איך לא לשלם מס הכנסה בכלל?

lemner40

Well-known member
היי. זה אני. "למבורגיני אוונטאדור". לפעמים אני מחליף חשבונות.

אני מצטער אבל החלטתי שאני רוצה למבורגיני אוונטאדור כבר לפני 12 שנה ואתה לא תשכנע אותי אחרת.

אני קונה למבורגיני וזה סופי.

יש רק עיניין אחד שמדאיג אותי. האם אין מגבלה על ייבוא רכבים מחו"ל או משהו כזה? שאסור לייבא רכבים בני יותר משנתיים ובני פחות משלושים שנה?
1. יש בישראל כמה עשרות למבורגיני שכבר יובאו, כך שתמיד תוכל לקנות אחת משומשת.
2. מותר לייבא רכב משומש עד בן 4 שנים, פשוט צריך לבקש מסטודנט חוזר (שיש כאלו אלפים כל שנה) שהוא יביא אותו, כך שיש לך עוד 3 שנים לאסוף כסף.
3. תמיד תוכל "להתפשר" ולקנות למבורגיני חדשה.
4. תוכל לפתור 2 בעיות, לעבור למדינה אחרת וגם לקנות למבוריגיני, אני משוכנע שבדובאי בלי המיסים יש אין סוף למבורגיני משומשות למכירה.

1. יש בישראל כמה עשרות למבורגיני שכבר יובאו, כך שתמיד תוכל לקנות אחת משומשת.
אני רוצה למבורגיני אוונטאדור ספציפית וכאלו יש רק ארבע או חמש. גם לא מהשנתון שאני רוצה.
2. מותר לייבא רכב משומש עד בן 4 שנים, פשוט צריך לבקש מסטודנט חוזר (שיש כאלו אלפים כל שנה) שהוא יביא אותו, כך שיש לך עוד 3 שנים לאסוף כסף.
לא. אני רוצה מודל 2011.
3. תמיד תוכל "להתפשר" ולקנות למבורגיני חדשה.
לא. גם אם כן, לא אספיק להתעשר בזמן.
4. תוכל לפתור 2 בעיות, לעבור למדינה אחרת וגם לקנות למבוריגיני, אני משוכנע שבדובאי בלי המיסים יש אין סוף למבורגיני משומשות למכירה.
אני. רוצה להישאר בישראל. מקווה שבעתיד אגלה שיש דרך לעקוף את האיסורים של משרד התחבורה. אנסה לשאול אנשים נוספים בהמשך.

תודה על כל עזרתך :)

deltaZer0

Member

1697126948691.png

ישראלים, אם אתם אינכם ערבים(או נושאים מנטליות ערביות עד היום), על מה אתם כותבים, זה מה שמעניין אותכם כיום, איך לא לשלם מיסים, כאשר המדינה שלכם בוערת???

נערך לאחרונה ב:

lemner40

Well-known member
צפה בקובץ המצורף 92055

ישראלים, אם אתם אינכם ערבים, על מה אתם כותבים, זה מה שמעניין אותכם כיום???
חשבתי שכתבת שאתה עוזב את ישראל ואתה לא מתכנן לגור בה יותר , ואין לה עתיד
אז למה זה מענין אותך ?
הדבר הראשון בלעזוב את ישראל , זה להוציא אותה מהלב,
מה הטעם לגור במקום אחר, אם תמשיך להתעניין רק בישראל ?
אתה נשמע כמו מישהו שעזב את רוסיה, אבל נשאר לחשוב רק על רוסיה, לדבר רק על רוסיה, ולאכול אוכל רוסי,
אתה עוזב את ישראל, אז דבר על כלכלה, מכוניות או כל נושא אחר.

נערך לאחרונה ב:

deltaZer0

Member
חשבתי שכתבת שאתה עוזב את ישראל ואתה לא מתכנן לגור בה יותר , ואין לה עתיד
אז למה זה מענין אותך ?
הדבר הראשון בלעזוב את ישראל , זה להוציא אותה מהלב,
מה הטעם לגור במקום אחר, אם תמשיך להתעניין רק בישראל ?
אתה נשמע כמו מישהו שעזב את רוסיה, אבל נשאר לחשוב רק על רוסיה, לדבר רק על רוסיה, ולאכול אוכל רוסי,
אתה עוזב את ישראל, אז דבר על כלכלה, מכוניות או כל נושא אחר.
אין בעיה, אענה לך.

