איך לא לשלם מס הכנסה בכלל?

lemner40

Well-known member
רואים עליך, כי אתה פשוט נשרף בעצמך בתוך תוכך בגלל הקנאה שלך. ל-מה ולמה אתה מתעקש על דבריך הכוזבים ללא הפסקה?
(למשל אני, יודע למה את עושה זאת. כדאי גם לך שתוצאי את התשובה מהתת-מודע שלך)

אל תגיד כלום עכשיו, תעשה הפסקה ורק תשאל את עצמך מול ראי, למה אתה עושה זאת בהתעקשות בלתי-פוסקת???
מה הכפת לך?

שחרר.
ותפסיק לקשקש.
(לעובדות המצולמות מעלה לא ענית)

אני סיימתי.

ד"ש חם מהחוף המזרחי.
כתבת וכתבת
אבל לא סתרת את מה שכתבתי,
אז בוא תענה באופן ברור לשאלה :
אתה עושה היום דוקטורט בארצות הברית ? באיזה אוניברסיטה ?
בוא תכתוב תשובה ברורה, אני אאמין למה שתכתוב.

deltaZer0

Member
כתבת וכתבת
אבל לא סתרת את מה שכתבתי,
אז בוא תענה באופן ברור לשאלה :
אתה עושה היום דוקטורט בארצות הברית ? באיזה אוניברסיטה ?
בוא תכתוב תשובה ברורה, אני אאמין למה שתכתוב.
איש, אתה צוחק עליי???
אתה באמת חושב, כי הינך חכם יותר ממני???

אינני מתכוון למסור שום פיסת מידע אישי על עצמי שתוכל להזיק לי ובכלל.
מצדי תחשוב שאני נקבה ולא זכר, שאני גר בשכונת התקווה או בלוד-רמלה, או בחור הכי שחור בישראל ושאני מטאטא שם רחובות ואוכל מפחי האשפא.
לא הכפת לי.
מה ש"כן" היה מעיין אותי, איך תגיב לעובדות ולתמונות שנמצאות למעלה.
אבל עזוב, אין כבר בזה צורך.

מצדי, תמחק את כל מה שכתבתי פה ובמקומות האחרים בפורם, תסיר את הפרופיל שלי לחלוטין, לא הכפת לי.
את המחקר שלי עשיתי, כלומר יש לי מספיק חומר שהייתי צריך וזה כבר מזמן חוזר לעצמו כאן, משעמם!

lemner40

Well-known member
איש, אתה צוחק עליי???

מצדי תחשוב שאני נקבה ולא זכר, שאני גר בשכונת התקווה או בלוד-רמלה, או בחור הכי שחור בישראל ושאני מטאטא שם רחובות ואוכל מפחי האשפא.
לא הכפת לי.

מצדי, תמחק את כל מה שכתבתי פה ובמקומות האחרים בפורם, תסיר את הפרופיל שלי לחלוטין, לא הכפת לי.
את המחקר שלי עשיתי, כלומר יש לי מספיק חומר שהייתי צריך וזה כבר מזמן חוזר לעצמו כאן, משעמם!
אז הוכחת את מה שאמרתי
אתה לא עושה דוקטורט בארצות הברית , רק חולם על זה כמו ההוא עם הלמבורגיני,
שיהיה לך בהצלחה.
שאלתי שאלה פשוטה, שאתה עם המון מלל, לא מסוגל לענות עליה.

deltaZer0

Member
אז הוכחת את מה שאמרתי
אתה לא עושה דוקטורט בארצות הברית , רק חולם על זה כמו ההוא עם הלמבורגיני,
שיהיה לך בהצלחה.
שאלתי שאלה פשוטה, שאתה עם המון מלל, לא מסוגל לענות עליה.
אתה מתחיל להיות מצחיק, אני ממליץ לך להפסיק עם זה.
תסיר מעצמך את הקנאה, היא תשרוף אותך מבפנים.

אני חוזר: אינני מתכוון למסור שום מידע על עצמי שיחשוף אותי כך או אחרת. תחשוב מה שאתה רוצה.
(רק תחשוב בהיגיון -- מה, קשה לי לזרוק לך פה סתם שמות של האוניברסיטאות, שמות של פקולטות ופרופסורים???)

