אם המחשב מנתק כוננים פתאום, זה אומר שהספק נחלש? מידי פעם שמתי לב שכונן כלשהו מתנתק

רוב הזמן נח

Well-known member
אני כבר כמעט בטוח שהכונן האופטי גורם לבעיה. היה לי ניתוק שוב של כונן ברגע שהוא עבד. הוא כנראה עושה נפילת מתח בספק שמנתק דברים אחרים שמחוברים למחשב. הוא גם לפעמים מרעיש כמו טרקטור בזמן העבודה.

arseny92

Well-known member
מנהל
אני כבר כמעט בטוח שהכונן האופטי גורם לבעיה. היה לי ניתוק שוב של כונן ברגע שהוא עבד. הוא כנראה עושה נפילת מתח בספק שמנתק דברים אחרים שמחוברים למחשב. הוא גם לפעמים מרעיש כמו טרקטור בזמן העבודה.
חבר לכונן האופטי מחבר מולקס חשמל 12v אחר שלא על אותו הפיצול עם הכוננים

קרא את זה ואת זה במקרה של שימוש בעודף מפצלים על הספק, יש גבולות זרם וכמה אפשר לשרשר (psu rail ratings)

לגבי טרקטור מתי בפעם האחרונה ניקית מאווררים?

רוב הזמן נח

Well-known member
חבר לכונן האופטי מחבר מולקס חשמל 12v אחר שלא על אותו הפיצול עם הכוננים

קרא את זה ואת זה במקרה של שימוש בעודף מפצלים על הספק, יש גבולות זרם וכמה אפשר לשרשר (psu rail ratings)

לגבי טרקטור מתי בפעם האחרונה ניקית מאווררים?
הטרקטור זה מהכונן ולא מהמאווררים. אני יודע להבדיל. שהמאווררים מתחילים לעבוד חזק זה גם אומר שהמחשב מתחמם. אני עוקב אחרי זה.

dudi4321

Member
בהפעלת המחשב לחץ יותר זמן ממה שאתה רגיל. עד שההרדיסקים יסתובבו.
היתה לי בעיה כזו כ5 שנים עד שההרדיסק התפגר לאיטו. אכלתי אותה לגמרי.
החלפתי ספק כוח שעזר, החלפתי לוח מקשים שגם עזר עד שההרדיסק התמלא בתקלות, סקטורים שנדפקו ועד שהדרדר והדרדר.
היו לי גם הרבה הפסקות חשמל! או פתאומיות בגלל החורף וחברת החשמל או בבית מטוסטר קופץ שמידי פעם הקפיץ את הזרם פחת.

רוב הזמן נח

Well-known member
החלפתי ספק כוח שעזר, החלפתי לוח מקשים שגם עזר עד שההרדיסק התמלא בתקלות, סקטורים שנדפקו ועד שהדרדר והדרדר.
היו לי גם הרבה הפסקות חשמל! או פתאומיות בגלל החורף וחברת החשמל או בבית מטוסטר קופץ שמידי פעם הקפיץ את הזרם פחת.
שמתי לב שכשאני לא מפעיל את הכונן האופטי אז אין את בעיה.

למעלה