אני יהודי שנולד ברוסיה, במוסקבה. שם גדלתי, חונכתי, הושלכתי.
נפלתי "קורבן" לשינויים היסטוריים הטקטוניים ב-1990-1991, כאשר התפרקה ברית המועצות.
נאלצתי לעלות לכאן בגיל 20+, כי יצחק שמיר ויעקוב קדמי לא השאירו לי ולמשפחתי(ולעוד כמיליון יהודי רוסיה) ברירה, כאשר חסמו לחלוטין בשנת 1990 את האפשרות להגר לארה"ב והפנו את כולם לארץ חלב ודבש.

כן, עם לב שלם עזבתי את ישראל, אחרי כמעט 32 שנות ה"חוויה" הישראלית.
תכננתי ועבדתי על התכנית הזאת משנת 2008

"קברתי" כאן כ-30 שנים מחיי.
כן, שירתי בצבא.
למרות שעליתי עם תואר שני, למדתי לימודים אקדמיים גם פה.
עבדתי כאן המון שנים בחברה בינלאומית ענקית.
רגע לפני עת העזיבה, התפטרתי מהתפקיד של מנהל מחלקה.

זאת זכותי - להצטרף ל-50%, לכל הפחות, מן האומה היהודית שבחרו להתגורר מחוץ לישראל.

"למה זה מעניין אותי"?
כעת, אני מבצע ניסוי סוציולוגי, ואוסף גם בפורום הזה "חומר" תחקירי שאני מתכוון להשתמש בו בדוקטורט שלי בארה"ב.

נ.ב.
אתה מזהה את הסצנה הזאת בת אלפי שנים?
1697138890043.png

אתה רואה שם, באופק, את מזרטי הקטנה?
זה בשבילכם :p
רק תיזהרו מהמצב, בו לא תצטרכו אותה בגלל תאוות הבצע שלכם, הבלתי-נסלחת בימים הללו ועיוורון הנפשי,-- אלא תתחילו שוב מהתחלה, מהסוס ומריצה.

נדהם מכם, הישראלים, מה כן מעניין אתכם בפורום הזה בימים הללו הגורליים - איך לא לשלם מיסים למדינה שפשוט חייבת אותם בתקופה הזאת!
למבורג'יני???
לכו לתרום לעוטף!!!
לכו לעזור לתושבי העוטף במקום לבלבל כאן את הביצים הקטנות שלכם(אם בכלל ישנם).

ד"ש חם מהחוף המזרחי.

נערך לאחרונה ב:

lemner40

Well-known member
אין בעיה, אענה לך.

נפלתי "קורבן" לשינויים היסטוריים הטקטוניים ב-1990-1991, כאשר התפרקה ברית המועצות.
נאלצתי לעלות לכאן בגיל 20+, כי יצחק שמיר ויעקוב קדמי לא השאירו לי ולמשפחתי(ולעוד כמיליון יהודי רוסיה) ברירה, כאשר חסמו לחלוטין בשנת 1990 את האפשרות להגר לארה"ב והפנו את כולם לארץ חלב ודבש.

כן, שירתי בצבא.

זאת זכותי - להצטרף ל-50%, לכל הפחות, מן האומה היהודית שבחרו להתגורר מחוץ לישראל.

כעת, אני מבצע ניסוי סוציולוגי, ואוסף גם בפורום הזה "חומר" תחקירי שאני מתכוון להשתמש בו בדוקטורט שלי בארה"ב.

נ.ב.
צפה בקובץ המצורף 92135

רק תיזהרו מהמצב, בו לא תצטרכו אותה בגלל תאוות הבצע שלכם, הבלתי-נסלחת בימים הללו ועיוורון הנפשי,-- אלא תתחילו שוב מהתחלה, מהסוס ומריצה.

נדהם מכם, הישראלים, מה כן מעניין אתכם בימים הללו הגורליים בפורום הזה!

