אני צריכה יעוץץ!כנסוו!

חשבת שהיא שינתה כינוי?

אני משנה כינוי כל שבועיים בערך... אז למה שהיא לא תשנה! חוץ מזה, למה את חושבת שהיא כ"ך משועממת לכתוב שיחה בדוייה?

הדרוש13

New member
הינה כמה עצות חשובות-כנסי!!!!

קודם כל אני מציעה לך שתתחילי לחפש לך חברות חדשות, זאת חברה זאת?! אם כן אז את חייה באשליות..חברות לא מתנהגות ככה בשום מצב...כמה שאני רבה עם חברות שלי אז לא הגענו לרמה כזאת...מזה את מקובלת את לא מקובלת?! היא שפויה??? טוב תיראי, לשדעתי הם לא חברות אמיתיות, אם הן היו אמיתיות הם לא היו אומרות לך את זה ואל היו רבות על הז לא רצית לשבת לידן...מה זה הילדותיות הזאת? חחח היא שכחה ת'מוצץ בבית? חחח בכל מיקרה לדעתי גם עדן לא בסדר כי אם היא הייתה בסדר היא לא הייתה ניגררת אחריהם והיא הייתה מדברת איתך!! וזה לא קרה אז גם היא לא בסדר....תיראי גם לי קרה מיקרה דומה...: עכשיו אני בכתה ט' אבל שהייתי בכתה ו'...היו לי חברות ממש ממש טובות...(ככה חשבתי פעם..) הן היו הכל בשבילי הינו עושות הכל ביחד ואז פתאום בכתה ו' באה ילדה חדשה לכתה והחליטה שהיא שונאת אותי, היא אמרה לחברות שלי שאם הן רוצות להיות חברות שלה אז ששלא היו חברות שלי...והמניאקיות-זה מה שהן עשו!! הם פשוט התעלמו ממני ובסופו לשך דבר גם אמרו לי בפנים שהן לא רוצות להיות חברות שלי....אז בהתחלה ממש בכיתי ורציתי למות....אבל....הייתי חכמה...הלכתי וסיפרתי הכל לאמא שלי בלי שום בושהה!! וזה רק עזר...כי היא הלכה ודיברה עם המחנכת והמחנכת גם טיפלה בעניין....והייתה ממש בסדר...ואני? אני הלכתי לי לחפש חברות אחרות....ומצאתי חברות נשמות טהורות....שהן חברות שלי גם עכשיו...ואז גם עליתי לחטיבה והכרתי פוול חברות שאני מתה עליהן...הן נסיכות!~! חברות אמיתיות...והחרות שהיו לי? שיחנקו! חחחח לא מעניינות אותי... ותאמיני לי שהייתי במצב לא טוב וזה מאוד השפיע עליי...אבל התגברתי כי אף אחד לא שווה את הדמעות שלי בעיקר לא הם...וזהו...מאז אף אחת לא בקשר אחת עם השניה....ואני חיה באושר ובכיף עד עצם היום הזה חחח!!! מה שניסיתי להסביר לך זה שתספרי את זה לאמא שלך....אולי זה מבייש אבל בסוף רק את תרוויחי מזה...וגם למחנכת והכל! ואני ממש מקווה שהכל הסתדר לך ושתכירי מלא חברות חדשות פי מיליון יותר טובות מאלה.....ואפילו אל תחשבי על התאבדות!! אף אחד לא שווה את החיים היפים שלך! תיפני אליי מתיי שאת רק צריכה, שלך, הדר!! (וסליחה על המגילה....חחח ניסתי לעזור!)!

lilo the sexit

New member
מגילה?

כשאת מתסכלת על זה זה נירא לך ארוך אבל כשאת קוראת את זה אז כשמוצאים בזה עניין זה שורה וחצי ולי זה היה כאילו שורה כי זה עינין אותי וקראתי המר כי יותר ויותר רציתי לדעת את ההמשך1 אני ממש שמחה בשבילך ועל איך שהסתדרת!

lilo the sexit

New member
כנסו בקשרל-sim girl כנסי גם אתת!

תקשיבו סים גירל חושבת ככה ומתנפלים עליה וכל זה אז סים גירל מה את נתלוננתאת לא היחידה לנפי כמה זמן "צרחו" עליי פה שאמרתי שאני חושבת שזה לא השחקנים האמיתים אבל עשיו אני יודעת שזה כן השחקנים האמיתים ואני מטצערת שאמרתי לכם את מה שאני חושבת אבל אני מצטערת על זה ועל המחשבה הדפוקה שלי! ובקשר לסים גירל! תורידי פיוז או תורידי פרופיל איך שלא אומרים את זה!

lilo the sexit

New member
כנסו בקשרל-sim girl כנסי גם אתת!