גם לך, בהצלחה שיהיה.

lemner40

Well-known member
איש, אתה צוחק עליי???

לא הכפת לי.

1. אני יותר חכם ממך
2. איך יזיק לך לכתוב שאתה עושה דוקטורט ? לא יזיק
3. אם עברת לארצות הברית, תתחיל להתעסק בלהיות אמריקאי, לא בלחנך ישראלים
4. אני לא מקנא בך, כי ארצות הברית נמצאת בשקיעה, מכל הבחינות, יש מדינות הרבה יותר טובות מארצות הברית, מדינה שנמצאת במקום ראשון בהרבה פרמטרים, המדינה עם הכי הרבה רציחות, הכי הרבה מקרי אונס, הכי הרבה מקרי ירי המוני, הכי הרבה גניבות אלימות, מדינה שמתפרקת מכל הבחינות.
מבחינה חברתית, פוליטית, פלילית, ביטחון אישי, ארצות הברית לא נמצאת במקום יותר טוב מישראל.

אתה יכול להיות רגוע,
הוא לא בארצות הברית
לא עושה דוקטורט
הוא חי בישראל ומתוסכל מהמצב וחולם על עולם אחר.
אני דווקא מאמין לו.
לא הבנת ? הוא לא עושה דוקטורט בארצות הברית, זה חלום שלו, כמו החלום שלך עם הלמבורגיני
לא, כי אחרת הוא היה כותב שהוא רוצה לעשות דוקטורט במקום שהוא עושה דוקטורט, כמו מה שלדוגמה אני הייתי רוצה למבורגיני אז כתבתי שהייתי רוצה למבורגיני ולא כתבתי שיש לי למבורגיני.
עם סיכוי דומה של שניכם להגיע ליעד.
חצוף! למה שלא תהיה לי למבורגיני?!

טוב, נו, אני מודה שהדבר שמדאיג אותי כרגע זה המגבלה על ייבוא רכבים-שאסור לייבא רכב בן למעלה משנתיים או בן פחות משלושים שנה.

האם זה אומר שלא אוכל לקנות למבורגיני אוונטאדור עד 2041?!

אני אהיה בן 43!

זיבי! אני רוצה למבורגיני אוונטאדור לפני שאני אהיה בן 30! ברור?!

רק השאלה איך אנחנו מגיעים לשם ומה התוכנית שלנו בשביל להגשים את החלום שלנו שתהיה לי למבורגיני אוונטאדור.

הרי בארץ אין מהשנתון שאני רוצה וגם לא מהדגם הספציפי אז זה חייב להיות ייבוא, אבל אז אנחנו צריכים לעקוף איכשהו את התקנה המעצבנת ההיא של משרד התחבורה.

כמו שאמרתי, כנראה אפתח שרשור בנושא בהמשך.

lemner40

Well-known member
אני דווקא מאמין לו.

לא, כי אחרת הוא היה כותב שהוא רוצה לעשות דוקטורט במקום שהוא עושה דוקטורט, כמו מה שלדוגמה אני הייתי רוצה למבורגיני אז כתבתי שהייתי רוצה למבורגיני ולא כתבתי שיש לי למבורגיני.

חצוף! למה שלא תהיה לי למבורגיני?!

טוב, נו, אני מודה שהדבר שמדאיג אותי כרגע זה המגבלה על ייבוא רכבים-שאסור לייבא רכב בן למעלה משנתיים או בן פחות משלושים שנה.

האם זה אומר שלא אוכל לקנות למבורגיני אוונטאדור עד 2041?!

אני אהיה בן 43!

זיבי! אני רוצה למבורגיני אוונטאדור לפני שאני אהיה בן 30! ברור?!

רק השאלה איך אנחנו מגיעים לשם ומה התוכנית שלנו בשביל להגשים את החלום שלנו שתהיה לי למבורגיני אוונטאדור.

הרי בארץ אין מהשנתון שאני רוצה וגם לא מהדגם הספציפי אז זה חייב להיות ייבוא, אבל אז אנחנו צריכים לעקוף איכשהו את התקנה המעצבנת ההיא של משרד התחבורה.

