~איך היה לכם ב- BLESS THE CHILDREN~

Jadeee

New member
היה פשוט מדהים!!!

כל כך נהניתי.. :) היה שווה את הנסיעה ברכבת !

היה לי ערב בלתי נשכח

בהתחלה עם ההגבלת גיל והפריסטייל המטורף, באמצע הקונצרט טונההה דברים קרו, בעיקר מזמוזים P: כאילו, אני כבר לא זוכר את כל הדברים.. גנבו לי תארנק שזה דבר מבאס. שדדו את הנהג של ההסעה שלנו, והסיעו אותנו לתחנת משטרה בניידות, חיכינו שם עד שש בבוקר, ואז אח של הנהג לקח אותנו משם, הגענו לזכרון בשבע בערך, עד שאבא שלי לקח אותי לגבעת עדה זה היה 8, היו לי כמה סידורים ואז בסופו של דבר הלכתי לישון ב9 בבוקר. איי איי איי.. איזה לילה

idk

New member
אחד החזקים :)

קודם כל הכי כיף זה שיכלנו גם להנות וגם לעזור למטרה כל כך חשובה אני נהנתי בטירוף, ראיתי אנשים ששנים לא ראיתי! פגשתי אנשים חדשים וטובים, היו הופעות מצויינות (התקווה שרפו!) לצערי ולא לצערי חתכתי מוקדם (ב2 בערך) כדי ללכת למסיבת יומולדת של חבר בתל אביב, הצטערתי שיצאתי אבל היה כיף גם שמה :) אז כל הכבוד לכולם! בעיקר למארגנים ולמארגות שהרימו את כל זה (מורן הילה מיי וכו' וכו'...) ונתראה שנה הבאה בעזרת השם בבלס דה צ'ילדרנד 2007 :) אביחי :)

Nechi Nech

New member
אכן יום גדול!

ואירוע גדול היה כמצופה!!! באמת.. המקום היה מפוצץ אנשים.. יםםם וייבז ויםם של מוזיקה והופעות וויקיד.. המון המון כבוד לכל המארגנים וכל מי שסביבם, לאפיקומן ואריאל יסאיה שעשו עבודה מצויינת מכל מה שקשור לאירגון העמדה והבמה. לכל הלהקות, הזמרים והתקליטנים ששרפו.. היה לי את הכבוד לפתוח את הערב הענק הזה ונשארתי כמעט עד תומו. היה חוויה. מדהים כמה שהקהילה הזאת מלאה בדברים טובים.. תאמינו לי אתם בסדר אתם!!!!

../images/Emo45.gif

הרימו אחלה ארוע, כבוד גדול לכל העוסקים בדבר.. היה ממש אחלה..אם להוציא כמה קטינות ששיכרו עת עצמן.. באד וויבאז גייאלז.. אגב מי אלו היו הראשונים להופיע? MORNING

xXx Shiraz xXx

New member
הפסדתי אותם...

תאמת שמהרכבות וזה הגענו בול בזמן, היינו שם ב9 אבל מממ מפאת חוסר גיל חחחח לקח זמן עד שנכנסתי (סביבות 11 !!!) אז הפסדתי אותם ולאדעת את מי עוד...

idk

New member
עם ינון המחצרץ המפורסם ../images/Emo3.gif ../images/Emo6.gif

bigm2

New member
ענק:)

ערב פשוט מטורף, כל כך הרבה הופעות טובות, כל כך הרבה וייבים מטורפים, ואנשים טובים בכמויות (לא שהכרתי שם מישו, כה? סתם כולם נראים כאלה חמודים)

yaarasta

New member
קצת תמונות מ- BLESS THE CHILDREN

היה סוער, היה מרגש, והיה מעולה! הנה קצת תמונות לענייכם... אני מתחיל בתמונה הזאת, שמשקפת את האש בקהל לאורך כל הערב!

למעלה