~איך היה לכם ב- BLESS THE CHILDREN~

xXx Shiraz xXx

New member
~איך היה לכם ב- BLESS THE CHILDREN~

לי היה מדהיייייייייייייייייייייייייים כבר המון זמן שלא נהניתי ככה, באמת איזה מזויקה מדהימה הייתה... באמת...כל ההופעות! לא הפסקתי לרקודדדד איזה חבר'ה טובים יש שם... זה כזה שונה ממסיבה רגילה... בלי ערסים, בלי גניבות, בלי מכות היה ממש ממש כיף ואם הייתי יכולה- הייתי באה כל שישי למסיבות בתל אביב אבל לא יכניסו אותי
חחחחחחחח איך היה לכם?! BLESS

johnnypsy

New member
איזה יופי...

טוף... אז הגענו ככה בסביבות 9 וחצי.... ורצו חוגר בכניסה:) כל הכבוד... למרות שהרבה אנשים שם התבאסו ובסופו של דבר כמעט סגרו את האירוע כי לא הקפידו על כך... כבר בכניסה ראו את האווירה המטורפת שהייתה... ובפנים בכלל אנשים עפו באוויר....ובתוספת הוויסקי הכל פשוט היה מושלם!!!! רביד בהתחלה בסט רוטס מצויין חימם את האווירה (למרות שלא שם Eek A Mouse אבל שטויות)... לאחריו כבר אני לא זוכר מי עלה...אבל עד השעה 2 וחצי פשוט לא הפסקנו לזוז!!! הלכתי קצת מוקדם כי חברי היקר היה קצת חולה... אז לא הייתה ברירה!!! בקיצור... צריך אירועי תרומה שכאלה לא רק פעם בשנה... אלה 12 פעמים בשנה... כל חודש! גם מטרה טובה... וגם חוויה לנפש לגוף וגם לעיינים (הרבה בחורות יפות... ללא ספק!) ובהזדמנות זו שיהיה לכולם שנה אזרחית חדשה טובה מהקודמת.... ורק אושר!!! Bless The Children And Bless us All! ביג ריספקט למארגנים ולכל הסצנת הרגאי בישראל

Moyel

New member
היה מגניב

אבל מה היה הקטע באמצע שהמנהלת ופישי אמרו שחייבים לסגור ופישי אמר שיעשו פריסטייל ברחוב, ואז זה פשוט המשיך? מישהו יודע מה היה עם זה? התקווה 6 היו תותחים. הייתה נהירה מטורפת החוצה אחרי ההופעה שלהם, כי כולם כ"כ הוקפצו חזק והיו חייבים לצאת להתקרר קצת..!

johnnypsy

New member
הסיבה...

כי הכניסו למקום אנשים מתחת להגבלת גיל... מקום כזה שמוכר אלכוהול אסור לו לקחת סיכון... ולכן הנהלת המועדון איימה בלסגור את האירוע... אך לשמחתנו הבבילון לא ניצח...

bigwill

New member
בין הדברים הגדולים!! :}

היה ממש מטורף אפילו שפישי יצא טיפה מכוער עם הפריסטייל ברחוב שלו.. הוא בכלל לא יודע פריסטייל לאדע מה הסרט שלו. אבל וואלה התקווה 6 פירקו את המקום וכל שאר ההופעות גם היו טובות מאד :] סאונד סיסטמס הפציצו לגמרי.. בקיצור היה מטורף!! כן ירבו :} (ואפילו ראיתי את שירז!! D:)

danamid

New member
כמה כספ נאספפ???

זאת נראה לי באמת הסיבה שכולנו היינו שם אז.... כמה כספ נאספ?

