אם שי יעמוד היום להדחה צריך לדאוג להעיף אותו

ינאיB

New member
אם שי יעמוד היום להדחה צריך לדאוג להעיף אותו

הוא פשוט בלתי נסבל. מה הוא חושב שאנשים בבית לא רואים מה הוא עושה? איך הוא מטיל רפש בכוונה על קרן ונעמה? אז נכון שקרן ונעמה גם הן לא צדיקות הדור אבל שי מוציא דברים מתחת לאדמה כדי לגרום לזה שהן תהינה מועמדות להדחה וזה שקוף מדי- וזה קצת דומה למה שמיקי עשתה -אבל אפילו מיקי היתה פחות שקופה ממנו. אבל הוא שכח דבר אחד: המשחק הזה הוא לא רק בתוך הבית אלא גם כלפי חוץ לצופים שבעצם מחליטים מי יודח. אז יש כמובן סיכוי מאד גדול שהוא יעמוד היום להדחה ואני מבקש מכולם לא לסמס לו אפילו סמס אחד. זה ינער קצת את הבית וייתן לאנשים להבין שאנשים כאלה לא ראויים להיות במשחק. הכי מצחיק שהיה קטע אחד שהוא אמר בו:"אני מחכה לרגע הזה שיעמידו אותי להדחה ואז אתם תראו כמה אנשים בבית רוצים שאני אשאר" חי בסרט הבחור

בהלםם

New member
מסכימה!

זה מה שטענתי אתמול כל היום בתקווה שמישהו יבין מה שי מעולל בבית!! חייב להעיף אותו אם הוא מועמד להדחה! נעמה וקרן לא תמימות ומן הסתם לא ציפיתי שיהיו בבית הזה 14 מתמודדים תמימים אבל שי כמה רמות מעל כולם ועוד יותר מעצבן שרנין גני וצבר אנשים שאהבתי בהתחלה הולכים אחריו אז להדיח את שיי כל עוד אפשר לא להציל אותו היום כי אם זו היתה תוכנית שהמתמודדים בוחרים את מי להדיח והיו מצילים אותו אז הייתם ממורמרים על התוכנית ובוכים שהיא מכורה ושההפקה עושה את זה בשביל להציל את שיי שיהיה אקשן אז להעיף אותו שיהיה צדק!! הזמן של נעמה וקרן יגיע אל תדאגו...אבל אל תעלו לבן אדם כמו שי את האגו ותחזירו אותו תלמדו אותו ואנשים כמוהו שחיים בסרט שהם מוצלחים, אולי הם יכולים לעבוד על 2 שלוש אנשים אבל לא על מדינה שלמה אז תלמדו אנשים כמוהו לקח!! להדיח את שיי היום!!!

נועה21

New member
מדיחים את שי!!

שמישהו יפתח קבוצה בפייסבוק בנושא "מדיחים את שי!!!"

no nick 1989

New member
זהו,שהוא יודע שאנחנו צופים בו

והוא חושב שאנשים בבית בעדו ומסכימים איתו... אולי אם הוא היה מסתכל על עצמו בטלויזיה הוא היה קולט איך הוא מתנהג כמו בהמה. פשוט גועל נפש. נעמה וקרן הן לא טלית שכולה תכלת,ממש לא,אבל גם הוא לא. אז שלא ישחק אותה. יש צורה להתנהג לבנאדם ואת האמת?ריחמתי על נעמה. לאף בנאדם לא מגיע להרגיש כמו שהיא בטח מרגישה. ואומרים עליה צבועה אבל כמעט כל האנשים בבית הזה הם צבועים. אז למה לשחק אותה יפי נפש? זה מגעיל... ועל צבר אין לי מילים אפילו,ישב 3 שבועות בשקט ופתאום התחיל לפתוח את הפה,ועוד איך,בצורה כ"כ אגרסיבית ותוקפנית ומתנהג באופן דוחה שהרס את כל מה שחשבתי עליו. אני לא יכולה לראות אותו כבר. כזה מתנשא . אני זוכרת איך בהתחלה הוא אמר על עצמו "מלח הארץ" עאלק.

בהלםם

New member
אחרי זה הוא גם טרח לציין..

"מי שראיתם שם זה אני האמיתי......" לא הייתי מתגאה בזה ככ

adigeni

New member
מה יש לכולם נגדו ?

אתם שוכחים כולכם שזה משחק, ושי רק משחק אותו. את האמת אני חושבת ששי צריך מלהשאר בבית כי למרות הכול הוא גבר, וצריך שאיזה גבר ישאר בבית. אחר כך נתקע רק עם בובליל האבא

ליאורי13

New member
אם שי והלואי שיהיה מועמד? אני אסמס בטירוף

לאלה שיעמדו מולו יש גבול להתעללות בבני אדם,הוא אשכרה לא מפסיק עם הלינץ' על קרן נעמה כמו שאמרתי לא משנה כמה רוע הן זרעו כך לא מתנהגים בבני אדם ובטח אנשים בוגרים שצריכים להבין עניין, הם לא בכיתה א'

הכפרה

New member
מתי תבינו ששי מנסה להיות "דן מנו 2" ככה הוא

חושב שהקהל בבית יאהב אותו!

no nick 1989

New member
דן מנו לא היה צריך לצעוק

כדי שיקשיבו לו ולא היה צריך להתנהג כמו בהמה כדי לתחמן אנשים. דן מנו לא רואה את שי ממטר..

הכפרה

New member
זה לא מה ששי חושב שם בעצמו אמר

"אני יכל להיות כפליים דן מנו" מי זה דן מנו?

ליאורי13

New member
../images/Emo45.gif צודק מאה אחוז

דן מנו מתוחכם וחכם בניגוד לשי הבהמה שדומה לגמל

Prime Time

New member
מתי ולמה דן מנו נהפך למודל לחיקוי?

למה זה כזה גאווה להיות כמוהו?! ומי בכלל רוצה להידמות לנחש הזה??

Jason2

New member
כי הוא נחשב לשחקן

ובתוכנית כמו הישרדות צריך להיות נחש כדי לנצח, אבל נחש חכם לא כמו דן מנו. די קל לשכוח שהכל משחק שיש לו מטרה סופית, אבל זה רק משחק ומי שיותר חכם ינצח ולא מי שיותר נחמד וראוי.

קמבילי

New member
וכל הנחשיות שלו לא עזרה לו

כי ההפקה היתה צריכה להתערב פעמיים כדי להציל אותו, ובסוף בסוף הוא בכל זאת לא זכה בכלום. נשאר סתם נחש, ולא נראה לי שבחוץ יש עליו הרבה קופצים, הוא מנסה להשתחל לכל מיני מקומות כדי לחזור למסך, אבל מי רוצה לעבוד עם אנשים לא ישרים?

Jason2

New member
לא עזרה בגלל

שההצבעה היתה אחרי שידור התוכנית וזה אסור שיקרה.

My Little Fairy

New member
צריך להדיח את הזקן שלו

ואז נראה אותו, בסנטר כפול וחשוף, אומר שאין אישה בעולם שתגיד שהוא מכוער.

למעלה