אשכול נאומים לאומה!

d a n 6

New member
תצביעו לונסה,יוסי ונעמה

אני מאוד אוהב את ונסה ואני חושב שהיא מצחיקה והמזג החם שלה הוא דווקא סבבה וטוב שהיא משתיקה את עינב, חוץ מזה שהיא לגמרי חרמנית ובסוף היא עוד תאנוס מישהו בבית אז יש עוד למה לצפות ממנה אז תצביעו לה. יוסי כמובן מוסיף צבע לתוכנית ואני בטוח שהוא יעשה עוד המון רעש אז תצביעו לו. נעמה באה בשביל לשחק את המשחק והיא רק עכשיו נכנסה לענינים אחרי מה שמיקי עשתה לה, לפי דעתי היא עוד לא צריכה ללכת לפני שהיא תפרק את החבורה של מיקי אז תצביעו לה.

AlexH26

New member
לא מספיק מיקי צבועה, גם השיער שלה צבוע באותה

מידה של צביעות. כתוב לה על המצח מניפולטיבית.

שי קרן19

New member
מבין החמישיה אני הכי אוהב את ../images/Emo41.gifונסה../images/Emo41.gif פירוט

מצחיקה,נוכחות,מתוקה,עליה נאמר המשפטים:"אל תציק לי,אני לא אציק לך,"אל תצעק עליי,אני לא אצעק עלייך,"אל תקלל אותי ואל תגיד לי סתום כל שניה,ואני לא אגיב" אני מחובר אליה ואל שפרה מצידי ששתהן ישראו עד הסוף..היא פשוט מדהימה בעיני..היא תחסר לי מי שהכי קוסם לי שיעוף זו מיקי,כי היא תכננית ומעצבנת אבל מי שאני לא אתגעגע אליו זה יוסי,הוא לא תורם...ואל תגידו שבגלל שהוא מבוגר מכולם..אשר גם די מבוגר והוא חביב,מבשל,מדבר עם כולם,אולי צבוע במקצת אבל נחמד עינב צעקנית,רבה כל הזמן,בכיינית,ממש תינוקת אני לא כ"כ מכיר את נעמה...לא יצא לי לראות אותה כ"כ בגדול מיקי ויוסי,לא אכפת לי מצידי ששניהם יעופו שבוע אחר שבוע לא משנה לי הסדר

שי קרן19

New member
אה ואלה? חשבתי שהוא 40 פלוס...טעות שלי..

עדיין הוא בין המבוגרים,הוא תורם,לא כמו יוסי שהוא רק משעשע ולא עושה כלום...חוץ מלעשן ישן אוכל ולא יודע מה..

שי קרן19

New member
אממ לא..זה נכון אבל אני לא חושב על סיבה למה

להשאיר אותו...כמו שכאלו לא מתחברים לאישיות של ונסה,אני לא מתחבר לערסיות שלו ושל בתו..זה על טעם האישיות...

על טעם ועל ריח אין מה להתווכח

ונסה אולי לא נראית אגרסיבית אבל היא יותר גרועה מעינב!!! תהיה בטוח..... המשחק והתמימות שלה לא עושים לי את זה....

משהניו

New member
לא נכון

כל מי שצופה מוקדם בבוקר רואה את יוסי קם לפני "ההשכמה הרשמית" ובשעה שאשר מתפלל יוסי מנקה את הבית, שוטף כלים שנשארו מאתמול, מטאטא ובודק עם הכל בסדר, מסלק את החרקים... וכל זה כשכולם עוד ישנים! הרבה ציינו זאת עוד בהתחלה. תוכלו לבדוק בשרשורים ישנים.

../images/Emo45.gifנכון

לבשל אף אחד שם לא יתן לו, וגם ככה במשך היום אף אחד שם לא עושה כלום, כולם שם אוכלים וישנים (וחלק מעשנים) כל היום.

ונסה צבועה!!!! היא אוהבת לריב ולהטריד מינית!!

אני כבר לא יכולה לשמוע את הקול שלה!!! אז היא ונעמה יכולות ללכת הביתה

שי קרן19

New member
דוקא אני נקרעתי בשיחה שלה וחשל צבר שיש לו

מראה פיזי האולי השווה ביותר מבין הבנים(כן כן יותר מערן) והוא פשוט ביישן ומובך זה בשבילי פשוט מקסים...ונסה היא פלפלית היא פשוט..אין אין...אני פשוט חולה עליה...וחמודה שלי,כולם חייבים להיות צבועים קצת..אפחד לא מושלם...ופה זה משחק..לא ייקח זמן עד שאהובתי שפרה תתחיל לשחק..אבל זה יתחיל ברגע שיעופו די הרבה דיירים..במידה וכמובן תישרא הרבה... אני מזכיר לכם שבמדינות אחרות,מי שזוכה לבסוף זה המישו הכי נקי,הכי טוב,והכי שהצליח להתחבב על הקהל בבית..ובנתיים? צבר,לאון,שפרה אלו 3 שמות ראויים לסוף..ונסה לצערי לא תישאר הרבה..כי היא אישיות קשה...

סבבה...גם אותי היא הצחיקה בכמה דברים.

אבל היא טוחנת את אותם דברים לטוב ולרע!!! ואני בעדך לגבי השלישיה....למרות שגם יוסי לבנתיים חמוד לי!

שי קרן19

New member
אני שמח שאת מסכימה אעיתי...יאלה חוזר לבסיס

היום..לשבוע..קצת אצוב..האומנם אראה את השיגור ביום שלישי אך לא אוכל לראות שעות על גבי שעות את הערוץ המשודר 24 שעות

AlexH26

New member
נעמה צודקת. מיקי מסכסכת ועינב הטמבלית נסחפת

אחרי מיקי שמפילה אותה בפח עמוק מאוד. עינב תתבגרי כבר. מיקי עובדת עליך בעינים.

קפרי

New member
לא בעד, החבר'ה לא מסתדרים איתם שם אבל

יוסי נסבל עדיין קצת יותר, הם כאלה שלוחים...סליחה, הקול הגס והצרחני של עינב, המריבות והריגשות של "אני מחונכת יותר, אני אשקלונית שווה, ואני מגנה על אבא שלי ולא משנה מה יהיה", עם כל הכבוד זה היה מרגיז כל אחד שהיה שם, יוסי אולי מצחיק עד גיחוך עם השטויות שלו אבל עוד לא שמעתי משפט אחד חכם שיצא מהפה שלו ודבר אחרון, לא פייר כלפי החברים שם ששניהם ישארו כי הם כוח, די! מיצינו, מיצו את ההפתעה הראשונה כשעינב והצופים צפו במפגש, אבל משהו מהם צריך ללכת והייתי ממליצה בשלב זה על עינב-למי שיגיד שכואב על יוסי, זו לא תוכנית של: על מי לרחם, תאמינו לי שהשיפוצניקים והקבלנים טחונים כסף ושיהיה להם לבריאות...

AlexH26

New member
ביי ביי מיקי, תחזרי למאיה בוסקילה. להת'

יש גבול. מיקי באמת תחכנית. מהיום הראשון שראיתי אותה הבנתי הנחשית הזו צריך להעיף אותה ראשונה. היא לוקחת את החלשות בדירה ומנצלת אותן שזה רע. ביי ביי מיקי. לכי הביתה. תחזרי למאיה בוסקילה. אתן מתאימות אחת לשניה כנראה. אותה תת רמה עילגת.

למעלה