GentlyWeeps

New member
היה נחמד

רק חבל שלא הייתה הגבלה מסויימת על כמות האנשים שנכנסו לשם..פשוט באיזשהו שלב אי אפשר היה לזוז ולא היה כיף לרקוד :) אבל אחלה..

fleaboy

New member
מדהים

היה אירוע ממש טוב, אוירה טובה, מוזיקה מעולה, סאונד טוב והפקה שלא נפלה לרגע הלוואי באמת אירוע כזה כל חודש כמו שאמרו פה... רק הקטע עם ההגבלת גיל בהתחלה היה קצת מסריח, מזל שהוא הסתדר :]

MC SammY

New member
היה../images/Emo47.gif

תאמינו לי, לא צריך יותר ממוזיקה בת זונה, קצת אלכוהול ואנשים יפים
. כבוד גדול למארגני האירוע, מקווה שנזכה לעוד הרבה כאלה בקרוב

vigiman

New member
היה כל כף כיףף

הכי כיף שיש נכון שבהתחלה היה תבעיה של לא הכניסו מתחת ל18 אבל אמרו שיסדרו את זה ובסוף סידרו,וגם בחוץ היה סבבה ככה לשבת על בירה ופישי שהתחיל פתאום פריסטייל או מה שזה לא יהיה בפנים כולםם בלי יוצא מן הכלל הפציצו אהבתי הכל להקות,זמרים סאונד סיסטמים. בטח שיש יותר ופחות , יש יותר מדי מבשביל לכתוב שמות של מי שהכי אהבתי,אבל כמעט כל הלילה הינו על הרגליים. חבל שחלק ניגנו רק קצת שירים נגיד קנגורו שרציתי שינגנו עוד איזה כמה. בקיצור מוזיקה לפניםם, אחלה אנשים, ו-וויבס מטורף למטרה מבורכת
bless the children אלוהים חח

נג היפה

New member
היה חזק ביותר!

ערב מעולה!! אחלה להקות וסאונד סיסטמס.... מקום סבבה עם כל הפינות לשבת וזה.. מלא אנשים יפים וטובים! התקווה 6 היו מעולים כרגיל.. וקרולינה המלכה שעשתה את LION פשוט מדהימה..!! הלוואי ויהיו עוד ארועים מוצלחים כמו זה! תודה לכל המארגנים חג שמייח!

Carcass

New member
רספקט

בקשר לכניסה,לאדע,באתי לשלוף את החוגר מילואים שלי והוא אמר שלא צריך חח.. בכל מקרה,היה על הכיפאק..הרבה טיונים ורידימים אדירים התנגנו שם..לא זוכר בדיוק מתי אבל היה סט לפני אחת ההופעות שפשוט כל טיון שרף (עם קפלטון,מורגן הריטג',איי ויין ,טוני רבל,סיזלה..) הטיון של הערב היה כנראה צ'מפיון של בוג'ו,נדמה לי קוביקס שם תו. הופעה מצויינת של זבולון,חבל שקטעו אותה באמצע,די הרס את הוייבז,סט מעולה של דובה.. סט אדיר(!!!) של יוניטי עם שימי תבורי,דודו זר,אבנר גדסי ועוד רבים וטובים מזמרי הארץ,חבל שהם לא מנגנים לעתים יותר תכופות(אולי זה רק אני,אבל פעם אחרונה ששמעתי תם היתה בבלס דה צ'ילדרן של שנה שעברה). וכמובן,ההופעה שעשתה בשבילי את הערב,פישי,אמרתי את זה הרבה פעמים בעבר ואני עדין אומר את זה,אפחד בארץ לא לוקח ולא יקח תו אי פעם ראגאמאפין סטייל,פשוט מלך,אגב מישו קלט מאיפה מורידים את האלבום החדש שלו? וכמובן הסתייגויות שמבחינתי היו צפויות מראש: רוי אדרי (רויאל) - מה לעזעזל הוא קשור,אקס "ראפר" שמתחיל לנגן שירים שקטים וכ'ו (מוקי?),בלי קשר למוזיקה אני די מתעב אותו (בעיקר אחרי שראיתי איזה פעמיים את התוכנית "היפ - האפ" שלו ב24, דוגמא : "יו,אלון דה לוקו,כמה זמן אתה כבר לוקו יו ?"). קאשי -לדעתי כנ'ל,ובנוסף לזה הוא פרפורמר דיי קקמייקה ולא יושב על הקצב של עצמו(שר עם פלייבק מוקלט של עצמו?). לסיכום,היה בן אלף זונות,אחלה אווירה,אחלה אנשים(למרות שלא יצא לי לראות יותר מדי אנשים מפה,גם את שיידי רק ראיתי מרחוק איזה פעם),יצאתי דיי מוקדם(איזור 3) כי מה לעשות הייתי צריך להתחיל לעבוד היום ב6 בבוקר. הא וסתם מעניין תי לדעת אם מישו יודע כמה כסף הצלחנו לגייס?(בשירותרום אספו 32 מיל' :p)