תקשיבו סים גירל חושבת ככה ומתנפלים עליה וכל זה אז סים גירל מה את נתלוננתאת לא היחידה לנפי כמה זמן "צרחו" עליי פה שאמרתי שאני חושבת שזה לא השחקנים האמיתים אבל עשיו אני יודעת שזה כן השחקנים האמיתים ואני מטצערת שאמרתי לכם את מה שאני חושבת אבל אני מצטערת על זה ועל המחשבה הדפוקה שלי! ובקשר לסים גירל! תורידי פיוז או תורידי פרופיל איך שלא אומרים את זה!

SiM GirL

New member
את היחידה שצריכה להוריד 'פיוז'

מה??? שאני אריב עם תינוקת מכיתה ה'? חס ושרלילה (סורי על המילה)!

lilo the sexit

New member
עובדה שהראתי!את השיחה כנסי!

הנה מספר ה-ICQ שלי-276075572 ביי לך! וזה שאת קנאיתלא אומר שאת צריכה לבוא לבנות ולהגיד להן שיפסיקו לשקר סיפרתי פה בפורום בגלל שיש לי לחץ בחרתי ואין לי למי לספר את זה עוד!

מה את בכלל מתאמצת?

את יודעת שלא שיקרת אז מה אכפת לך???????? היא קצת שרוטה ואיך להסביר את זה.... יש לה כמו שהיא אמרה המון בעיות נפשיות והיא מוצאת הנאה בחיים המיסכנים שלה בכך שהיא מנסה להוציא את הרע מאנשים. לא מצליח לה והיא ניראיית דפקטי והכול אשמתה.... SIM GIRL את היחידה שהורסת לעצמך את החיים! במקום לפרגן לאנשים את מוציאה ת'רע מכל דבר ואני בכלל אתפלא אם יש אנשים שיכולים להיות איתך... את פסימית בטירוווווף! את קרה,מגעילה,דרמתית כ"כ,מעצבנת,מטרידה וכ"כ ביצ'ית שכשהשטן ברא אותך הוא כבר ידע מי יהיה היורש שלו! אם תגיבי במקום להפנים את כ"כ סתומה יותר ממה שחשבתי.

lilo the sexit

New member
אניי?

בקשר ל-את פסימית בטירוווווף! את קרה,מגעילה,דרמתית כ"כ,מעצבנת,מטרידה וכ"כ ביצ'ית שכשהשטן ברא אותך הוא כבר ידע מי יהיה היורש שלו! אם תגיבי במקום להפנים את כ"כ סתומה יותר ממה שחשבתי.

התכוונתי אלייה!!!!

אייזה חמודה ששאלת קודם לפני שקיללת אותי וכאלה.... לא מה פתאום!!!!! אני לטובתך! היתכוונתי אלייה!!!!

התכוונתי אלייה!!!!

אייזה חמודה ששאלת קודם לפני שקיללת אותי וכאלה.... לא מה פתאום!!!!! אני לטובתך! היתכוונתי אלייה!!!!

SiM GirL

New member
אוקע, צריך לשים את העניין ביד../images/Emo45.gif

אז לדעתי זה זיוף, למי שיש בעיה עם זה יכול לגשת ומיד לפסיכולוג, אפשר לחשוב! למשל, בהודעות שאני כותבת דניאלוששש7 מתפרעת ללא הפסקה, היא מקללת אותי ואומרת שאני 'חסרת חיים' כי אני שופכת את הלב שלי, ופה סה"כ אמרתי מספט אחד קטן שנקרא "לא מאמינה לך", וכבר כל העולם מתנפל עליי... על זה אני בדיוק מדברת!

A d i 1 3

New member
תקשיבי...

גם לי קרה מן מקרה דומה... לא כ"כ אבל היה לי ריב עם 2 בנות שהיו ממש חברות טובות שלי ועוד אחת נסעה לגור במקום אחר ואני עד עכשיו כמעט לא מדברת עם השניה למרות שהיא בכתה שלי... וכמו שמישהי אמרה כאן.. התנתקתי מהן ויש לי חברות ממש ממש ממש טובות.. והרבה! אז תנסי את זה... ועוד משהו חשוב שלמדו אותי: הכל לטובה! גם אם נראה לך שאין שום פתרון והילד הכלב החש הזה יבוא להרביץ לך אל תראי לו שאת מפחדת תבואי אליו עם כסא בראש חחח... יש ילדים דפוקים לא אומר שצריך להתייחס... גם לא נראה לי שהוא ירביץ לך הוא סתם מאיים! והוא לא שווה לתחת שלך אז... את יודעת כבר מה לעשות חח.. מקווה שעזרתי עדי

למעלה