ד"ש חם מהחוף המזרחי.
עדיין לא הבנתי מה אתה רוצה
אתה כותב שאתה גר בחוץ המערבי, אבל מבלה את כל ימיך בכתיבה על ישראל,
אתה כותב שאתה "אוסף חומר" אבל הדבר היחיד שאתה עושה זה מייצר חומר, כשאתה ממלא את הפורום בהודעות נגד מזרחים, ימנים וחרדים, או הממשלה הימנית עם התמונה המאד מוזרה שהוספת עם איקסים על חבריה, שזה בסדר, אבל אתה אמור לדעת שחוקר שמשנה את הנתונים הוא לא חוקר.
וכרגע בתלונות עלי ועל עוד אחד שהתכתבנו לא בנושאים של רומו של עולם ,אלא על למבוריגיני,
שזה בעיני, הדרך היחידה הנורמלית לחיות בישראל, להתעלם לחלוטין מהאובססיה לחדשות, פשוט להתעלם מכל מה שקורה בפוליטיקה ובחדשות,
אני למשל, כרגע בישראל, אבל לא מרגיש ציוני וישראלי, כן, חבל לי על מה שקורה בישראל, וכן, חבל לי על כל חף מפשע שמת או נפגע מפעולה לא מוסרית, עצוב לי על המתים בישראל מהטרור, ועצוב לי על כל מי שימות בהמשך, אבל אישית זה מרגיש לי כמו לקרוא על המתים באוקרינה במלחמה המיותרת ההיא ועל הנפגעים ההם, אני לא מרגיש קרוב לו לאלו ולא לאלו, וכן לדעתי כמו שכבר כתבתי אותה, אני לא מבין איך אנשים גרו בעוטף עזה, או הלכו למסיבת סמים על גבול עזה, 2 אלו נראים לי כמו התאבדות.
וכן, אני מרויח כסף מהשקעות, ולכן קורא וכותב בפורומים על השקעות, ומה לעשות השקעות קשורות קשר ישיר לפוליטיקה ומצב כללי.
ובתור עיצה, אני חייב להגיד שלחיות בישראל חלק מהזמן בלי להתייחס ברגשנות אליה, זה עושה את החיים קלים ונחמדים, יש הרבה דברים טובים בלחיות במדינת תל אביב, כשלא אכפת לך ממה שקורה במדינה, כמו שלך לא אכפת מארצות הברית כמדינה לי לא אכפת מישראל,
אגב, ישראל לא מנעה מעולם מישראלים להגר לארצות הברית, כי לא היה אופציה כזאת, מה שישראל עשתה עם העליה מרוסיה, היא מנעה את ההגירה של היהודים הרוסים מלהגר לקנדה וגרמניה, שתי מדינות שהיו להם חוקים לגבי קליטת מהגרים מברית המועצות.

נערך לאחרונה ב:

deltaZer0

Member
הדבר היחיד שאתה עושה זה מייצר חומר, כשאתה ממלא את הפורום בהודעות נגד מזרחים, ימנים וחרדים...
זאת התגובה ולא ה"יוזמה",
אתה יכול להבדיל בין ה"יוזמה"(אמסלם, דיסטל, דרעי וכל הש"ס, קרעי, כל הרבנים המזרחיים, בן-גביר, איציק זרקא ומאות רבות של אלפים ישראלים כמוהו בדיוק(אליהם כל הזמן התכוונתי) ,משתמטי צה"ל, משתמטי מיסוי וכו' וכו' וכו') - ובין ה"תגובה" שלי, אפילו שלא הייתה כ"כ מאופקת?

המסר העיקרי שלי כל הזמן היה כזה: לא תהיה שום פשרה, לעולם שום פשרה לא תהיה כאן.
נהפכו, המצב החדש שנוצר, במשך 5-10 שנים הבאות,-- יגרום לקריסה החברתית "מספקת" עד כדי כך(וכל מה שמשתמע מזה),
שכול בעל הון חכם חייב לדאוג ולהעביר את הונו לחו"ל.
כלומר, יש לפתח ולעצב את ה"אג'נדה" החדישה ובהתאם לכך,תיקי ההשקעות שלה.

1697150947899.png
1697150970622.png
1697150990380.png

מה נובע מההסתה של רבנים המזרחיים???
הנה:

1697211071156.png

רוח החיילים כרוח המפקד(בן גביר):
1697151081550.png

1697152005386.png

1697152165261.png

1697154624728.png

אלה רק 5-6 דוגמאות מאלפים שראיתי ב-32 שנותיי בישראל.
(יש לי יומן ענק, כל "מקרה" דומה לנ"ל, נרשם ביומן שלי שנים רבות[בטח ובטח בשנה האחרונה - יום ביומו], עם תיאורים מדויקים, עם כל הכתבות בפורמט PDF, עם כל התמונות וווידאו המתויקים)
זהו, דיי, נמאס, מספיק!!!

נ.ב.
שאלה מכווננת ומאוד מוגזמת, אבל מכווננת כך לאלה שאינם מבינים את הקונטקסט...
יש הרבה כאלה בעולם כעת, שמאשמים את צה"ל בהשמדת עם הפלסטיני...
תגיד, צה"ל יוזם את התקיפות הללו או מגיב ???

בוודאי, כי מגיב!!!

