אני מרגיש לא טוב...

Her Circulation

New member
מנסה להמנע :)

נו טוב...לפחות עכשיו לא אצטרך לסדר את החדר בחודשים הקרובים

קח אופטלגין

סידרת את החדר?! אני גאה בך. אני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל לסדר את שלי..

truelovewaits

New member
כן...

לסדר את החדר (האמהאמהאמהאמאוטובוסאהמאהמאההאמ) זה די מבצע אצל תומי

truelovewaits

New member
לא לא... ז ה נשמע כמו לספר מחזור

החמודה בעולם- חביבה על כולם תמיד עם חברים ואוהבת ריקודים זוהי ניצן רון שכולם אוהבים

Her Circulation

New member
נחמד...

אבל הסוף ...לא קולע אני חושב...זה צריך להיות "הגעת אלינו בשנה שעברה ילדה ביישנית עם חיוך וצמה, עד מהרה הוקפת חברים, כי את ניצן שלנו כולם אוהבים". סליחה על היהירות אבל אני חושב שזה בלתי מנוצח :)

Lull

New member
יש לי משהו אחד להגיד...

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח *אוי. אוי..* נרגעתי. חחחחח זה היה מצחיק. חכו שניה אני אחפש את ספר המחזור מכיתה ו´ כדי לכתוב את מה שבאמת היה כתוב..

Lull

New member
כוס אמא של הפורום הזה

זה היה צירך לצאת בכמה שורות! לא באחת! ארררר

Lull

New member
בבקשה! ../images/Emo9.gif

ניצן.. "ילדה חמודה ומתחשבת, לזולת תמיד עוזרת. מחייכת אל כולם ונחמדה היא כל הזמן"
[זה באמת מה שכתוב!]

truelovewaits

New member
נקית כי רצית או כי היית צריך?

אני דווקא אהבתי את המראה המוזנח...משעשע

Her Circulation

New member
הסיבה לאקט הנואש -

יולי וכל החבורה ישנו בצריף...ופשוט לא היה מקום על הרצפה במצב הקודם.

~*~gaL

New member
חחחח כמה שאני מבינה אותך..

גם החדר שלי.. בוא נגיד ככה.. "לא משהו"... מקווה שאתה מרגיש יותר טוב עכשיו..

~*~gaL

New member
אמממ

זה נראה לי נושא מעניין.. וגם קשה, זה מהווה אתגר. ויש עוד משהו.. אבל אתם יודעים.. זה דבר דיי קיטשי להגיד.. טוב נו..
"יש לי סבלנות לאחרים ואני רוצה לעזור לאנשים"
;) gaL

למעלה