אשכול הפאדיחות..

צונמי של פדיחות.קבלו!

א.בחור עולה לתורה ומרוב התרגשות אומר בקול: "רבותי נברך" במנגינה הידועה. ב.בחור בפגישה שחזר משירותים וגילה שהרוכסן פתוח,סגר אותו באתלטיות וחשב שגמר סיפור.בסוף הפגישה קם ולקח איתו את כל המפה והכלים שנתפסו ברוכסן.. ג.זכיתי להפיל מול כ300 בחורים את הראשיבה שלי ששלק אותי במבטו מזרה האימים.באמת בלי כונה.זה היה באלול ש"א!! ד.בעת עייפות כשניגשתי למעריב פשוט רקדתי קבל עם ועדה בקדיש.וכדי בזיון וקצף!..עוד אחת אחרונה..הלכתי לפגישה עם בחורה עם חליפה על היד שלא אזיע רק כשהגעתי אליה (עיר אחרת) שמתי לב שלקחתי חליפה זהה של אחי שממש קטנה עלי.אבל לא היתה ברירה!הנס היה שהיה באמצע הפסקת חשמל ועברנו לנרות (רומנטי?).חבר שלי זרק בחורה שנפגש איתה ממש לא יפה והמסכן נפגש איתה בורט עם ארוסתו-היא בת דודתה! וכן הלאה..

נט מאן

New member
יש פאדיחה גדולה מזו???

פרצו לי לניק א פרומער, ועשו בו ככל העולה רוחו, ושלח מסרים לכל החברים בגנותם.

שידוכים...! אלא מה?!

אמנם זה לא קרה לי אבל חבר שלי שהוא ידוע כאחד שלא עומד בזמנים, היה אמור ליפגש עם מישהי ביום שישי בשעה 13.00 שאחרי הוזזת השעון! וכמובן בליל שישי הוא לא מיהר לישון... (סנוקר...) וכמובן ששכח לכוון את השעון לשעה אחת קדימה! וכמובן שהוא קם חצי שעה לפני הפגישה ומיהר להתלבש ולהסתדר!! וב12.55 כשכולו מבסוט מעצמו הוא פותח ת`פלאפון ומתקשר לשדכן להגיד לו שהנה פעם ראשונה הוא הקדים.... בקיצר הוא לא מספיק להגיד מילה וההוא מתחיל ל"הרים" אותו בצעקות "אתה לא נורמאלי!" "היא מחכה לך כבר שעה!!!" ואז הוא קלט את הפאדיחה שלו!!!

אבל אני אישית במקומה...

לא הייתי מחכה!! לחכות לבחור/ה שמאחרים זה פשוט פיגור! בדיוק כמו לאחר ממש!! אני כמעט ברחתי למישהי שאיחרה בחצי שעה!! אם לא זה שאמא שלי תפסה אותי בחניון ואמרה לי לחכות לה! כי היא אמרה לי שהיא מנסה לתפוס את השדכנית והיא לא עונה לה! אז יכול להיות שהיא גם מנסה ולא מצליחה!!

למעלה