אשכול חדש בענייני האח הגדול

ובינתיים טהוניה באח הגדול עושה דווקא

החליטה שהיא רוצה ללכת הביתה בעקבות השותפה שלה שהלכה מוקדם יותר

היא לא שמה על עצמה מיקרופון בהפגנתיות. אני לא רוצה להישמע איומה, אבל היא ממש ממש לא תחסר לי אם היא תלך הביתה

היא כל כך משעממת... גם פאולינה יכולה ללכת הביתה יחד איתה. עוד משעממת סדרתית. מדברת ומדברת ואני לא מבינה מילה ממה שהיא אומרת. טהוניה לפחות רבה עם אנשים, מקללת וצועקת...

יכול להיות היא משחקת אותה

בבחינת או אני או הם

תראה, אני יכולה גם להבין אותה, כי המילים שהיא חטפה מרוני זה באמת לא דברים של מה בכך. הבן אדם שפך עליה קיטונות של זבל אורגני, ואני לא מבינה למה האח הגדול לא קרא לו לסדר. לא מבינה את זה. כנראה שזה פגע בה עד כדי כך שהיא לא יכולה לעבור על זה לסדר היום. לך תדע.

Aronsona

New member
לצערי הליינים משמשים הילד הרע של התכנית

ולכן ישארו.
הדבר היחידי שאני יכול להגיד זה שהם לא ינצחו כי הרעים אף פעם לא נצחו

purehoney

New member
תלוי מה את מגדירה כ"טוב"..דוגמה בעונה 1

וזה לא רק מי שזכו לצאת אחרונים מהבית..היו גם הרבה מאלה שהגיעו ל5 הגמר שלא הגיע להם להגיע לשם במקום אחרים

טוב, את צריכה להבין שהמשחק הזה בנוי

על "טובים" ועל "רעים" ובכל גמר חייב להיות גם מישהו או מישהי "רע/ה" כדי שהציבור יוכל לבחור את הטוב בעיניו.
אם כל הגמר יהיה מבוסס רק על הטובים, זה לא יהיה מעניין בכלל ומבחינת האח הגדול זאת לא אופציה. הוא רוצה מישהו טוב נגד מישהו רע כדי שיהיו הרבה אסמאסים.

Aronsona

New member
על פי תפיסתי, באף עונה לא זכה הרע

ואני אשמח לשמוע אם את חושבת שבאיזה עונה זכה הרע.

purehoney

New member
עונה 1 ו4

הגיעו לגמר כמה דיירים שבעיניי לא היו צריכים להגיע לשם...וזה עוד לפני שמדברים על מי יצאו אחרונים מהבית

Aronsona

New member
תשמעי. אני מדבר על המנצח בלבד ולא על הגמר

ובעונה אחת אין ספק, על פי דעת הרוב שבובליל היה הרע.
בעונה 4 ערן ואביבית היו הרעים ולא קותי.
כלומר, על פי דעתי, הרע אף פעם לא ניצח.

Miss Bubbles

New member
בעיני קותי היה הרע בעונה רעה.

אומנם לא היה טוב בולט מולו, אבל זה בהחלט לא עושה אותו טוב.
שרי ותמיר היו על תקן הטובים בעיני.

Aronsona

New member
בעיני אביבית וערן היו רעים ממנו והרעים בעונה

תמיר ושרי לא רלוונטיים

Miss Bubbles

New member
הרפש שהוציא מול טהוניה וההטרדה המינית של בני

היו צריכים לארגן לרוני מיילי מונית הביתה.

purehoney

New member
אני לא מספיקה לקלוט כלום ממה שהולך בעונה הזאת

עד שאני כבר מעודכנת ומבינה משהו אחד קורים עוד מיליון ו1 דברים שם...

רינתי77

Active member
ערב טוב לכולם!

בינתיים אני מאוכזבת. בהתחלה חשבתי שהנה יש לנו חבורה של אנשים מבוגרים יותר ומגובשים יותר מאשר בעונה הקודמת, אבל שמחתי הייתה מוקדמת מדי. שבוע אחד בלבד עבר והאנשים שם התבררו כחבורה משעממת ורדודה להחריד. חבורה של רודפי פרסום ותו לא. עליבות נוראית. אין אפילו דמות שערורייתית אחת דוגמת אביבית החד פעמית כדי להעלות חיוך.
והפורום, אוי הפורום, העונה הוא משמים כל כך. אין אנשים שנונים ומצחיקים, אין דיאלוגים מעניינים. מה אני אומרת, כמעט ואין דיאלוגים בכלל. כל אחד זורק שתי שורות וזהו. בקיצור, מאכזב.

שבוע טוב רינתי
צודקת לגמרי

אם פעם הפורום היה סיבה טובה כדי לצפות באח הגדול, הרי הפעם האכזבה באמת גדולה.

למעלה