אנשים

nir y agus

New member
זה מזכיר סידרת סרטים../images/Emo183.gif

באותה שם
של צחי נוי השמן הארור ושל שאר בנים מכוערים כמה שאנחנו אטרקטייבים......

nir y agus

New member
כשתכירו אותי../images/Emo183.gif

תדעו כי אני אינני נחמד בכלל- למעשה אני חסר טאקט, מטורף, ותמיד מאוהב בבת אחת או יותר מדי שנה...... הא- וגם מטורף על טלנובלוות

צוּוּוּוּחה!!!

מה קורה גייייבר?! התגעגעתי קשות! ותתחיל להיכנס לאיסיקיו! <אני יודעת שאתה שם..אתה פשוט כל הזמן באנביזיבל שלך!!> הקיצר,לאן אתה מתגייס בסוף??

guitar lan

New member
טויב... גמני!@!@!

אני ניר, בן 15 מזכרון יעקב, מנגן על גיטרה, חולה על ה+הוד+ם! וזה.. :) תמונה בכרטיסישי

nir y agus

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo183.gif

גם אני ניר גם אני ניר גם אני ניר
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני מתלהבבבבבבבבבבבבבבבבבבב עוד אחד בשם הלא נפוץ הזה *מתפגר*

guitar lan

New member
האם זה ייתכן? האם זה אפשרי??

פורום יקר, אנו מצטערים להודיעה שמעתה והלאה תסבלו ממקרה חמור של שני נירים בפורום אחד, ראו הוזהרתם, זה לא בריא

nir y agus

New member
ניר 2../images/Emo183.gif

זה יהיה שמך כי אני כתבתי ראשון ואתה שני

guitar lan

New member
מוחה../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

זה אסור בתכלית האיסור
גיטר לאן אני יקבל, ניר 2
זה לא... מי שרוצה אני בכלל מעדיף ישורון...

Morphia

New member
ארם...

אוקי... אתם יכולים לקרוא לי מורפיה, אתם יכולים לקרוא לי מאיה, אתם גם יכולים לקרוא לי היי את, אבל לא משנה אני בי, יש לי חברה, היו לי חברים, אני לא בתולה ברוב המישורים הידועים, אין לי חרטות על שום דבר (כי להתחרט על משהו שאי אפשר לשנות זה חסר טעם) ואני מיד עוד פחות מחודשיים אהיה בת 18 עכשיו, כמה שאלות 1. למה כל הבחורים הכי שווים\מדליקים גרים באילת או פ"ת? 2. לא משהו שקשור אליי, כי לי מותר, אבל - למה אסור יותר מפרטנר אחד? 3. למה רוב האנשים פה נראים לי מוכרים? x.x

miss tamborin

New member
אממ...

בקשר לשאלה 1 אני חייבת לשאול.. היית פעם בפ"ת שאת אומרת דבר כזה?!?.... כי אישית אני לא מוצאת פה יותר מדיי אנשים שנראים טוב. וזו רק אני או שיש בפורום הזה עוד כמה וכמה אנשים שבאו ממאורת הערסים ובני העקיבא הנחמדה (או שלא..) הנקראת גם פ"ת?

all you wanted

New member
היי לכולם../images/Emo28.gif

היי אני גם רוצה להצטרף....
אז היי...
אני מור
ואני מאבן יהודה
ואני בת 14 וקצת!!!!!!!!!!

מוקוש

New member
יווווווו...

כל העולם ואחותו פה, והפורום עו לא עלה בכלל
. קבלו ח"ח. אני קרן, בת 15 מת"א. וזהו

TheCatcher

New member
היייי לכולם!!!

טוב חלק, וניראה לי הרוב מכירים אותי פה אז אני לא ארבה במילים!!! שלום לכולם!!! ומיכל, מזל טוב על הג'וב...

fluppster

New member
אכן רעיון ענק לפורום....

שם- חן. גיל- 17 כיתה- י"ב (לא לעוד הרבה זמן!) מקום מגורים- ראשל"צ אס"ק- 151122461 התנסות בסדר כרונולוגי- הכל התחיל כשהתנשקתי בפעם הראשונה עם מישהו לפני חודש וחצי... מאז היה לי חבר במשך יומיים (למרות שאני לא בטוחה אם בכלל להחשיב אותו כחבר), וביום שישי האחרון היה לי סטוץ עם מישהו שלא הכרתי... אה, וכמובן- אני עוד בתולה. ואני דו. סתם על עצמי- אני עומדת לסיים י"ב, מתגייסת עוד שנה (אני צעירה יחסית), בקרוב יהיה לי טסט ראשון (תחזיקו לי אצבעות!), ועוברת עליי התקופה הכי מוזרה בחיים שלי... אתם יכולים להבין את זה לפי הסעיף הקודם.... וזה הכל!

Dumbo

New member
אממ...

לא נראה לי שאני ממש הולך לכתוב פה אבל, נו, שיהיה: שם:ספיר גיל:12 וחצי מקום מגורים:אזור המרכז לכתוב אבל עצמי? מה כבר אפשר לכתוב... אני נוהג להשאר כמה שפחות ידוע... כך שברגע זה כתבתי על עצמי די ויותר.

למעלה