K C

New member
פספסתי את הרוב..

רוי היה די בסדר, למרות שהוא באמת היה די חלש בתוכנית שלו.. אבל צריך לתת לו הזדמנות. אם כבר בסגנון הזה, האלבום של גלעד משוטי הנבואה "המכנה המשותף" פעם הבאה אני אשאר עד הסוף

fleaboy

New member
האלבום של פישי:

http://vod.walla.co.il/?w=//1000629 ומבחינתי הסט הכי טוב דווקא היה הסט רוטס אחרי ההופעה של MYSTIC I פשוט טיונים קלאסיים והמון אהבה...

OceaND

New member
אני שמח שהכסף הלך למטרה טובה

מחלק מההופעות פחות נהניתי כי כל האמנים עשו שירים חדשים שאת רובם לא הכרתי :( אבל סה"כ היה נחמד כמה באמת היתה ההכנסה וכמה הולך לתרומות? (כל הכסף? או שחלק הולך לבעל המועדון)?

ממוצקה

New member
תודה לכל מי שבא לאירוע (=

היה שווה את כל מה שעברנו להרים ולשמור על האירוע שיתקיים בשביל לקרוא את התגובות האלו שכל כך נהנתם(= ולדעת שגייסנו כסף למען הילדים. למרות שרב האירוע הייתי בכניסה , שמעתי ככה ברקע את המוזיקה והספיק לראות את האנשים יוצאים ונכנסים בשביל לקבל את הוייבס שבמקום ...אז קודם כל המון תודה לכם שבאתם. ולכל מי ששאל - הכסף מהכרטיסים ומהצא'י הולך לילדים ! הצלחנו לגייס בסביבות ה 36,000 ש"ח !!!!! כבוד לכולכם על שהגעתם , רקדתם והראתם שיש לנו משפחה מדהימה של רגאיי ושממש לא חשוב אם אתה בן 17 או 30 , רגאיי זו אחדות , וכולם יכולים להיות יחד ולרקוד בכייף עצום. בסופו של דבר האהבה מנצחת (תמיד ). שבת שלום מורן

xXx Shiraz xXx

New member
36 אלף שקל !? יא מאן!

פגשתי מלא חבר'ה שלא פגשתי שנים (וגם חבר'ה המפורום) והייתה באמת אווירה מעולה... חחחח אני לא יודעת מה איתכם אבל אני רקדתי עד רבע לשש, והלכתי כי פשוט הפסיקו לנגן חחחח הגענו ב9 בבוקר לקיבוץ שלנו...... אלעד יא חוצפן היית שם ולא אמרת לי שלום?! SHAME ON YOU חייבת לציין שמיסטיק איי הפתיעו אותי בענקק... תראו תכלס התבאסתי ממש כשאמרו שלא מכניסים מתחת ל18 כי נסענו מרחוק וזה רק בשביל האירוע, ובסוף לא נכנס? מזל שדיברו עם בעל המועדון וזה
כי היה מדהים

fleaboy

New member
נשארת עד הסוף?

חח אנחנו עפנו ב5וחצי אחרי שכולם היו מתים מעייפות... ובקושי היו שם אנשים כבר

למעלה