אני ראשון אחי שלומנזה...

KESSEM10

New member
אה......ואיך אפשר בלי הברכות?

מזל טוב ליום הולדתך פצצת אנרגיה כתומה ומנהלת מוכתרת - תמי661 מאחלת לך הגשמת משאלות אושר בריאות אהבה שמחה ורק טוב בחייך אמן!!!!!

מזל טוב ../images/Emo65.gif ../images/Emo77.gif ..

תמי, דאבל מזל טוב; לפתיחת הפורום וכמובן לכבוד יום ההולדת שמח
הרבה בריאות, הצלחה והכי חשוב אושר (כן, הוא מגיע יחד עם הכושר...) אה, ואת ההבדל בין 23 ל- 24 לא מרגישים, כשתגיעי ל- 25 - בטוח תרגישי

ennicka

New member
../images/Emo65.gifמזל טוב../images/Emo65.gif

תמי, מכירה אותך (יחסית לכולם פה), דיי מעט זמן גם וירטואלית וגם פנים אל פנים. ועדייו בזמן כה קצר, ההערכה שלי אליך היא פשוט בשמיים (טוב נו זה כבר היה מהפגישה הראשונה
). אני מדברת על הנתינה האינסופית שלך, הטוּב, האכפתיות, העוצמה, האנרגיות והמנהיגות הכל כך מיוחדת שלך, שנראה שאת לא עושה בשבילה כלום והיא פשוט קורת. אז אכן, פורום בהנהלתך זה רק דבר טבעי, ולגבי יום ההולדת, מה את בת 24?
לא הייתי נותנת יותר מ-22
אז יקירתי, שיהיה לך רק טוב ושהשנה הקרובה בווירטואלי אבל בעיקר בחיים תהיה פשוט מלאה הגשמות עבורך
אה כן, ולסיום רק שאלה..אמממ..איפה כאן הפינה של האייסקפה, והאם יש לינק לעוגות שלך?

paris2

New member
../images/Emo65.gifמומולדת שמח לתמי../images/Emo65.gif

מקדישה לך שיר, נכון שהכותרת היא יום הולדת והמילים לא כ"כ קשורות, אבל..זה שיר שאני אוהבת ואני רוצה לתת לך אותו מתנה (פרט לעובדה שמשמיעים אותו לעיתים קרובות בספינינג) היום יום הולדת תראי יש פה סוד ישן חדש לפרוס את הלחם לדעת במשהו קצת מושלם כבר אמצע הלילה חשבתי אולי כדאי לישון אבל משהו תקוע תקוע עמוק בתוך הגרון פזמון: נכון את יודעת כל כך משגעת לפני שאת בורחת,בואי איתי פחד קחי אותי ככה נכון את יודעת כל כך משגעת לפני שאת בורחת,בואי איתי פחד קחי אותי ככה היום יום הולדת חשבתי כמעט על כל הפרטים הזמנתי לך חדר שמיים כחולים עם כוכבים נכון את יודעת... בהצלחה בניהול הפורום החדש
עד 120, שכל משאלותיך יתגשמו...
המון שמחה ואושר
ומתנות

2_be

New member
מזל טוב כפול ../images/Emo65.gif

יומולדת שמח לך ולפורום הרבה שמחה, אהבה, אושר וכל שתחלי לעצמך שמחה שהיתה לי את הזכות להכיר אותך

מזל טוב תמי ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

תמי מגיע לך "דאבל" מזל טוב-גם יום הולדת וגם פתיחת הפורום שיהיה הבית של כולנו.

kimo

New member
רוצה הודעה לבד משלי!!! ../images/Emo3.gif

מ ז ל ט ו ב ! ! !
מזל טוב ליומולדת !!!
מזל טוב לפורום !!!
מזל טוב לכולנו על שזכינו... על שהכרנו... על כל האירוחים, היוזמה, הגיבוש, האהבה, העידוד,החום, עוגת הגזר...
אוהב מלללללללללללללאאאאאאאאאאאאאאאאאאא!!!!!!!!!!!!!!!!!!! טוב יאללה עוד כמה בלונים...

../images/Emo65.gifתמי- מ ז ל ט ו ב ../images/Emo65.gif

את החגיגה הזו אי אפשר להפסיק!!! יום הולדת לכתומה שלנו ופורום חדש... אז קדימה--!!! IT'S PARTY TIME היום לא נפסיק לשיר
!!! זה היום לחלום נתגנב ביחד Its a Celebration זה בא לי פעם בשנה. Happy Birthday to You חלומות יתגשמו אם נחגוג ונרקוד עד הבוקר Happy Birthday to You שהשנים יעברו בכיף בשמחה ובאושר. ילדים מזדקנים עוד שנה עוברת Its a Celebration זה בא לי פעם בשנה. ממסיבה למסיבה Its my Party לה לי דלה נה נה נה נה Everybody Singing Everybody Moving תמי , מתוקה, שיהיה לך המון מזל טוב, אושר, בריאות, נחת והמון אהבה!!! תמשיכי להיות מדהימה כמו שאת..

loona moon

New member
../images/Emo24.gif מזל טוב ו../images/Emo50.gif לפורום

תמי - את מדהימה!! מאחלת לך אנרגיות לנצח!!
מזל טוב ליומולדת

מזל טוב, אני שם מזוזה שזה יהיה

פורום כשר ברור!!אני עובד על מרתון (אני וקובי) בכדי לחגוג את הפתיחה של הפורוםאנו מחפשים מקום.וכמו שאני אומר שיהיה "מברוק"

ennicka

New member
../images/Emo6.gif

ולגבי המרתון, הבנתי מקובי אתמול, שהכי ראלי שזה יקרה אחרי החגים. ואני אומרת, גם אחרי החגים זה טוב, העיקר שיקרה
נ.ב רק מי שעוד לא טעם את העוגות והשייקים של תמי חושב קודם על מזוזה, ולא על שולחן אוכל...

יעל81

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif../images/Emo39.gif

אכן תמי, אין מישהו שמגיע לך יותר ברכות ממך, ולהסביר למה זה סתם בזבוז של מילים, כולנו יודעים מה את ומי את
ואיזו מתנה נפלאה זו - פורום ספינינג בנהולך ליום ההולדת!!

אירו2ית

New member
מזל טוב בריבוע ../images/Emo20.gif

איזה יופי... יומיים לא נכנסתי לקומונה ולא יאמן מה קרה...
איזה יופי
תמי, נשמה כתומה....
הרבה הרבה מזל טוב, לפורום
ולמומולדת
(איזו מתנה נהדרת). שיהיה לך את היום הכי מקסים (וכתום) בעולם... שתהיה שלך שנה שבה הכל יחייך אלייך... אוהבת אותך מממממלא....

למעלה