אשכול הפאדיחות..

zuzim

New member
מה למעישה

הוא עזר או לא עזר? יש סיפור על זוג שהיו על המזח והבחורה נפלה עם הבגדים לים, מסכן הוא קפץ עם חליפתו כדי להציל אותה. (הם לא התחתנו)

נפרגן משהו.

קבעו לבחור פגישה בבית של הבחורה, הבחור מגיע בשעה היעודה דופק בדלת ופותחת לו את הדלת בחורה מכוערת, אז הוא אומר לה שאחיו אמר שהוא לא יכול להגיע לפגישה. אז היא אומרת לו בסדר אני אגיד את זה לאחותי.!......

PINK POOH

New member
אני עדין לא בשידוכים, אז משהו אחר:

זה היה ביום של התעודות של מחצית א' של כיתה ז'. כל הכיתה הייתה בחוץ וכל פעם בת אחרת נכנסה. שיחקנו עם חתיכה פלסטלינה בצבע כתוב לאיזה חצי שעה. ואז אני, כמו אהבלה, זרקתי את זה בטעות דרך החלון שמעל הדלת, וכנראה שזה נפל על המורה. והיא יוצאת עצבנית, ושואגת:"מי זרקה עלי קלמנטינה....................מי זרקה עלי קלמנטינה..........................." וזה היה ממש מצחיק, אז היא התחילה לצרוח עלי שהיא תוריד לי בהליכות, ואני לא זוכרת כבר איפה. אבל עד היום(6 שנים) אני זוכרת את זה!

PINK POOH

New member
ועוד כמה:

- לפני בערך חודש החזירו לנו איזה עבודות. ואני הולכת עם חברה שלי ומדברות וזה ואז, כל הדפים מתעופפים באמצע כיכר השבת! התחלתי לאסוף את כל הדפים, מהר לפני שיתחלף הרמזור, עלו עלי כמה עגלות אבל העיקר שהעבודה בידיי. -היינו במחנה ולא היה לנו וילון בחדר. היינו 5 בנות וזה היה 5 דקות לפני שבת, חצי לבושות חצי לא, פנים, תסרוקות, מה לא, חברות שלי עם מגבת בכלל, שואגות:"שמע, שמע ישראל, נו זאט זיר איז, באט וואן.....................ה' אלוקינו.................." והכל בצרחות! פתאום חברה שלי רואה שילדים מהחדר ממול מסתכלים עלינו. וחברות שלי:"ילדים, של איזה משפחה אתם?" הם:"..................."(הסגנית!). -שטפתי כלים בכיור החלבי, ושמעתי שמישהו שוטף ידיים בבשרי(הם לא צמודים). ואני שרה את כל הדיסק החדש של מיאמי ומי לא. אז אני:"אמא, מה יש לאכול?" ואף אחד לא עונה. אני:"אמא! מה יש לאכול?" ושוב, לא עונים. ואני ממשיכה לשיר, לא עונים, אין מה לעשות. ואז אני מסתכלת, ואני רואה מכנסי ג'ינס וחולצה טריקו. למה? אף אחד לא אומר לי שבאו לתקן את התריסים?

כשמחליפים ניק באופן אוטומאטי מתחלף

להודעה חדשה אפי` כשלוחצים על תגובה

שירשרתי את זה

לא קרה כלום. לשאלה אחרת:בגדול טכניקס יותר יוקרתיים.הכלים שהם כבדים ועמוסים בסמפלרים ואין ספור יציאות וכניסות.ימהה נתנו קפיצה עם הPSR3000. אם היו שואלים אותי,הייתי ממליץ על הדגם האחרון של ימהה. אהממממ... יש הקשבה

נו באמת...

את לא בת 90... אפי' בגיל המתקדם שלי אני יודע וזוכר כשאני שואל...

