אם שי יעמוד היום להדחה צריך לדאוג להעיף אותו

ליאורי13

New member
אני מקווה לא להתבעס ושיצליח גם לי

לכי תדעי אם יש לשי ים של אנשים שיומסו לו, מבעס טילים

קמבילי

New member
אני כמובן לא יכולה להבטיח לך

את התוצאות, אבל אני מבטיחה לך במאה אחוז שלשי אין ים של אנשים שיסמסו לו. הוא אולי מכיר ים של אנשים, אבל יסמסו לו רק בני המשפחה ועוד איזה חבר או שניים. כמובן, הם ישקיעו בזה כמה אלפים.

קמבילי

New member
אני בת 28

למה? מה עוד? במה אני עובדת? אני עורכת פרילנסרית. מצב משפחתי? מקום מגורים? תשאל, תשאל, אנחנו כאן בבית האח הגדול הוירטואלי.

חחח לא זה מספיק.. טו מאץ אינפורמשיין

סתם אני מנסה לחשב את הממוצע הגילאים ששלוחים אסמסים.. יש לי את ההנחה שבן אדם בגיל X שולח Y אסמסים בתוכנית.. הממוצע הוא X1 כפול 1Y ועוד X2 כפול Y2 לחלק לY1 ועוד Y2

קמבילי

New member
ברררררור, כמו שאומרים בבית האח הגדול

רק נברר פרטים: גיל השכלה מקום מגורים נטייה פוליטית הכנסה פייבוריטים באח הגדול

ליאורי13

New member
ברור שאת לא יכולה, התכוונתי שיבעס אותי אם הוא

אני מאמינה שהבנת את הכוונה שלי אמן שיצליח לי ושהכסף לא ילך לבטלה

בהלםם

New member
היום כולם להציל את קרן ונעמה-ולא כי מגיע להן!

היום חובה להציל את קרן ונעמה בגלל סיבה מאוד פשוטה אם אחת מהן הולכת ורוב הסיכויים שזו תהייה נעמה קבוצת שי - ערן צבר רנין ג'ני הופכים להיות השולטים בבית ללא ידיעת המתמודדים הם ילכו ויתחברו לכולם כאילו המשחק "פתוח" מה שבעצם רק אנחנו נדע את כל האמת איך הם עובדים על כולם וידיחו אחד אחד עד שהם ישארו בגמר כשהם ידיחו את שיפרה ליאון ? כשמספר האנשים בבית יקטן ככה גם כמות המודחים תקטן לכן אין לנו ככ מה לעשות לכן חייב לפרק את הקבוצה של שי לטובת שאר המתמודדים וזה למה חייב להשאיר את נעמה וקרן כי זה נותן סיכוי שווה לכל המתמודדים לנצח אם תשאירו את נעמה וקרן ייוצרו קבוצות חדשות בהצשך ויהיו גם יותר אקשנים אם שי נשאר הסוף ידוע מראש חובה להציל את קרן ונעמה!!

אורישקי

New member
../images/Emo41.gifאגודת שעו"ן הביתה../images/Emo41.gif

פירוש המילה שעו"ן הוא לא מה שחשבתם- שעון הוא גם ראשי תיבות של שלושת המתמודדים שמתחשק לי לשבור תמסך כשאני רואה אותם והם... שי,ערן ונעמה,כמה נכון. הם משחקים במתמודדים שאני אוהב(ע"ע צבר),צבועים,ומעצבנים מעל כל גבול אפשרי. רוצים ששי יחזור לחור שממנו הוא בא,עקבותיו יעלמו והזקן המכוער כבר לא יישרוץ בווילה?תצטרפו לאגודה רוצים שערן יצא אל העולם הפתוח כשחצי מדינה שונאת אותו ובלי עבודה?תצטרפו לאגודה רוצים שנעמה תצא אל העולם הקר והקודר כשכל המדינה תגיד לה כשהיא תפגוש אותה ברחוב-את צבועה?תצטרפו לאגודה לקבלת טופס ההשתתפות שלחו מסר/אשרו רצונכם להשתתפות בתגובה להודעה.

בהלםם

New member
חח

כבר לא אכפת לי מכלום לא אכפת לי מי ישאר מי יזכה מי יקבל קמפיין העיקר ששי יעוף!!

אורישקי

New member
ולהלן הוראות הפעולה

עלינו לסמס בכוח למתמודד שלא נמצא בשלושה הנ"ל ומועמד להדחה איתם,בפעם הקודמת הזו אותו הדבר עם מיקי וזה עזר,השלושה חייבים לעוף ולא מתמודד אחר. אז אל תתנו לאדישות להשאיר אותם

ליאורי13

New member
לא איכפת לי שערן ישאר,הוא פלסטלינה

כל צד יכול לשחק איתו ובו. השבוע צריך להדגיש את ההצבעות נגד שי..זה יותר חשוב

ליאורי13

New member
לגבי נעמה,בטוח שהקהל יעיף אותה

ערן כנ"ל אני מוטרדת מהקהל של שי,הוא טוען שיש לו מספיק אנשים שיסמסו לו,אם זה נכון, אנחנו נצטרך לסבול אותו כמעט עד הסוף האינדיקציה בפורום לגבי הטסתו לא כל כך נכונה, יש כאלה שלא משתתפים בפורומים ומסתמכים רק מהצפיה בתוכנית בערוץ 2 בואו נקווה ששי יעוף השבוע,כי כמו שאמרו פה,זו הזדמנות שלא תחזור

למעלה