אנחנו במלחמה

שמאלני

New member
אנחנו במלחמה ../images/Emo46.gif

תראו איזה יום היה היום,עכשיו ראיתי חדשות אני עדין בשוק. מה שפעם היינו רגילים פעם ב..... פיגוע,כיום הם עושים כל יום פיגוע. זה התחיל מפיגוע ב-2 בלילה בת"א,מחבל עם רובה ירה לכל עבר והרג שלושה אזרחים וכ-30 פצועים. לאחר מכן ארגון טרור של מתנחלים ביצע פיגוע בבית ספר ערבי במזרח ירושלים,עכשיו אתם מבינים למה אני אומר שהם לא שפוים? ועוד אתם רבים איתי שהם שפוים. המתנחלים הם בדיוק כמו ארגוני הטרור,רק שהם בצד הפלסטיני והמתנחלים בצד שלנו. ולכן הימנים הם צבועים ולא יכולים להודות במצב,ומעדיפים להעלים העין ולשקר,כמו שהימנים רגילים לעשות תמיד. לא חשוב אם הם יהודים ערבים או נוצרים,מה לעזאזל ילדים קשורים? תעשו פיגוע בשטחים,מה הילדים קשורים. לאחר מכן היה פיגוע בכביש המנהרות,מתנחלת נהרגה מירי צלפים. לאחר מכן היה פיגוע בעפולה,אזרח נהרג מפיגוע באוטובוס. ולקינוח קאסם 2 נחת בשדרות ופצע בינוני תינוק בן שנה וחצי. זה מהצד שלנו,עכשיו בוא נראה מה קרה בשטחים. לפני יומיים 20 הרוגים מפעילות צה"ל בשטחים,היום שוב הפציץ צה"ל בשטחים,לפני שעתיים חיסל שלושה מחבלים. בקשתם כוח קבלתם כוח,אבל מה עוזר הכוח? "תנו לצה"ל לנצח",כזאת סיסמא מפגרת שרק פסיכים יכולים להמציא כזאת סיסמא. שרון מושפע מהמתנחלים ונכנס בהם יותר חזק,אבל תרא מה קורה. במקום שהמצב נהיה יותר טוב הוא נהפך להיות יותר מסוכן,כיום כל שעתיים יש פיגוע. צריכים לשנות את המדיניות להרים גדר הפרדה לתת להם מדינה ונסגור עניין. אחרת אנחנו נמשיך לסבול מפיגועים,כוח לא עוזר. הם רוצים מדינה והם לא יפסיקו עד שהם לא יקבלו את החופש שלהם,אז מה פתאום הרעיון הזה לדכא אותם בכדי שיפסיקו את המלחמה. צריכים לשנות גישה ואז יפסקו הפיגועים.

ש לכ ת

New member
שמאלני

המצב אכן בלתי נסבל . אבל מה לעשות שאתה וחבירך תומכי השלום כלומר תומכי הטרורכפיתם עלינו את המצב הזה ועוד יותר גרוע מנסים להתנער מאחריות (תופעה שכיחה אצלכם). להזכירך שאת הנשקים לישמעאלים נתנו רבין ז"ל ופרס תומך הלחימה הלגיטימית הערבית אז תפסיק לדבר "בגנותנו" , לכם יש הרבה על מה להרהר אז אל תיצתדק לי פתאום . ודרך אגב תתבייש לך על הדימוי בין המחבלים (עמלק) לבין המתנחלים למה לזבלים העמלקים מותר להרוג אותנו ולנו אסור להרוג אותם ? מה שמדהים אצלך ואצל כל שאר שונאי ישראל (השמאלנים - למי שלא הבין) זה שאתם מתרתחים שישראל מגיבה על הטרור , אם זה בהרס של מחנות פליטים , הרג של אזרחים "חפים מפשע" , או אפילו הרג של ישמעאלים קטנים . אבל ברגע שדם יהודי נשפך אתם רואים בזה מאבק לגיטימי של ה"כפרות" (ישמעאלים). מדהים עד כמה אתם אטומים כלפי העם שלכם ..... והלואי שהבתים שצה"ל יהרוס בהמשך יהיו מאוכלסים ב - 100 נפשות לפחות בכל בית וסתם להשכלה כללית : כל ישמעאלי קטן הופך להיות שאהיד , אז לא צריך להתרגש אם ....

שמאלני

New member
שלכת...