כמו שאמרתי, כנראה אפתח שרשור בנושא בהמשך.
הנה הפתרון שלך להשיג למבורגיני לפני גיל 43

הנה הפתרון שלך להשיג למבורגיני לפני גיל 43

אני חייב להגיד שכבר לפני שלחצתי על הקישור חשבתי לעצמי שזה בטח קישור למכונית למבורגיני צעצוע. רק שמה שחשבתי זה שזה קישור למכוניות למבורגיני הצעצוע הגדולות האלו, שילד בן 3, או 4, או 5 באמת ממש יכול לשבת בתוכן ולנהוג, ושעולות לרוב 2,000, 3,0000 או 4,000 שקלים.

במקום זה הבאת קישור למכוניות למבורגיני צעצוע בגודל כף היד, שמחזיקים אותן מלמעלה ומסיעים על הרצפה.

גילוי נאות: באמת יצא לי להשתעשע בעברי במחשבות שכאשר יהיה לי ילד, אני אקנה לו את אחת מהמכוניות למבורגיני צעצוע הגדולות האלו שעולות כמה אלפי שקלים, וככה באותו הזמן שלי תהיה למבורגיני, גם לו תהיה למבורגיני.

הנה הלמבורגיני שלי תהיה:

1697273463491.png

והנה הלמבורגיני שלו תהיה:

למבורגיני אבנטדור 24 וולט ממונע לילדים 2 מושבים עם שלט וגלגלי גומי אמיתיים אדומה ✨ צעצועי מורן (mtoys.co.il)

1697273580360.png
זאת הלמבורגיני שאקנה לו ליום הולדתו השלישי, ושתשמש אותו בין הגילאים 3 ל-5, כי גיל 6 הוא כבר מבוגר מידי בשביל צעצוע כזה.

כמובן שגם לסוויט סיקסטין שלו אצטרך לקנות לו למבורגיני אמיתית, כמו זאת שלי. בעצם לא כמו זאת שלי כי יהיו דגמים חדשים יותר וטובים יותר עד אז.

מה גם, שכפי שאמרת, הפסיקו עם ייצור האוונטאדור כבר עכשיו. מה שאומר שהלמבורגיני שלו בגיל 16 לא תהיה למבורגיני אוונטאדור, אלא למבורגיני מסוג אחר.

בגלל שכבר עכשיו הפסיקו עם ייצור האוונטאדור, תיאורטית גם אני יכול לרכוש לעצמי אוונטאדור אחר, מהסוג החדש ביותר והשנתון החדש ביותר שיהיה כשיהיה לי מספיק כסף ללמבורגיני (ולא ממש ברור לי למה נראה לך שלא יהיה לי מספיק כסף אבל אוקיי?) אבל בגלל שמאז 2011 כשהייתי בן 13 החלום שלי היה למבורגיני אוונטאדור, כי זאת פשוט הייתה הלמבורגיני הכי חדשה והכי יוקרתית באותו הזמן, אז עכשיו ואחרי תריסר שנים לא אנטוש ככה פתאום את החלום המקורי ואת המכונית המקורית שרציתי כי עכשיו יש למבורגינים חדשים יותר וטובים יותר.

בגלל אותה נטייה שלי דרך אגב לרומנטיות, רגשניות וסנטימנטליות, לא רק שאינני נוטש את חלום הלמבורגיני אוונטאדור שלי למרות שיש להם סוג חדש יותר עכשיו (שכחתי את השם), אלא אני אף רוצה למבורגיני אוונטאדור ממש מאותו השנתון שהמכונית הזאת יצאה והתחלתי לרצות אותה ולפנטז עליה, כי מה שזה בעצם יגיד, זה שכבר אז וב-2011 כשהייתי בן 13, כבר אז הייתה קיימת אי-שם בעולם הלמבורגיני שלי, שנועדה בשבילי, נבנתה בשבילי ושתהיה שלי יום אחד.

זה מאוד-מאוד יפה, כשחושבים על זה ככה.

