אנשים!

Symbolic

New member
RIDE ON

אמת ויציב. 2 לונג איילנד בשבילה, ויש לך ערב מוצלח :) אין דבר יותר גרוע מלהזמין בפאב. ערבוב של משקאות באיכות כ"כ נמוכה + משקה מוגז. חח

temptation411

New member
לונג איילנד

חזק על בנות..יותר נכון רוב הבנות שאני מכיר.. תן להן 2 מידורי סאוור והן על הרצפה :)

Symbolic

New member
יש לבנות גם קטע עם וורמוט ביאנקו

לפחות ברוב המקומות תקבל מרטיני שזה איכותי יחסית. תכל'ס אני ממש לא נגד זה. שים מרטיני אקסטרה דריי, או אפילו צ'ינזאנו או ריקדונה (מעולה למחיר שלו), בלואו בול, תכתוש פנימה כמה פלחי לימון, ככה שממש ירגישו את הטעם, קרח, והופ - אחלה אחלה משקה. מושלם לבית - כמה כבר עולה בקבוק מרטיני? 45 שקל? וריקדונה חצי מזה. יש את הבנות האמיצות שלוקחות צ'ייסר של ג'יימיסון. שמע - אני הכרתי בחורה שהיינו יושבים ושותים ביחד גלנפידיך.. איזה בחורה מדהימה. שמע - כל בחורה שעונה למלצרית "קרח? בגלןפידיך? לא תודה. אם את יכולה תבקשי מהברמן שישים כמה טיפות מים מינרלים בפנים. לפתוח את הטעמים", שווה חתונה.. לא ככה?

temptation411

New member
ברור

הבעיה היא שתוציא הון תועפות על האלכוהול לחתונה :) והאמת..יש לי בעיה עם הגלנפידיך..כמו שיש לי בעיה עם הגימסון.. הוא נהיה הגיבי של המאלטים..

Symbolic

New member
לגבי ג'יימיסון..

הוא הכי תפל ופשוט. באמת. לכן הרבה אוהבים אותו. לא שאני איזה גורו של וויסקי, ממש לא. תביא לי ג'יימיסון אני אגיד למה לא.. הפידיך יחסית פשוט לסינגל מאלט. אבל יש את הקאורן ריזרב שהוא מדהים. באמת. "כולה" 12 שנה וכ"כ טוב.. מעושן יופי יופי. ג'יימיסון טוב לי בצ'ייסר. אם כבר אירי בנלדד פשוט אז בושמילס. לא תמיד יש 45-50 שקל לתת על כוסית בפאב. לפעמים רוצים לשלם ברגוע. 28 שקל, בושמילס או טולמור דיו עם קרח גם על הכיפאק. במיוחד ביום חם. ואגב - חתונה זה ה-זמן להוציא הרבה כסף על אלכוהול לא?

temptation411

New member
..

הקאוורן ריזרב הוא אחלה אבל יש אחלה בלנדדים שאני יעדיף על ויסקי אירי.. כמו הגראנטס על כל הפינישים שלו..הטיצרס שהוא לפי דעתי הבלנדד הפשוט הכי טוב שיש..הוא פשוט לא מוערך הפימוס גראוס עם כל הפינישים שלו שלא ניראה לי שיש בארץ והדיורס שהוא די מעושן..אבל נחמד

Symbolic

New member
רוצה בלנדד פשוט וטוב?

POWERS אחלה בלנדד. פשוט, ויורד ממש טוב בגרון. הגאנטס עם הפינישים החדשים אחלה אחלה. האייל ריזרב באמת מצויין וגם השרי ממש טוב. עדיין לא ראיתי אותם חזקים בפאבים, ומתי שכן ראיתי אותם המחיר היה שערוריה (45 שקל?? למה מה קרה..). יש לי בקבוקים של שניהם בבית והם ממש טובים. הדיווארס 12 טוב לאללה. אבל עדיין, המלך הבלתי מעורער של הבלנדדים, ששווה את המחיר שלו, במיוחד לבקבוק בדיוטי פרי (39.90), הוא כמובן הג'וני בלאק. הוא פשוט מצויין. תענוג. ממש.

temptation411

New member
אני רוצה לנסות את הפימוס גרואס

יש לו פינישים שאמורים להיות מענינים..מה שבמיוחד מענין אותי זה ה Islay Cask Finish

Symbolic

New member
נשמע מעניין..

בטח מעושן לימין.. אני בקרוב מקבל לאפרויג 10 מהדיוטי פרי.. תענוג :) היה לי דילמות עם הטאליסקר, הלכתי על הלאפרויג..

temptation411

New member
בקשר לטליסקר

יש לי בקבוק שלו..והאמת עם כל האהבה שלי למעושנים לא התלהבתי ממנו..דווקא המקאלן 12 אלגנסיה קנה אותי.. הבואומור נפלא..מעדיף אותו על הלפרויג..

Symbolic

New member
הבואומור טעמתי פעם בפאב

ולא יותר מזה, לדאבוני. בא לי ממש לשתות עכשיו.. איזה חצי גלן מורנג'י עם צ'ייסר של גולדסטר IF U KNOW WHAT I MEAN

temptation411

New member
בקשר לבואומור

שבוע שעבר נכנסתי למועדון בשרון וראיתי על הדיספלי בקבוק.. שאלתי את הברמן כמה עולה מנה..הוא אמר לי 32 שקל..שמתי לו 8 שקל טיפ וזרקתי לו..פנק אותי הא :) בקיצר..מסתבר שזה בואומור 17 בכלל..וגם אם זה היה 12 זה מחיר מעולה ל2 דאבל שוטים..

Symbolic

New member
זה מחיר מצויין לחלוטין..

שאתה אומר מנה אתה מתכוון ל-2 אאונצ כן? 32 שקל לבואומר 17?? זה מחיר אלוהי. ג'יימיסון עולה ככה ברוב הפאבים..

Symbolic

New member
איזה מחיר.. יא ראבאק...

אין יותר טוב מזה, באמת שאין. איך כ"כ זול? הברמן טעה או שזו מדיניות המקום? או שהוא סתם פינק אותך.. איזה פאב??

temptation411

New member
תכלס..

א.)זה מועדון (הנטאשה אם אתה מכיר) ב.)הבקבוק הזה עומד שם המון זמן..אז יש מצב שהברמן פשוט העדיף למכור ממנו במקום שהוא סתם ישב שם

Symbolic

New member
כן אשכרה...

מזל שלא בא איזה ילד סלסה מסריח וביקש "בואמור 17-בול" חחח

temptation411

New member
תאמין לי..

ראיתי הכל.. שיבס בול גוני בול קולה גורדונס בול ואפילו יין אדום בול :)

Symbolic

New member
ג'וני בול קולה!!!!!

וואט דה פאק... חח רמי מרטן לואי טרז-בול חח

למעלה