אני ראשון אחי שלומנזה...

ככה,אי אפשר להשאיר אותכם לבד!

מזל טוב על פתיחת הפורום.אני בטוח שהוא יתחרה על תואר הפורום הכי פרוע בתפוז. את תואר המופרעות לקחתם מזמן. יום הולדת שמח

gin11

New member
ממני אלייך - כל הברכות בעולם ../images/Emo140.gif

ובאמת , קיבלת מתנה נפלאה ... אין לה מחיר וערכה הוא רב ... לא כל אחד יכול לקבל .. רק מיוחדים ... ואת .. כזו . שייתגשמו לך כל המשאלות שבליבך ....
יפי

shiri 80

New member
מזל טוב +מזל טוב

שלום מדבר דוד קוקוניה .. טוב חלאס עם הבדיחה הזו ,לא מצחיק נו ! וואי וואי אני אפילו לא יודעת מאיפה להתחיל את הברכה ומאיזה ברכה להתחיל קודם . אני חושבת שהפתיחה של הפורום היא לא מקרית ביום ההולדת , היא בעצם מסמלת את כל מי שאת .להפוך את האין ליש ובלי הרבה בלאגן , עם המון אהבה ועם המון פירגון והתחשבות בכולם .. מילים לא יעבירו תחושות ולכן
המון המון מזל טוב .. שתהיה שנה מדהימה יותר מקודמתה (זה אפשרי ?) והמון רגעים של אושר .כי באמת מגיע לך .

bsc2

New member
התגשמות חלומספין

לקטי לך מהשירים שאנו אוהבים את השורות הנכונות שמדברות אל ליבך וחברי ברכה ענקית ממני כמו "מי אוהב אותך יותר ממני" או "שתשארי צעירה לנצח" ולבסוף תסגרי ב"אין מקום אחר" ולא לשכוח את מילות האושר שמחה ואת כל הטוב שבעולם ומעל לכל -בריאות. בהצלחה.

bsc2

New member
הוספה להתגשמות חלומספין

זה ברור כשמש ביום בהיר שזה לאחת תמי 661

איחולים מכל הלב

לתמר , אישתי היקרה , רציתי להיות ראשון שמאחל לך, אבל הקדימו אותי, ואני ממאושר מכך , שכולם אוהבים אותך , וזה בא לידי ביטוי במילים הנאמרות מכל הלב. אז מה אני אומר שלא נאמר , איןלי אלא לאחל לך את כל מה שאת רוצה עד אין סוף - ואני יודע שכל מבוקשך מסתכם במילה אחת בת ארבע אותיות.... צבע קרני השמש בנץ החמה ובין הערביים הוא כתום ומידת החום שלהן ברגעים מועטים אלה של היממה הוא כל כך נעים , כל בני האדם זוכים לרגעים מעטים ביממה של קרני שמש כתומות ונעימות , אני - גבר גבר מודיע בזאת כי זכיתי לקרני שמש כתומות למשך 24 שעות ביממה. גלעד , שילה , ראם - ג.ש.ר ובעלך , באהבה

Tami661

New member
בחנתם את כישוריי כמנהלת?../images/Emo8.gif אז הנה

הצלחתי בשירשור הראשון
לא הצלחתי בלעמוד בהתרגשות... אני מהבוקר בהיי שאפילו אקסטרא Z
לא יכול להביא אותי אליו... תחושה של אהבה גואה ומציפה עם כל ברכה וברכה שמצטרפת לשירשור הזה. רק מלנסות להבין מאיפה כל האהבה ו"האנשים האלו" כאן? זה עובר את גבולות המבוכה אצלי, זה מנפץ את מחסום הסיבולת לב (עזבו ריאות... ישלי
) שלי. מההההההה???? אתם אומרים שאני אוהבת? אילו רק היתה כאן פונקציה של Mirror הייתם מבינים כמה אני בקטנה... השרשור הראשון של הפורום המיוחל הזה ינעץ למזכרת. לא נראה לי שהיה תקדים של מתנת יומולדת שכזו... יש לנו בספינינג, באופניים, בפיצריה, בברמודה... את המושג משולש - אצלי, היום... המשולש הזה קיבל משמעות אדירה, כשאדם מקבל משולש של הדברים שהוא הכי אוהב בחיים זה לא בר תחרות לכלום: אני קיבלת משולש של האהבה למשפחה-חברים-ספינינג. אני יכולה להודות כאן לכל אחד ואחד מכם אישית, אבל... אני מעדיפה לעשות זאת אישית! הערב... במפגשים השבועיים... במפגשים היותר נדירים... וב-
גברגבר7??? מי שלא אפגוש, יקבל ממני מסר! כי בשבילי אתם יחד זה הש(ר)יר של הלב שלי אבל כל אחד מכם הוא
תו... ולכל תו, חשיבות ומשמעות בשיר הזה (אחרת... זה לא יהיה השיר הזה!) לא רוצה להוסיף... רק ש ריגשתם אותי כהוגן, אוהבת אתכם... אבל את זה כבר אמרתי לא? (וממילא אני עוד אומר הרבה! עד שתפנימו
). לסיום סיומת... שלושת הצ'מפיונים (באדי-גארדס
) שלי הכינו לי ברכה ממוחשבת ובא לי לשתף אתכם
המעצב הגרפי הממחשב הוא כמובן... סנדוויצ'אמפ

Mr Ka

New member
אהבתי אהבתי אהבתי את הברכה !!!

שיחקו אותה הילדודס שלך... אין עליהם ואין מי שיגיד מילה רעה עליהם לדעתי

P u s s i c a t

New member
מזל טוב ../images/Emo65.gif כפול ../images/Emo70.gif

אכן, למכורה כמוך - אין מתנה גדולה ויפה מזו ביום ההולדת (נו, טוב, ברור שמה שמחכה לך בערב שווה לא פחות
) המון מזל, אושר, אהבה ובריאות (ולאחרונה ראינו כמה זה חשוב) מאחלת לך עוד שנים רבות של אושר וכושר. עם המון אהבה שמקיפה אותך מכל כוון בכל תחום ומאחלת לנו שהפורום ישגשג ויפרח ויגרום לכולם להבין - שספינינג זה.... כאילו... יש מילה תתאר את הדבר הזה? אז... בלי מילים - ספינינג זה -
מזל טוב ענק לך ולכולנו ביום הזה שהוא חגיגה כפולה ומכופלת

P u s s i c a t

New member
לברוח?...

נראה לך שאחרי האימון של היום (מיני טריאתלון בחוף אולגה) ואחרי צליחת הכנרת מחר (+ רכיבת סובב כנרת 65 ק"מ "בקטנה" ) יהיה לי כח לרוץ?..
לא בורחת לשום מקום. לפחות לא בינתיים

למעלה