אשכול נאומים לאומה!

יניבל1

New member
אשכול נאומים לאומה!

במקום הרבה בוג'ארס בעקבות השידור הדרמטי (והשערורייתי) היום נהפוך את האשכול הזה שמרכז את דעתכם למי כדאי להצביע שישאר , ותפרטו היטב מדוע (אני אשמח אם המנהלים ינעצו את זה)

יניבל1

New member
אוקי אז אני אתחיל

הראשון הוא כמובן יוסי , לא צריך לפרט לכם יותר מדי, אני בטוח שמרביתכם יבחרו בו גם כך עכשיו הבחורה שעליה הייתי ממליץ לכם לבחור היא מיקי כי נכון שהיא לא מגניבה או שנונה או אשת שיחה מעניינת, אבל במחשבה שניה מי משאר המועמדות כן? מה שהבחורה הזו כיולה להביא לוילה זה את התככנות והמניפולטיביות שיכניסו קצת צבע למקום הזה שהוא כל כך יבש שלפעמים עושה הרגשה שלמקום נטוש עם גופות שרועות על הכיסאות נוח חוץ מזה שאני לומד קצת לחבב אותה, אין שום דבר מתייפיף בטון דיבור. ולהבדיל משאר הבנות בוילה היא לא אחת שאפשר להגיד עליה "חמודמודה" וזה גם משהו שנזקף לזכותה . עכשיו בואו נעבור לשיטת האלמינציה, למה היא עדיפה על שאר הבנות: כי היא לא משחקת אותה האמא הדואגת ואוהבת כמו נעמה(לזרוק!) כי לא היא ערסית ומתלהמת כמו ונסה (ככה שתוכלו לצפות בלילה בסבבה באח הגדול מבלי שמשום מקום תבאו איזו צרחה לא קשורה שתעיר את אבא שלכם שיבוא לתת לכם מכות על זה). בקשר לעינב , היא אמנם כמו ונסה באופי, אבל מצד שני גם חשוב שהיא תישאר בשביל שאבא שלה לא יסבול , ככה שהיחס שלי אליה בהצבעה הוא נייטרלי.

AlexH26

New member
מיקי היא דן מנו. זבל שצריך לזרוק לפח ומהר

ראינו מה קרה לדן מנו, איך זרקו אותו בלי מליון, וזה גם מה שיעשו למיקי. לא צריכים אנשים זבל כאלה בתוכניות. ילדים מסתכלים על זה ומה הם לומדים ממיקי? איך להיות חרא של בחורה? מסכן הבעל שלה, אם איזו מכשפה התחתן. איכסה.

AlexH26

New member
חחח ../images/Emo6.gif בטח בעלה עובד כמו חמור והיא

חיה על חשבונו. רואים עליה.

סאמוואן

New member
או לפחות על משהו אחד אנחנו מסכימים../images/Emo45.gif

שמיקי ויוסי צריכים להישאר בתוכנית

omer719

New member
אני חושב שנעמה צריכה ללכת.

עם כול הכבוד לה, אני גם בוחר לפי שפרה(
) והיא הדיירת שהכי פחות תחסר לי בוילה בהתנהלות היומיומית. יוסי ועינב מצחיקים אותי בלי סוף, ונסה בכלל מצחיקה כזאת ואהבתי שהיא יצאה על עינב, ומיקי לא מפריעה לי בכלל, אבל גם אם היא תודח אני לא ארגיש רע
זאת רק דעתי.

יניבל1

New member
אז נאי מבין מדבריך שהיום אתה לא תצביע?

והיא אמרה את זה על איתי

omer719

New member
אני מתכוון ע"פ השיטה של שפרה.

לא ע"פ מה ששפרה הצביעה. ואני לא אצביע היום, כי כול האנשים שאני ממש בעדם לא עומדים להדחה

AlexH26

New member
שפרה מותק. איך רצתה לוותר לטובת רנין ../images/Emo45.gif

צריכה להגיע לגמר כמו גדולה.

אורישקי

New member
ריב המרוקאיות של עינב וונסה הרג אותי

בתכלס העיקר שעינב ויוסי יישארו,אבל מעדיף להעיף את ונסה כדי שיירגעו הרוחות בבית. גם נעמה צבועה מאד(אני האדם ה100 שאומר זאת) ומיקי ממש תככנית(שוב האדם ה100) ונעמה צדקה כשאמרה שהיא מנצלת תתמימות של בנות ה22-23. אבל כשחושבים על זה,יהיה משעמם קצת בלעדייה,אז נשאיר אותה עוד טיפטיפה

יניבל1

New member
אפשר אגב לבחור יותר ממתמודד אחד

ראוי להזכיר, כי בטח יש הרבה שמתבלבלים, שמי שאתם מצביעים לו לא יודח אלא ימשיך.

הבעיה מרוב אנשים שמועמדים להדחה

בסוף עינב או יוסי יכולים לצאת מהווילה כי אנשים ינסו להעיף את מיקי או נעמה על ידי בחירת האחר ואז יוסי ועינב יצאו מופסדים(אחד מהם) לדעתי ונסה יכולה להיות רגועה

ShukyD

New member
אני לא מצביע לאף אחד

בפורמט המקורי המשתתפים בוחרים את מי להעיף כל שבוע אז גם אם בארץ לא עושים את זה, אין לי בעיה אני יושב וצופה ורואה כאילו זה קרה בלי שום התערבות
נהנה מהתוכנית

יניבל1

New member
אני האמת בכלל לא יודע איך שולחים אסאמס חחחח

סתם רוצה להמליץ לאנשים פה למי לבחור

הכפרה

New member
לי יש בעיה עם מיקי

היא מנסה לרקום מזימות לצופים בבית! היא מנסה שהקהל בבית יאהב אותה בתור אחת שרוקמת מזימות וזה לא מצליח לה, היא יותר מידי טיפשה ומפונקת ומנסה להתחבב על כולם ולשחק אותה תחמנית..בקיצור, לא הטעם שלי! הביתה :)

יניבל1

New member
אוקי אז ככה

העריכה של התוכנית היתה על הפנים, עדיף הדוח היומי בקשר לשאר הקטעים, היתה הצבעה את מי להעלות להדחה - המועמדים הם ונסה,מיקי,יוסי,נעמה ועינב (את פירוט הבחירות של המועמדים תחפשי באחד האשכולות כאן) וגם יש חדר סודי ,שאני לא יודע בדיוק מה יש בו, אבל הרבה תפנוקים רצינים, ושיפרה נבחרה לגור בו שבוע שלם(לא יודע למה) היא היתה צריכה לבחור פרטנר/ית לדירה הויא בחרה ברנין.

למעלה