בכל מקרה, כמובן שגם עם הילדים האחרים יהיה צריך לעבור את אותו המסלול של מכוניות למבורגיני צעצוע ומכוניות למבורגיני אמיתיות, כך שבגלל שאני רוצה שלוש ילדים, יהיה צריך בסה"כ שלוש מכוניות למבורגיני צעצוע בעלות כוללת של 6,000 שקל, וכולל הלמבורגיני האמיתית שלי, ארבע מכוניות למבורגיני אמיתיות בעלות כוללת של חמש עשרה וחצי מיליון של, לפי חישוב של שני מיליון שקל עבור הלמבורגיני אוונטאדור שלי מודל 2011 ובת 12, וארבע וחצי מיליון שקל כולל המיסים וכולל הכול לכל מכונית למבורגיני הכי חדשה שיש מהסוג הכי חדש שיש מאותו השנתון שבו הכי עשכני שיש שבו היא נקנתה חדשה לגמרי מהניילונים ועם הריח של רכב חדש.

מה שמביא אותנו לעלות כוללת של כאמור, 15,500,000 שקל.

רגע אחד! הולי שיט! זה כמעט אותו הדבר כמו כמה שהסכו"ם שלי יעלה!

טעיתי טעות קשה ומרה. אני מתנצל מעומק ליבי ומבקש את סליחתם ומחילתם של החברים. | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

lemner40

Well-known member
אני חייב להגיד שכבר לפני שלחצתי על הקישור חשבתי לעצמי שזה בטח קישור למכונית למבורגיני צעצוע. רק שמה שחשבתי זה שזה קישור למכוניות למבורגיני הצעצוע הגדולות האלו, שילד בן 3, או 4, או 5 באמת ממש יכול לשבת בתוכן ולנהוג, ושעולות לרוב 2,000, 3,0000 או 4,000 שקלים.

במקום זה הבאת קישור למכוניות למבורגיני צעצוע בגודל כף היד, שמחזיקים אותן מלמעלה ומסיעים על הרצפה.

גילוי נאות: באמת יצא לי להשתעשע בעברי במחשבות שכאשר יהיה לי ילד, אני אקנה לו את אחת מהמכוניות למבורגיני צעצוע הגדולות האלו שעולות כמה אלפי שקלים, וככה באותו הזמן שלי תהיה למבורגיני, גם לו תהיה למבורגיני.

הנה הלמבורגיני שלי תהיה:

צפה בקובץ המצורף 92276

והנה הלמבורגיני שלו תהיה:

למבורגיני אבנטדור 24 וולט ממונע לילדים 2 מושבים עם שלט וגלגלי גומי אמיתיים אדומה ✨ צעצועי מורן (mtoys.co.il)

צפה בקובץ המצורף 92277
זאת הלמבורגיני שאקנה לו ליום הולדתו השלישי, ושתשמש אותו בין הגילאים 3 ל-5, כי גיל 6 הוא כבר מבוגר מידי בשביל צעצוע כזה.

כמובן שגם לסוויט סיקסטין שלו אצטרך לקנות לו למבורגיני אמיתית, כמו זאת שלי. בעצם לא כמו זאת שלי כי יהיו דגמים חדשים יותר וטובים יותר עד אז.

מה גם, שכפי שאמרת, הפסיקו עם ייצור האוונטאדור כבר עכשיו. מה שאומר שהלמבורגיני שלו בגיל 16 לא תהיה למבורגיני אוונטאדור, אלא למבורגיני מסוג אחר.

בגלל שכבר עכשיו הפסיקו עם ייצור האוונטאדור, תיאורטית גם אני יכול לרכוש לעצמי אוונטאדור אחר, מהסוג החדש ביותר והשנתון החדש ביותר שיהיה כשיהיה לי מספיק כסף ללמבורגיני (ולא ממש ברור לי למה נראה לך שלא יהיה לי מספיק כסף אבל אוקיי?) אבל בגלל שמאז 2011 כשהייתי בן 13 החלום שלי היה למבורגיני אוונטאדור, כי זאת פשוט הייתה הלמבורגיני הכי חדשה והכי יוקרתית באותו הזמן, אז עכשיו ואחרי תריסר שנים לא אנטוש ככה פתאום את החלום המקורי ואת המכונית המקורית שרציתי כי עכשיו יש למבורגינים חדשים יותר וטובים יותר.

