~איך היה לכם ב- BLESS THE CHILDREN~

xXx Shiraz xXx

New member
כן נשארתי עד הסוף! מה עם תמונות?

חחחח "אם כבר אז כבר".... ויש למישהו מושג איפה יהיו התמונות כי הצטלמתי עם ידיד שלי כשרקדנו חחחח אני רוצה לראות.... BLESS

ברנס1

New member
היה פשוט

מדהיםכל מילה נוספת פשוט מיותרת רק לפני חצי שעה קמתי לא הפסקתי לרקוד עד איזה 6 כלום שם פשוט שרפו תמקום אחד אחרי השני ואיזה קטע עם ההגבלת גיל? כי באתי רק ב 11 וחצי ככה

xXx Shiraz xXx

New member
על פי בעל המועדון

או חוקי המועדון, משהו כזה הכניסה היא מגיל 18 ומעלה... אז רצו לבטל תאירוע וזה וטה טה טה כולם היו בחוץ והתבאסו טילים עשו רעש ואז פישי יצא ועשה פריסטייל והבחורות המארגנות אמרו שנכנס אבל מסודר וכולם שמחו איך בדיוק זה הלך אני לא יודעת כי הלכתי לשירותים בדיוק חחחח

היה מעולה.

כבוד על סידור העניין של 18+. ועל כל הארוע. שלוש סמלים= אלף מילים...
:)

האם אני היחיד?

שלום לכל לקהילת הרגאיי הישראלית ראשית כל תנו לי להגיד שכבוד להות חלק מקהילה כל כך יפה, טובה לעין ויותר חשוב טובה לנשמה. אחרי שאמרתי זאת אני רוצה להביע את אכזבתי המאוד גדולה מהארוע של אתמול, שמו בישראל "BLESS THE CHILDREN". סוף סוף קיבלה הקהילה לידיה מקום רחב ומדוגם שיכול להכיל אחוז נכבד ממנה ללא תחושת חנק בלתי נסבלת. כמובן שהאנשים הטובים יבואו, ולמטרה טובה.. הם יבואו עוד יותר. אבל מה? חלקם ואני בהחלט שייך לחלק הזה פשוט הולכו שולל. לקרוא למסיבה שכזו מסיבת "רגאי" זה שקר גס! בכדי להזכיר לחלקכם כמה סגנונות שונים מרכיבים את השלם שהוא רגאי... יש סקא, דאב, רוקסטדי, דנסהול וכמובן ROOTS! אבל למסיבה של אתמול אפשר בהחלט לקרוא מסיבת דנסהול עם טעימות קצרות מכל השאר שמשאירות אותך עם נהיה למשהו אחר. שלא תבינו אותי לא נכון. את קהילת הדאנסהול אני מעריך כמו כל קהילה אחרת אם זה סקא או היפהופ. אבל מה קרה? איך הז'אנר הכי אגרסיבי ורחוק מהווית הראגי המקורי השתלט פשוט על כל הרפטואר??? מלבד הבלחה רגעית של איאם והתקווה 6 שגם להם מסתבר קשה לחמוק מחיבוק הדוב שהוא הדנסהול, מצאתי את עצמי בעיקר מתוסכל ברוב הערב. אני.. אני בחור פשוט שמשתוקק לטעימות של ROOTS טוב לפעמים. תנו לי BOB, תנו לי ISRAEL, בבקשה תנו לי BURNING. האם זה יותר מידי לבקש ממסיבת הרגאי של השנה? שיהיה יצוג לשאר הז'אנרים? ולשאלה שהיא בעצם הכותרת, האם אני היחיד?? "Some of them are the branches, some of them are the leaves, Astrictly I And I, I am ROOTS"

K C

New member
האמת שדאנס נכנס לקטוגרייה של רגאיי

לא נראה לי שמישהו הולך שולל, אף אחד לא ציפה לשמוע רוטס בערב הזה. אל תבין אותי לא נכון. אם אשמע ברנינג ספיר במועדון אני אהיה בנאדם מאושר. שמעתי פעם בסלואו משה טיון שלו וגם במסיבה בחוף התופים... אבל צריך לחכות למסיבת רוטס טובה

johnnypsy

New member
בתור חובב...

רוטס מושבע... אני אפילו לא ציפיתי לרוטס רגאי בערב הזה... למרות שבהתחלה התנגן אחלה רוטס... וגם פה ושם באמצע... אבל ברמת מסחריות, שבמקרה הזה הייתה למטרה טובה ומוקדשת, כמו שנראתה אתמול רק דאנס היה מזיז את כל האנשים האלה למשך כל שעות האירוע... האווירה אתמול הייתה מטורפת וגם הדאנסהול האמת בא במקום... אבל ללא ספק שהיום אומרים מסיבת רגאי רבים הסיכויים ש90% מהזמן יתנגן דאנסהול עד לרמת שאקירה שאקירה וז'ון פול כפי שנהוג במיטב המועדונים בארץ... חבל אבל ככה זה.... בכל מקרה היה חזק אתמול:)

MC SammY

New member
ממ

הדאנסהול אתמול לא הגיע לרמות מיינסטרים של שאקירה שאקירה, ואם אני זוכרת נכון, היה רק טיון אחד של שון פול. דווקא זה הפתיע אותי, האמת

Carcass

New member
...