אני רחפן מטבעי כך שיש לי הרבה

קרה לי כבר כמה פעמים שחלק מהכפתורים בחולצה היו פתוחים. -בגיל 12 הלכתי לבית כנסת בשבת (מרוחק מביתי) עם נעלי בית חורפיות. -ניגשתי פעם לעמוד ושכחתי המלך הקדוש והתחלתי שוב חזרת הש"ץ ובהמשך שכחתי ענינו והקהל הזכיר לי. -החלקתי פעם באוטובוס עמוס והפלתי איתי בנות סמינר שעמדו מאחרי. -הייתי ממונה תקופה על הפעלת שעון שבת בישיבה ולא שמתי לב שמישהו הזיז את השעון באמצע השבוע ובאמצע מעריב נכבה החשמל. -נשענתי על קיר בפגישה וכל החליפה שלי נהיתה מאובקת נורא (אני נשוי לאותה אחת). יש עוד הרבה חלקם איני זוכר וחלקם (היותר מפודחים) אני חושש שיגרמו לזהות אותי. תודה על השרשור המרענן

ולי היה

קטע שרציתי לעשות למשגיח, והבאתי עם לייזר, חתול לתוך החדר של המשגיח, ובדיוק אבא שלי (המנהל של המוסד) נכנס אתו לחדר, ובום, החתול קופץ על אבא שלי. לימדתי את הרומני בישיבה להגיד גיי און די רערדט (תקבר באדמה) בתור בוקר טוב, ווען פייגערסטו שוין, (מתי תפגר כבר) במקום יום טוב לך, פיץ אפ פון דא, דו שטוק דרעק, (אוף מפה חתיכת אפס) במקום הבנתי מה שאתה אומר. הרומני הזה מתחיל בוקר אחד לברך את ראש הישיבה, גיי און די רערדט, ווען פייגערסטו שוין, פיץ ..., עמדו שם איזה עשרים בחורים, וכולם צחקו כמו לא יודע מה, והרומני הבין מה הקטע שעשיתי לו, ואמר לראש ישיבה רק רגע, אני עוד הייתי במיטה, והרומני תופס אותי עם הפיג'מה ושולף אותי מהמיטה, מביא אותי לראש ישיבה, ואומר הוא אמר ככה. הראש ישיבה אמר לי, המברך יתברך בכפליים, ובזה נגמר הפאדיחה, אבל מי שלא ראה שמחת בחורים באותה עת, לא ראה שמחת בחורים בימיו

קהילתון

New member
אתה במצב קשה ילדון. קורה שגם ,

ההדעות שלך ניכתבות ברחפנות?? סתם בצחוק

קובי122

New member
פאדיחתי

פעם נסעתי בטנדר עם אשתי והילד וחבילות... אקיצער,אחרי שאני מוריד את הכל,אני טורק את הדלת ואומר לנהג:"שלום ותודה"ואז הוא אומר לי:"אתה משאיר לי אותה?"התברר שאשתי עדיין לא ירדה...עד היום היא יורדת עלי מזה!

קובי122

New member
ועוד אחת

פעם התקשרתי לפרומער רציני(לא זה מהפורום...)והייתי צריך לברר משהו.הוא שאל את אשתו ושוב פנה אלי .וכדי שלא יהיה "טלפון שבור"אמרתי לו:"תן לי את אשתך" ואז אני שומע אותו אומר לה מזועזע:"אייר אורטגזועגט:"תן לי את אשתך"... פלא שאח"כ היא נגשה לטלפון...

ריאלטי

New member
יום שישי קצר של חורף מלא סידורים

כשכל מקום שאתה צריך להגיע אליו נסגר לך בפרצוף. אני ממהר לבנק עם הפקדה של צ`ק שמן לחשבון של אבי. אני ב"ה מספיק על הדקה וכמובן שיש תור ארוך, סוף סוף מגיע תורי, אני אומר את מס` החשבון ו... הפקידה אומרת מצטערת אבל אני לא מוצאת שיש כזה מס` חשבון! אני מתעקש אבל שום דבר. אני מיד מתקשר לביתי שואל את המספר ושום דבר נעלם החשבון. אני מתחיל להזיע ופתאום שואלת אותי הפקידה באיזה בנק אתה? אני אומר מזתומרת לאומי! ואז היא מתנצלת ואומרת סליחה אבל כאן זה פועלים

למעלה