בגלל אותה נטייה שלי דרך אגב לרומנטיות, רגשניות וסנטימנטליות, לא רק שאינני נוטש את חלום הלמבורגיני אוונטאדור שלי למרות שיש להם סוג חדש יותר עכשיו (שכחתי את השם), אלא אני אף רוצה למבורגיני אוונטאדור ממש מאותו השנתון שהמכונית הזאת יצאה והתחלתי לרצות אותה ולפנטז עליה, כי מה שזה בעצם יגיד, זה שכבר אז וב-2011 כשהייתי בן 13, כבר אז הייתה קיימת אי-שם בעולם הלמבורגיני שלי, שנועדה בשבילי, נבנתה בשבילי ושתהיה שלי יום אחד.

זה מאוד-מאוד יפה, כשחושבים על זה ככה.

בכל מקרה, כמובן שגם עם הילדים האחרים יהיה צריך לעבור את אותו המסלול של מכוניות למבורגיני צעצוע ומכוניות למבורגיני אמיתיות, כך שבגלל שאני רוצה שלוש ילדים, יהיה צריך בסה"כ שלוש מכוניות למבורגיני צעצוע בעלות כוללת של 6,000 שקל, וכולל הלמבורגיני האמיתית שלי, ארבע מכוניות למבורגיני אמיתיות בעלות כוללת של חמש עשרה וחצי מיליון של, לפי חישוב של שני מיליון שקל עבור הלמבורגיני אוונטאדור שלי מודל 2011 ובת 12, וארבע וחצי מיליון שקל כולל המיסים וכולל הכול לכל מכונית למבורגיני הכי חדשה שיש מהסוג הכי חדש שיש מאותו השנתון שבו הכי עשכני שיש שבו היא נקנתה חדשה לגמרי מהניילונים ועם הריח של רכב חדש.

מה שמביא אותנו לעלות כוללת של כאמור, 15,500,000 שקל.

רגע אחד! הולי שיט! זה כמעט אותו הדבר כמו כמה שהסכו"ם שלי יעלה!

טעיתי טעות קשה ומרה. אני מתנצל מעומק ליבי ומבקש את סליחתם ומחילתם של החברים. | תפוז פורומים (tapuz.co.il)
או...
הדרך הנורמלית וההגיונית היחידה לחוות למבוריגיני אוונדטור בשבילך,
זה לטוס לאירופה ולשכור אחת, 1000 יורו ליום, זה אפילו ממש זול, כמו מלון יקר.
כל השאר זה חלום שב99 אחוז לא יתגשם, במיוחד אם תשאר לגור בישראל.

או...
הדרך הנורמלית וההגיונית היחידה לחוות למבוריגיני אוונדטור בשבילך,
זה לטוס לאירופה ולשכור אחת, 1000 יורו ליום, זה אפילו ממש זול, כמו מלון יקר.
כל השאר זה חלום שב99 אחוז לא יתגשם, במיוחד אם תשאר לגור בישראל.

לא הבנתי למה ככה נראה לך. אין שום סיבה לחשוב שלא מאוד מאוד אתעשר בעתיד. אולי כוונתך היא להגבלות ייבוא הרכבים של משרד התחבורה. זאת אכן דאגה ואני מחפש להבין איך לפתור את זה. בקרוב אשאל את החברים כאן בפורומים...

