אתם ותפוז

purehoney

New member
יחפה..אני בן אדם לא קיר

אני יודעת

ואם את מעלה את הבעיה הזאת כאן, סימן שאת רוצה לשמוע את העצה שלנו בנדון, כי אחרת לא היית מדברת על זה. אם זה כל כך מציק לך ומעמיד אותך ממש בדילמה גדולה ובתסכול עמוק, אני חושבת שאת צריכה לפתור את זה במסרים פרטיים ואז יכול להיות מאוד שהרבה מאוד מהחששות שלך יבואו לידי סיום. ככה אני עושה בדרך כלל כשמשהו לא ברור מציק לי.

purehoney

New member
זה העניין...אני לא רוצה לעשות את זה בפרטי

כי הצדדים שמעורבים במה שמציק לי לא מעניין אותם בכלל אז בשביל מה לנסות בכלל

אני אגיד לך איפה את טועה

את כותבת: כי הצדדים שמעורבים במה שמציק לי לא מעניין אותם בכלל, אז בשביל מה לנסות בכלל...

אז כאן הטעות שלך. את אף פעם לא יודעת אם באמת מעניין אותם או לא. את חושבת, את משערת שלא מעניין אותם. אבל אולי אם תגידי להם שכואב לך ולא טוב לך וזה מציק לך, אולי בכל זאת כן איכפת להם? ואם גם אחרי זה את תראי שלא איכפת להם ממך, אז תוכלי להסיק את המסקנות ולהיפרד בצער רב ממי שצריך להיפרד.

purehoney

New member
אני יודעת בודאות שיש בהם שלא סובלים אותי

וכשאותם ספציפים היו עדיין אצלי חברים בפייס תקופה לא קצרה-יום אחד הפוצץ והם לא חסכו לי במילים "חמות"...
אז סבבה כאילו אני יודעת שיש ויהיו אנשים שירגישו ויעירו לי וגם שלא תמיד קל איתי אבל אני לא מושלמת ולא מתיימרת להיות כזאת גם שמתחנפת ומלקקת בשמחה בשביל שיאהבו אותי(ומה לעשות שלי לא זורחת אופטימיות מה*** כמו אצל אחרים מסויימים)...העניין הוא המושא של אותו מקום שרק בגלל זה אני איכשהו "מעבירה" אבל זה נשאר קיים ולא נעלם...אני יודעת אבל גם שאין טעם לפתוח עם זה כי זה לא שיש עם מי לדבר...

יונתנסקי

Well-known member
תזכרייייי דבר אחד:האנונימיות היא גם שלך

גם את מאחורי המיקלדת, לא ?

שרוני68

New member
שיר, אני רוצה להגיד לך משהו

אני לא נכנסת הרבה לפורום "האח" כמו פעם,
אבל ממה שהספקתי לראות (וזה דווקא לא לאחרונה),
את כל הזמן עונה לאנשים שזו המטרה שלהם, להקפיץ
אותך (ולא רק אותך) ואת נותנת להם את מבוקשם.

אתן לך דוגמה, לפני מספר חודשים, כרגיל ההוא שמתקרא
ל.ס. כותב משהו (לא אלייך, באופן כללי), ואת ישר מחזירה לו!

תגידי, זה שווה את זה, למה לך?
אל תתפתי לענות לכאלו שרוצים רק להקניט ולהעליב.
עזבי אותם.

אני אומרת לך את זה באהבה רבה וזה מנסיון החיים שלי.

בהצלחה מתוקה.

purehoney

New member
שרוני,לא מדובר בפורום האח או במישהו מהכותבים

שם...התכוונתי על מקום אחר שאליו אני מחוברת יותר מלפורום האח היום..אולי זאת הבעיה אבל כמו שכבר כתבתי אני מאוד חצויה...כי אם אני אפתח את מה שמפריע לי מול הכותבים במקום הזה אז יגידו לי ללכת לפתוח את זה בפרטי או במקום אחר ולא שם

שרוני68

New member
אבל אני מדברת על העיקרון.

לא לענות ולריב עם מי שלא שווה את זה.
אני ראיתי את התופעה הזו בפורום
"האח". לפעמים נדמה שאת מחפשת
אותם כדי לריב איתם. ושוב, אני אומרת לך
את זה כי אני מאוד מעריכה אותך.

(ואם דיברת על הקומונה ההזויה שהוקמה
לפני שלוש שנים, אז אני מעדיפה
)

יונתנסקי

Well-known member
לא יודעת למה כוונתך "ידידותי"

בניהול שרשורים זה נורא ואיום.
מאז ה"אח הגדול" של שפרה אני בפורום הזה, ואף פעם לא הבנתי את דרך השתרשרותם של דברים.
למצוא שורה שכתבתי זה רק דרך אופציית חיפוש, אם מחפשים בגלילת העכבר מגיעים למחוזות מיקרונזיים.
תראה איך מסודרים השרשורים בפורומים של ווינט, ותבין מה זה סדר וידידותי.

דווקא לגבי זה אני לא מסכימה איתך

כי השרשורים של וואיינט הרבה פחות ידידותיים. אני בוואיינט שנים והשרשורים שם לא קופצים. אם אני רוצה לראות אם מישהו הגיב לי, אני חייבת להוציא את העיניים שלי בחיפוש. דווקא בתפוז, השם שלי בשחור מודגש ואת יכולה להקפיץ אשכול מתי שאת רוצה עד 72 שעות.
עכשיו בכלל אין בעיה כי יש את התזכורות לתגובות וזה בכלל נהדר. אני חושבת שתפוז הרבה יותר ידידותי מוואיינט מבחינת הפורומים.

יונתנסקי

Well-known member
ועל זה היתה אמי המנוחה אומרת:

"התולעת שגרה בשורש החזרת חושבת שזה השורש המתוק ביותר"
ואידך זיל גמור !

מאז ומתמיד אפשר היה שם לקבל הודעה לכך שמישהו הגיב.
וכל נושא - כותרת חדשה, לא כמו פה.
בתפוז אני עד היום לא בטוחה שאני מגיבה בשורה ובשרשור הנכונים, ופוחדת מתגובתו ההביקורתית של מנהל הפורום.

בחיי שאת הורגת אותי

צריך רק קצת לשים לב לשורה התחתונה שכתוב בה "תגובה להודעה" וללחוץ עליה כדי להגיב, ולהשתדל לא לרדת שורה למטה מזה, כי אז את פותחת הודעה חדשה. זה קורה לכל אחד וזה לא נורא. מנהל שמעיר על דברים כאלה הוא לא מנהל נחמד

למעלה