אישית,תן לי רק ניו רוטס ורוטס,אין לי בעיה עם דאנסהול אבל. אבל הדאנסהול זה מה שהולך היום,אין מה לעשות הוא השתלט על כל הדאנסים,זה הכי חם ביארד,אם אנלא טועה אמרו פה פעם שגם כמעט אין דאנסים של רוטס ביארד,הרוב המוחלט סטריקלי דאנסהול,מוזיקה שמחה ברובה,מקפיצה את הקהל ואין ספק מוזיקת מסיבות נאמבר וואן,שוואלה לא רק אנשים ששומעים רגאי מיוזיק אוהבים,אלא גם אנשים מחוץ לז'אנר. אז אם בבית אנלא שומע כל כך הרבה דאנסהול,אז כשאני מגיע לדאנס,זה על הכיפאק,כל עוד זה במינון.

fleaboy

New member
אני אפילו חושב ההפך

חשבתי שבאירוע כזה יהיה כמעט ורק דאנסהול והיו גם תיקלוטים של רוטס וניו רוטס (בעיקר בסוף) וגם הופעות כמו קנגרו ומיסטיק איי שהם סטירקטלי רוטס בהחלט אפשר לאמר שהיה שילוב טוב יחסית למסיבה גדולה

xXx Shiraz xXx

New member
מה? היה מינון מעולה

תאמת שבסוף קצת רציתי שיהיה רוטס כי מממ כשחותכים לך את הדאנסהול בבת אחת זה לא משהו... יעני הייתי מבין היחידים שנשארו עד אשר הפסיקו לנגן, אבל לדעתי בקטע הזה היו צריכים לשים קצת רוטס שקט ככה ואז לכבות את המוזיקה. מממ אבל תכלס יעני הדאנסהול נוצר עבור רחבת הריקודים, כשמו כן הוא, אז מן הסתם יהיה הרבה כי זה מה שמקפיץ את החבר'ה... לדעתי היה מעולה מבחינת המינונים של הדאנסהול ושאר הסגנונות אבל רציתי שיסיימו ברוטס כדי מממ לסגור בהדרגתיות.... לא מוצאת לזה הסבר נורמלי. סליחה. ~~תמונות~~ איפה יהיו התמונות!?

מצויין!

הוכחה חיה לכך שניסים אכן מתרחשים בחנוכה, הרבה בזכות אנשים טובים - האירוע שעמד בהתחלה להפוך לביזיון השנה, אך ורק בגלל בעלי המועדון שבו התקיים, הורגעו בו עד מהרה הרוחות ואנשים החלו להיכנס בהמוניהם. ההופעות, אחת אחת, של התקליטנים ושל ההרכבים - היו מדוייקות, מתוזמנות, מושקעות. פשוט תענוג. האירוע, כמו שאמרתי לרמי, קצת כמו קהילת הרגאיי שלנו בארץ, היה קצת לא סגור על עצמו, ואני לא אומר את זה בקטע הרע אז אני אסביר את עצמי לפני שמישהו יעלב - מגוון, גדוש הופעות בסיגנונות שונים, קהל עם טעם שונה ורחב, ולמרות הכל כולם פקדו יחד את הדום, שהיה מלא, גדול, מושקע, בדיוק כמו שהייתי רוצה לראות עוד אירועי רגאיי גדולים בארץ. מארגני הערב אנשים אמיצים, מוטיבייטורים, שהלכו עד הסוף בשביל המטרה העליונה שלהם, שלכל מי שהגיע אתמול קסמה. הכוונות הטובות התגשמו ויביאו להרבה ילדים אור הביתה. אני מרגיש סיפוק רב מאתמול, מקהילת הרגאיי בארץ, שמונה אנשים מגוונים מאוד, מיוחדים. ממש נרשמה אתמול היסטוריה ואני שמח שלקחתי בו חלק! כל הכבוד לכולם! מקווה באירועים הבאים לראות יותר אנשים מהפורום וגם לדעת את מי אני רואה :) גיל.

Ras Or

New member
איירה איי

יפה אמרת מר בחור! אני באתי לשם בערך ב12 ובתור חובב רוטס ודאב מושבע אז גם המוזיקה וגם כל הצפיפות עשו לי חררה אז עשיתי קצת שטויות ויצאתי מבסוט, וואלה תרומה מה לא? שבת שלום ושבוע מדהים שיהיה! :) ראס.

למעלה