lemner40

Well-known member
לא הבנתי למה ככה נראה לך. אין שום סיבה לחשוב שלא מאוד מאוד אתעשר בעתיד. אולי כוונתך היא להגבלות ייבוא הרכבים של משרד התחבורה. זאת אכן דאגה ואני מחפש להבין איך לפתור את זה. בקרוב אשאל את החברים כאן בפורומים...
יש סיבה אחת ענקית לחשוב שלא תתעשר מספיק כדי לקנות לעצמך למבורגיני,
בישראל, רק האלפיון העליון יכול לקנות לעצמו אחת כזאת, במחיר של דירה בתל אביב,
מה שאומר שיש לך 99.9 אחוז סיכוי שזה לא יקרה
ורק 0.1 אחוז שזה יקרה,
צריך להבין, אנשי המיאיון העליון (אלו שמרויחים יותר מ99 אחוז מהשאר) לא יכולים לקנות למבורגיני,
הם מרויחים כ 1.8 מיליון שח ברוטו בשנה = כ 800 אלף שח נטו לשנה, או 70 אלף לחודש, והם צריכים לחיות, לשלם על מחיה , מגורים, וחסכון, אם נגיד שתרצה בינתיים לגור בבית יקר ואיכותי = 30 אלף הוצאות על מגורים (מינימום), עוד 30 אלף על שאר הוצאות החיים (קניות, אוכל, בילויים, רכב) , ו 20 לחסכון, כך שהם יכולים נגיד להוציא על משהו כמו למבורגיני רק חצי מכלל החסכון שלך, 100 אלף שח לשנה, מה שאומר שתצטרך 20 שנה לחסוך רק כדי לקנות רכב משומש בן 20.
מה שאומר שתצטרך להיות האלפיון העליון,
מתוך 1000 אנשים בני גילך, למה אתה חושב שאתה תהיה הכי מצליח מכולם ?
לא מספיק לרצות, לא מספיק להיות אמביציוני, לא מספיק להיות חכם
אתה צריך להיות יותר מצליח מ99.9 אחוז משאר האנשים בני גילך.
זאת הסיבה.
בן 1000 אנשים בני המחזור שלך, אתה הכי מוכשר ומצליח ?

יש סיבה אחת ענקית לחשוב שלא תתעשר מספיק כדי לקנות לעצמך למבורגיני,
בישראל, רק האלפיון העליון יכול לקנות לעצמו אחת כזאת, במחיר של דירה בתל אביב,
מה שאומר שיש לך 99.9 אחוז סיכוי שזה לא יקרה
ורק 0.1 אחוז שזה יקרה,
צריך להבין, אנשי המיאיון העליון (אלו שמרויחים יותר מ99 אחוז מהשאר) לא יכולים לקנות למבורגיני,
הם מרויחים כ 1.8 מיליון שח ברוטו בשנה = כ 800 אלף שח נטו לשנה, או 70 אלף לחודש, והם צריכים לחיות, לשלם על מחיה , מגורים, וחסכון, אם נגיד שתרצה בינתיים לגור בבית יקר ואיכותי = 30 אלף הוצאות על מגורים (מינימום), עוד 30 אלף על שאר הוצאות החיים (קניות, אוכל, בילויים, רכב) , ו 20 לחסכון, כך שהם יכולים נגיד להוציא על משהו כמו למבורגיני רק חצי מכלל החסכון שלך, 100 אלף שח לשנה, מה שאומר שתצטרך 20 שנה לחסוך רק כדי לקנות רכב משומש בן 20.
מה שאומר שתצטרך להיות האלפיון העליון,
מתוך 1000 אנשים בני גילך, למה אתה חושב שאתה תהיה הכי מצליח מכולם ?
לא מספיק לרצות, לא מספיק להיות אמביציוני, לא מספיק להיות חכם
אתה צריך להיות יותר מצליח מ99.9 אחוז משאר האנשים בני גילך.
זאת הסיבה.
אוקיי, לפחות עכשיו אני מבין את הלוגיקה שלך, אך עדיין לא מסכים איתך שלא תהיה לי למבורגיני.
בן 1000 אנשים בני המחזור שלך, אתה הכי מוכשר ומצליח ?
כן.

כבר עכשיו הכי מוכשר. גם עכשיו גם הכי מוצלח. הכי מצליח עוד לא אבל גם זה יבוא.

lemner40

Well-known member
אוקיי, לפחות עכשיו אני מבין את הלוגיקה שלך, אך עדיין לא מסכים איתך שלא תהיה לי למבורגיני.

כן.

כבר עכשיו הכי מוכשר. גם עכשיו גם הכי מוצלח. הכי מצליח עוד לא אבל גם זה יבוא.
אז עד שלא תרויח כ1.8 מיליון שח בשנה, זה ישאר חלום שלא יתגשם,
ובינתיים, הייתי מציע לך לחזור להצעה שלי ולתכנן טיול לאירופה עם שכירת רכב כזה לכמה ימים.
בהצלחה

למעלה