סלחי לי שאת תומכת בארגון טרור,אבל מהצד שלך. יעני למתנחלים מותר להקים ארגון טרור ולפגוע בילדים,אבל לפלסטינים אסור. המצב כיום נוצר בגלל שרון ובגללכם הימנים,אתם אמרתם שבעזרת כוח אפשר לנצח את המלחמה הזאת. אז אתם אמרתם שאנחנו צריכים להכניס חיילים וטנקים להפציץ מהאויר עם מסוקים ומטוסי קרב,ואז נוכל לנצח את המלחמה. והכן שרון שומע לכם ועשה זאת,אז בפעם הראשונה הוא הפציץ והמשיכו הפיגועים,הוא הפציץ והמשיכו הפיגועים,שום דבר לא השתנה. ואז הימנים אמרו רגע אם זה לא עובד צריכים להכנס בהם ביותר כוח ואז זה יעבור. אז צה"ל נכנס למחנות פליטים בשטחים מתוך עשרות מבוקשים נעצרו שתיים וחצי מבוקשים,כי בנתיים שהפלסטינים ירו על צה"ל המבוקשים הספיקו לברוח. אספו בדרך כמה כלי נשק,צינורות וכמה אקדחים מאולתרים,הם לא הספיקו לאסוף את הנשק האמיתי מאותה סיבה שלא הספיקו לתפוס את המבוקשים. שהפלסטינים ירו על חיילי צה"ל בנתיים המבוקשים הספיקו לברוח יחד עם התחמושת. קציני צה"ל יצאו בהצרה,"המבצע הוכרז כהצלחה". לא עובד כמה שעות פיגוע בירושלים חמישה הרוגים,והנה הימנים רואים שדרך כוח אי אפשר לנצח את הפלסטינים, אז מה עושים עכשיו,את מנחשת? אל תחשבי הרבה כי זה בטח יקח שנה אז אני יעזור לך,להשתמש ביותר כוח. אז צה"ל שוב נכנס לשטחים הורג כמה פלסטינים לא הרבה הרי הפלסטינים לא צד חשוב במלחמה הזאת אף אחד לא מחשיב אותם. הורגים בערך 30 פלסטינים ועוד 20 בפעולה הקודמת ביחד 50 הרוגים פלסטינים,והנה שוב קציני צה"ל יוצאים בהכרזה,"המבצע הוכרז כהצלחה". והנה כולם חושבים זהו נכנסו באמא של הערבים הם יותר לא יפעלו נגדנו. והנה מגיע 2 בלילה,מחבל עם רובה מחורר מסעדה הורג שלושה אזרחים ופצוע כ-30 אזרחים. לאחר כמה שעות עוד פיגוע הפעם בכביש המנהרות,מתנחלת נהרגה מירי של צלף פלסטיני. והנה עוד כמה שעות עוברים להם הפעם פיגוע בעפולה,שם נהרג עוד אזרח ישראלי ביחד זה,מממ... כמה זה יוצא,אהה כן חמישה אזרחים נהרגו. יופי הגענו למחסה היומית כל יום חמישה אזרחים נהרגים. הימנים רואים שלהכנס ולצאת מהשטחים זה לא עוזר,אז הם יוצרים רעיון יצרתי חדש,לסלק את ערפאת מהשטחים. מצוין פשש רעיון גדול,נגיד ששרון מסלק את ערפאת מהשטחים,מה יקרה אז? בוא נראה,מממ... הפלסטינים רוצים עצמאות הם רוצים מדינה,הם לא יוותרו על המנהיג שלהם כי שרון החליט ככה,תוך כמה שעות כל אמצעי התקשורת בעולם מפוצצים בראיונות עם בכירים ברשות הפלסטינית,ישר שידורים חיים מהשטחים איך צה"ל טובח בפלסטינים. מכנסים את האו"ם ומחליטים שכוח בינלאומי יכנס לשטחים במקום צה"ל,ואז האמריקאים כמו תמיד יתנגדו לזה ולכן יתנו קודם לכן תנאי לשרון. או שאתה מחזיר את ערפאת או שנכנסים לשטחים כוחות בינלאומים,ואז כמובן שרון יחזיר את ערפאת מכיוון שהוא לא רוצה שצבא אחר ישלוט בשטחים. אז ערפאת חוזר והפעם לא כמו שהוא עזב,מנהיג עלוב ומסכן. הפעם הוא יחזור כמו מלך,הנה אני נצחתי את שרון אני חזרתי לשטחים. ואז באמת אפשר להגיד שהפסדנו. ובעצם נחזור למצב שאנחנו כיום,אז מה עשינו בזה? אהה אבל הימנים אמרו שזה יעזור,בדיוק כמו שהם אמרו שאם נכנס לשטחים ונבצע פעולות ננצח,בדיוק כמו שהם אמרו שאם נכנס ללבנון ונעיף משם את הפתח´ ננצח,כולם יודעים מה קרה. במקום כמה ימים נשארנו שם 18 שנה,וקבלנו במקום הפתח´ את החזבללה. לא עברו כמה שנים הפתח´ חזר יחד איתו החמאס התנזים והג´יאהד האיסלמי,והנה יש לנו שתי חזיתות להלחם. תמשיכי עד מחר להביא לי ציטוטים מהתנ"ך,על הציטוטים שלך במצב כל היום שווים לתחת. אל תדאגי נמשיך לשמוע בקולכם,נמשיך להכנס לצאת להכנס לצאת מהשטחים 100 פעמים,ויום לאחר מכן לספוג שלושה פיגועים ביום. נמשיך לסבול את המתנחלים שהופכים את החיים של חיילי צה"ל ליותר קשים. את ימנית אטומה,את לא מסתכלת קדימה יש לך ראיה קצרה. בדיוק כמו של ביבי,מה הוא אמר אתמול בתוכנית של אמנון לוי. "אנחנו נכנס לשטחים נסלק את ערפאת ואחר כך נדע מה לעשות בהמשך". עיתונאי אחד ענה לו ואמר,"מה זה נדע מה לעשות בהמשך,לפני שאתה מסלק כזה איש אתה צריך לדעת לאן אתה הולך לאן אתה רוצה להמשיך משם". וכמובן כמו תמיד לביבי לא היה מה להגיד ולכן חזר על דבריך רק בניסוח שונה. תמשיכי לתמוך בארגון הטרור של המחבלים,שרוצים להרוג ילדים חפים מפשע. תמשיכי לקרוא לנו,"שונאי ישראל",לפי זה אני רואה שאת ילדה מפגרת שלא יודעת כלום מהחיים שלה. והנה אני מוכיח לך בהודעה הזו,שכל מה שאת כתבת לי אלא דברים כל כך מפגרים לעומת מה שאני כותב לך. תעשי טובה,אם אין לך מה לכתוב אל תכתבי. את סתם עושה צחוק מעצמך.