אז, גם אני הגבתי להסתה הפרועה נגד אשכנזים וחילונים הנושאי מנטליות אירופיות, תוך כדי תגובותיי הקטנות לנושא
"האם תהיה פשרה בישראל ומה משתמע מכך(גם כלכלית) שלא תהיה לעולם שום פשרה"???

נערך לאחרונה ב:

deltaZer0

Member
אגב, ישראל לא מנעה מעולם מישראלים להגר לארצות הברית, כי לא היה אופציה כזאת, מה שישראל עשתה עם העליה מרוסיה, היא מנעה את ההגירה של היהודים הרוסים מלהגר לקנדה וגרמניה, שתי מדינות שהיו להם חוקים לגבי קליטת מהגרים מברית המועצות.
תגיד לי, אתה צוחק עליי, איזה ישראלים???
אני כותב על שנות 1989-1991. מוסקבה. על ההגירה של יהודי ברית המועצות(ב"דקות" האחרונות שלה) מן רוסיה לארה"ב דרך תחנת HIAS ב-LADISPOLI שנחסמה ע" לחץ כבד דיפלומטי(עד כדי סכסוך) שהטילה על ארה"ב ממשלת ישראל בראשות יצחק שמיר(ארכיטקט החסימה הינו מנכ"ל "נתיב" דאז יעקב קדמי).

דוד ודודה שלי וילדיהם "הספיקו" לפני הוריי ולפניי "כן" להגר לארה"ב עם אותם הוויזות שהיו אצל כולנו.
פשוט הם לא חשבו יותר מדי זמן ומהר הגישו את המסמכים הנדרשים.
גם אצל הורים שלי ואצלי היו אותם הוויזות, אבל לא הספקנו, כי הוריי חשבו יותר מדי זמן עד שהגישו מסמכים לרשויות במוסקבה.

קדמי(מנכ"ל "נתיב" דאז) ששירת את שמיר, דאגו למצב שאמריקאים נאלצו לעשות cut בחודש ספטמבר 1989 ואז סגרו את המעבר של HIAS ב-LADISPOLI באיטליה(שהיה מקודם, משנות ה-70, בווינה שבאוסטריה).
אחרת, 95%(לכל הפחות) מן ה"רוסים" היו מהגרים לארה"ב.

על מה אתה מדבר מקשקש בכלל???

נ.ב.
הכי מצחיק, כי יעקב קדמי ברח/עבר למוסקבה.
בכלל, אתה רוצה לנחש, מה בדיוק מסומן בתמונה הבאה?
1697159513103.png

נערך לאחרונה ב:
אין בעיה, אענה לך.

כן, שירתי בצבא.

נ.ב.
צפה בקובץ המצורף 92135

נדהם מכם, הישראלים, מה כן מעניין אתכם בימים הללו הגורליים בפורום הזה!

ד"ש חם מהחוף המזרחי.
איך קוראים לאוניברסיטה שאתה לומד בה?

במה אתה עושה דוקטורט?

אני עומד להופיע בדוקטורט שלך?

מגניב!

תדאג לכתוב עליי ולהזכיר אותי בשמי! קוראים לי מאור פז :D

תשלח לי גם עותק של עבודת הדוקטורט שאתה כותב עליי כשאתה מסיים.

תמיד ידעתי שאני אהיה איש חשוב ושסטודנטים לתואר שלישי יכתבו עליי יום אחד את עבודות הדוקטורט שלהם, אבל לא חשבתי שאני אהיה בן 25 כשזה יקרה! :LOL:

lemner40

Well-known member
איך קוראים לאוניברסיטה שאתה לומד בה?

במה אתה עושה דוקטורט?

אני עומד להופיע בדוקטורט שלך?

מגניב!

תדאג לכתוב עליי ולהזכיר אותי בשמי! קוראים לי מאור פז :D

תשלח לי גם עותק של עבודת הדוקטורט שאתה כותב עליי כשאתה מסיים.

תמיד ידעתי שאני אהיה איש חשוב ושסטודנטים לתואר שלישי יכתבו עליי יום אחד את עבודות הדוקטורט שלהם, אבל לא חשבתי שאני אהיה בן 25 כשזה יקרה! :LOL:
אתה יכול להיות רגוע,
הוא לא בארצות הברית
לא עושה דוקטורט
הוא חי בישראל ומתוסכל מהמצב וחולם על עולם אחר.

deltaZer0

Member
אתה יכול להיות רגוע,
הוא לא בארצות הברית
לא עושה דוקטורט
הוא חי בישראל ומתוסכל מהמצב וחולם על עולם אחר.
קודם קבל תשובה ישראלית הטיפוסית שאתה רגיל אליה: פחחחחח...
עוד תספר במקומי את ה-"CV" שלי, מה הכלתי בילדות, איזה אופניים היו לי, באיזה רחוב גרתי במוסקבה, באיזה אוניברסיטה ומה למדתי במוסקבה, איך ולמה לא הספקתי להגר ממוסקבה לארה"ב, למרות שדודה שלי ומשפחתה ועוד אלפים רבים וטובים שלא חשבו פעמיים, "כן" הספיקו.
אתה פשוט קשקשן.

