא מכירה... לא שמעתי! ניסית לבדוק עם רופא?

noam52

New member
התרשמתי שהוא עבד קשה מאוד ,

הוא גם הספיק להנות ממך ??? למעט ארוחת הצהריים כמובן .

הוא עבד קשה....קשה......./images/Emo3.gif

כי ככה הוא אוהב! אני לא נוגשת עבדים... הכל בסבבה ובכיף..... ותאמין לי יקירי... שהוא נהנה ממני ... מאודדדדדדד! ודי לחכימא ברמיזה......

למעלה