ש לכ ת

New member
שמאלני חביב../images/Emo36.gif

אם בשבילך לשמש בשר תותחים למדינה זה להיות ארגון טרור אז תסלח לי אבל אתה צריך לשנות כמה מושגים בלקסיקון שלך . שאנחנו אומרים להפעיל כח אנחנו מתכוונים לכניסה לשטחים ופשוט לטבוח בלי רחמים בכל דבר שזז שם , מקטן ועד גדול להרוס בתים ואם אפשר לקנח בערפאת מה טוב ... שרון חושב בדיוק כמונו אבל לצערנו ולצערו ידיו כבולות .למה
כי תומכי הטרור (שזה אתם)מעדיפים להאחז בהבלי השלום ,שלעולם לא יגיע. הרי אסור להרוג אזרחים חפים מפשע נכון? הרי כל הזבל המוסלמי הזה חף מפשע , משתוקק לשלום , תומכים בטובת המדינה ,אוהבי יהודים... (אני מקווה שאני לא פיספסתי משהו), הרי אנחנו אלה שרוצחים אותם ,מטמינים להם בכפרים מטעני חבלה ,יורים על עוברים ושבים , נכנסים לאולמות שמחה ויורים על בעליה , חודרים למוצבים שלהם ומחסלים חיילים , הורסים להם את מסיבות הרווקות שלהם....והרשימה עוד ארוכה.... שנינו יודעים שהמצב היום הרבה יותר גרוע מהתקופה בה צה"ל שהה בלבנון אז תפסיק לנפנף בשהייה הממושכת בלבנון כאילו היתה טעות . הטעות היתה לצאת משם ואין צורך להזכיר את שמו של "הגאון" שעשה את זה .... אני וחלק גדול בעם מייחלים לשובו של ביבי אז אל תזלזל ברה"מ הבא שלך ועכשיו לנושא האישי : אני לא מתכוונת לרדת לרמה שלך ולכנות אותך בשמות המדהימים שכינית אותי בהם כמו למשל "ילדה מפגרת שלא יודעת כלום מהחיים שלה" "עושה צחוק מעצמך..." וזה רק מוכיח מי מבין שנינו ראוי לשמות האלה.

Roobie

New member
שלכת...

אמרת בעצמך שאת רוצה להיכנס לשטחים ולטבוח בלי רחמים בכל דבר שזז. היטלר צעיר ממין נקבה ועוד יהודיה.. וברור לי שהודעה זו תימחק, כי הבגיניסט לא מסוגל להסתכל בדברים שחושפים את פרצופו האמיתי של הימין, זה שרוצה לטבוח בכל ערבי שזזץ ככה שלכת אמרה.