שנית, הגרתי סופית בסוף אוגוסט לארה"ב אחרי כמעט 32 שנות מגורים בישראל בת"א, לקח לי כ-10 שנים להתכונן לזה.
בחרתי להתגורר באחת הערים בחוף המזרחי.

כן, התחלתי עוד בישראל לעשות דוקטורט.
אמשיך ואסיים אותו בארה"ב.
לא מתכוון לחזור להתגורר בארץ חלב ודבש.
קבלתי GC.

זה הכול.
סוף.

deltaZer0

Member
אוי, מרחמים עליך.
יכולת להשאר שם... כבר הראיתי בעבר שרמת אמינותך אפסית.
רגע, מי את/אתה?
מי קרא לך לפה להטיף מוסר???
מי שאל אותך על האמינות???

מי זה/זאת כוכבית מצויה???

אם זה היה תלוי בי, הייתי נשאר, בוודאי.
אבל עליתי לפה.
ניסיתי להגר לקנדה ב-1996 - נחסמתי.
ב-2002 ניסיתי להגר לגרמניה -- נחסמתי.

שירתי בצבא + מילואים.
שילמתי מסים(בעשור האחרון מהמשכורת של כ-35K) + %25 רווחי הון כמעט כל שנה מתוך בערך 25 שנים.
מה עוד "לתת" לכם?

נערך לאחרונה ב:

כוכבית מצויה

Well-known member
רגע, מי את/אתה?
מי קרא לך לפה להטיף מוסר???
מי שאל אותך על האמינות???

צפה בקובץ המצורף 92261

אם זה היה תלוי בי, הייתי נשאר, בוודאי.
אבל עליתי לפה.
ניסיתי להגר לקנדה ב-1996 - נחסמתי.
ב-2002 ניסיתי להגר לגרמניה -- נחסמתי.

שירתי בצבא + מילואים.
שילמתי מסים(בעשור האחרון מהמשכורת של כ-35K) + %25 רווחי הון כמעט כל שנה מתוך בערך 25 שנים.
מה עוד "לתת" לכם?
אם הציטוט האוילי שהבאת (שנכתב ע"י אותו גולש שמפנטז על למבורגיני בניק אחר שלו) מצביע על היכולת שלך ללקט מידע ולבדוק את אמינותו אז עבודת הדוקטורט שלך תהיה בזבוז הנייר עליה היא תהיה מודפסת.

ברור שהעליה היתה תלויה בך, יכולת להשאר שם. כשלונות ההגירה שלך רק מצביעים על יכולותיך הנמוכות. התירוץ "נחסמתי" רק מראה שאינך מסוגל להכיר באחריותך לכשלונות ובמגבלותיך.

נערך לאחרונה ב:

lemner40

Well-known member
באיזו אוניברסיטה אתה לומד? מקום שווה? אני מבין שהתואר השלישי שאתה עושה הוא בטח בסוציולוגיה.
לא הבנת ? הוא לא עושה דוקטורט בארצות הברית, זה חלום שלו, כמו החלום שלך עם הלמבורגיני,
עם סיכוי דומה של שניכם להגיע ליעד.

deltaZer0

Member
לא הבנת ? הוא לא עושה דוקטורט בארצות הברית, זה חלום שלו, כמו החלום שלך עם הלמבורגיני,
עם סיכוי דומה של שניכם להגיע ליעד.
רואים עליך, כי אתה פשוט נשרף בעצמך בתוך תוכך בגלל הקנאה שלך. ל-מה ולמה אתה מתעקש על דבריך הכוזבים ללא הפסקה?
(למשל אני, יודע למה אתה עושה זאת. כדאי גם לך שתוצאי את התשובה מהתת-מודע שלך)

אל תגיד כלום עכשיו, תעשה הפסקה ורק תשאל את עצמך מול ראי, למה אתה עושה זאת בהתעקשות בלתי-פוסקת???
מה הכפת לך?

שחרר.
ותפסיק לקשקש.
(לעובדות המצולמות מעלה לא ענית)

אני סיימתי.

ד"ש חם מהחוף המזרחי.

נערך לאחרונה ב:
למעלה