אנשים שויתרו על זוגיות

Berethor

New member
יכול להיות, וכנראה שזה מורכב, לכל קבוצה יש קשיים מסוג אחר

בכל מקרה זה די מוזר שגבר סטרייט יקח השראה משיר של עברי לידר, במיוחד בנושאים שקשורים לנשים. מה גם שלא נראה לי של עברי לידר הייתה מעורבות אישית בשיר הזה, שהרי במציאות הוא לא מעוניין באף אישה. מה גם שעברי לידר לא פועל לפי העיקרון הזה בחייו הפרטיים, משום שהיה לו יותר מקשר אחד, ככה שאין פה דוגמא למישהו שבאמת מאמין בעיקרון של "אם לא היא/הוא אז אף אחת". אני מאמין שמעשים מדברים חזק יותר ממילים.

Som30ne

New member
גם המיקוד שלי לא היה בעניין "אם לא היא . . . ."

אלא ב"יותר טוב כלום, מכמעט".
בדיוק בגלל הסיבות שתיארתי באחת ההודעות הקודמות.
שה"כמעט", יגרום לדיסוננס עם עצמך, שיגרום לך ל"מלחמה" מול מה שבאמת היית מעוניין בו,
ולכן יביא לתחושה של Resentment כלפי הצד השני, ולכל התופעות וההתנהגויות הנלוות לכך.

Berethor

New member
אבל חלק גדול מאנשים לא נמצאים בזוגיות עם מישהו שמושלם עבורם

"האחת" זה משהו שנתקלים בו יותר בסרטים מאשר במציאות. אם תהיה בקשר עם מישהי שיותר מדי לא מתאימה לך אז סביר להניח שלא יהיה לך טוב, אבל עם תהיה עם מישהי שמספיק טובה עבורך, אני לא רואה למה זה לא מספיק טוב. אל תתעלם גם מהעובדה שזה לא רק עניין של מי שאתה מעוניין בא, זה גם עניין של מי מעוניינת בך, בשביל זוגיות צריך עניין הדדי. אתה יכול לבחור ממה שיש ולא ממה שאין, זה שיש הרבה נשים בעולם יכול ליצור אשליה של שפע, בעוד שבמציאות הרבה מהן תפוסות, או לא מספיק מתאימות, או לא מעוניינות. רק כאשר הגבר בוחר בין שני נשים או יותר שמעוניינות בו, אז הוא עושה בחירה אמיתית.

Som30ne

New member
"לבחור ממה שיש"

ממש משהו לשאוף אליו.

כמו שאמרתי - יותר טוב כלום.

Som30ne

New member
או שהטענה שלך היא בעצם

שלמרות העובדה שב"רגיל" הוא מעוניין בבני מינו,
הוא הצליח לפתח רגש/עניין/משיכה כלפי מישהי אחת מאוד מסויימת,
ולא כלפי אף אחת אחרת ?

אבל גם אז - זה לא ממש "כלום",