אתה חצוף בצורה בלתי רגילה

לפני יומיים חסמתי כאן בפעם הראשונה והיחידה עד כה משתמש בפורום. הסיבה היתה שכתב "רק חבל התליה ראוי לשמאלנים". כלומר: מעולם לא חסמתי וככל הזכור לי גם לא מחקתי הודעה שמאלנית. כולל לא את הודעותיך שהשוו את כהנא לנאצים וכו´. הכל בשם חופש הביטוי. אחרי שאתה מכיר אותי כ"כ הרבה זמן, אתה מעז לכתוב "ברור לי שהודעה זו תימחק"? עוד לא הבנת שאני בגיניסט? שאני שונה מחבריך בפורום מרצ שמוחקים הודעות בלי רחם ואינם יודעים דמוקרטיה מהי? תתבייש. הודעתך היא כפיות טובה לשמה. לגבי ההשוואה שלך להיטלר- אני לא חושב שהיא במקום בכלל. אבל את זה אני משאיר לה לענות.

ש לכ ת

New member
ROOBIE ה - ../images/Emo107.gif

אם ציפיתי שאני אתרגז מההשוואה הדבילית שלך אז יש לי חדשות בשבילך אתה לא מזיז לי ב -
ואתה יודע למה לא ? יש משפט שאומר : עצבנות נובעת מטיפשותם של אחריםולא נעים לי להראות לך עד כמה אתה טיפש ..... ואם אתה מעז לכנות אותי היטלר אז לא נותר לי אלא לכנות אותך יגאל עמיר - גם לכינוי הזה אתה בקושי ראוי וכן אני לא מתביישת בעצם היותי גיזענית בכל הקשור לישמעאלים
יש לי סוד קטן : אני בעצם השכפול הגנטי של היטלר רק עם כמה שיפורים. אז כדאי שתלך ותספר לאחיך לנשק הכפרות (ערבים אם לא הבנת), שיש אנשים כמוני במדינה שמייחלים להעלמותם הניצחית מעל פני האדמה . ב -"
" רבה מאוד שלכת , סליחה היטלר

Roobie

New member
הכינויים שאת נותנת לי לא מבוססים

על כלום. אני יגאל עמיר? למה? אני רוצח? אני תומך ברצח ראש-ממשלה? לא, ממש לא. לעומת זאת את מסכימה עם היטלר בנקודה של רצח-עם, נכון? ולא, הפלשתינים הם לא אחיי לנשק, חיילי צה"ל הם אחיי לנשק.

שוב, רובי

מדגים את ערכו הקצר של זמן הנ´. שלכת, שכמובן הסכמה בינה לבין היטלר יכולה להיות בענייני צמחונות בלבד, נהפכת בהודעותיו של רובי לצורר הגדול ביותר שידע העולם.

ש לכ ת

New member
ROOBIהחייל האסוני הבא של צה"ל

אחיך לנשק אין ספק . רק תלוי באיזה צד של הקנה הם נמצאים

Roobie

New member
לכי לעזאזל

"החייל האסוני" קודם כל קבלי ח"ח על העברית יש לך מושג כמה שמאלנים משרתים בצה"ל ביחידות הכי מובחרות? יש לך מושג מיהו החייל הכי מעוטר בתולדות צה"ל? אני אתן רמז שטיפשה כמוך תבין: מתחיל באהוד, נגמר בברק. תשאלי גם את צ´ארלי בקשר לחיילים השמאלנים בצה"ל.

ש לכ ת

New member
ROOBI החייל הטרגי הבא של ../images/Emo104.gif

זאת בושה לצ"הל שאתה משתמש במונחיו ורק מוריד מערכם . אתה יודע מה אהוד (שיכה אותו) ברק יכול לעשות בכל העיטורים שלו ? לדחוף אותם אחד אחד ל...... שמה מקומם ! ואני אף פעם לא טענתי שהשמאלנים לא משרתים בצבא זה פרי דמיונך המעוות בלבד אז רצוי שתלך לאבחן את סוג המחלה שיש לך לפני שיהיה מאוחר

Roobie

New member
בושה לצה"ל? לא ממש

לידיעתך, בצו-הראשון בו הייתי לפני חודשיים קיבלתי את הציון הכי גבוה בבחינות (אני יודע שלא אומרים את הציונים, אבל שכן שלי הוא מפקד לשכת הגיוס אז הוא בירר בשבילי) ולמעשה אם לא הייתה לי פציעה שהיתה מורידה לי את הפרופיל מ-97 לאזור ה-80 היו ממליצים עליי לכל יחידה מובחרת שהייתי רוצה. בינתיים כנראה שאני אשרת בחיל קרבי אחר.

טוב מאוד

אני מברך על כל חייל קרבי. אל תצטער אם לא תגיע ליחידה מובחרת- לך לגדוד חי"ר.

Roobie

New member
אני אלך למשהו קרבי בכל מקרה

אבל אני מקווה להתאפק לא לירות ביהודי הראשון שאני אראה (לשלכת)

זה אני או ש...

רובי מתחיל להשתמש ברטוריקה דומה לזו של ידידנו המתכנה "שמאלני"? רובי, דוקא הייתה לי רמה מסויימת של הערכה אליך - חבל להרוס.

למעלה