אתר מוזיקלי נחשב פרסם ע׳פ ערכתו את שמות המשתתפים בפסטיבל סן רמו

כמו בשנה שעברה האתר האינטרנט המוזיקלי

Allmusicitalia

https://www.allmusicitalia.it/in-di...-telefonate-con-i-si-e-i-no-di-amadeus.html/2

פרסם לפני כמה שעות את שמות המשתתפים ,לטעמו ,בסן -רמו הוא מדגיש שמדובר בשמועות אך גם מהדלפות של יודעי דבר, זהו אתר שבדרך כלל מדייק לגבי המשתתפים בפסטיבל, בשנה שעברה הוא דייק כמעט בכל השמות המשתתפים
מה שאילץ את מנהל האמנותי של הפסטיבל,אמדאוס, להתראיין לעיתון לה רפובליקה
ולפרסם את כל השמות המשתתפים ימים אחדים לפני המועד הרישמי
allmusicitalia
פרסם 25 שמות בסה״כ שמתוכם אמורים
להשתתף בין 20 ל 24 משתתפים.

הוא הוסיף שיש כמה משתתפים שישנה התלבטות קשה לגביהם,מדובר ב 5 אמנים שכרגע בחוץ והם :

Nomadi, Francesco Bianconi, The Kolors, Aiello
ושלישיית בנות שהן Rossana Casale, Grazia Di Michele e Mariella Nava.

אנה אוקסה גם היתה אמורה להשתתף בפסטיבל
אך היא הסתכסכה עם רשת הטלוויזיה RAI בגלל פציעתה ״ברוקדים עם כוכבים״ כמו כן זוכה הג׳ובאני של השנה החולפת ,ליאו גסמן,לא עבר את הסינון הסופי ,האתר מדווח שכבר החלו טלפונים של אמדאוס כדי להודיע לזמרים המשתתפים שהם התקבלו לתחרות.

הודעה רשמית תהיה רק בחמישי הבא בתוכנית מיוחדת.

הרשימה שהוא מפרסם הם:

• Francesco Renga
  • Fasma
  • Irama
  • Fulminacci
  • Ghemon
  • Achille Lauro
  • Willie Peyote
  • Michele Bravi
  • Ermal Meta
  • Bugo
  • Max Gazzè
  • Fedez (da solo o con Francesca Michielin)
  • Random
  • Gio Evan
  • Colapesce Dimartino
  • Noemi
  • Gaia
  • Arisa
  • Malika Ayane
  • Orietta Berti
  • Francesca Michielin (da sola o con Fedez)
  • Ana Mena (con Rocco Hunt?)
  • Annalisa
  • La Rappresentante di lista
  • Maneskin
  • Coma_Cose
פרנצ׳סקה מקלין, הנציגה שלהם מ 2016, צפויה לחזור ייתכן מאד שתשיר דואט עם הראפר ושופט
אקס-פקטור המקועקע פדז.
מה שמעניין ברשימה הזאת שזוהי רשימה מאד צעירה של זמרים שבניגוד לשנים קודמות שילבה
המון זמרים ותיקים אך לא הפעם
כך או כך זוהי רשימה מאד מרשימה הכוללת שלושה זוכי עבר ארמל מאטה, אריסה ופרנצ׳סקו רנגה ( האחרון ע״פ השמועות שלח בלדה חזקה לתחרות) זוהי יכלה להיות רשימה מרשימה עוד יותר אם היו משלבים את אלודי,
מיסטר ריין ותומאסו פרדיסיו סולן להקת `העיתונאים" שיצא לקריירת סולו והלוואי שבדרך זו או אחרת הם כן ישתלבו בסוף.
בין השמות המעניינים נימצאת להקת רוק-פופ צעירה שהתמודדה באקס-פקטור בעונה 11 ב 2017 והגיעה למקום השני,שמה Maneskin ,כך שאם הם ופדז משתתפים הרי זוהי להקה שתתמודד נגד השופט בתוכנית.
השם Maneskin אינו באיטלקית אלא בדנית
שפירושו אור הירח,חברי הלהקה הכירו בבית הספר התיכון, שם הלהקה ניתנה ע״י הבסיסטית של הלהקה,ויקטוריה,שאמה דוברת דנית
שם הסולן הטווסי שלה Damiano David
בן 21,השיר הראשון שאני מצרף `torna a casa`[לחזור הביתה] זכה להצלחה מטורפת ,כבש את המקום הראשון לפני שנתיים במצעד הסינגלים האיטלקי, קיבל פלטינה מחומשת ומעל מאה מליון צפיות ביוטיוב,
השיר השני הוא הסינגל הראשון שיצא לפני כחודש מאלבומם הבא.

דעתי על סן רמו
אם לסכם את הערב הראשון במילה אחת אז- אנאליזה.
שיר נהדר, ביצוע יוצא מן הכלל וזמרת מוכשרת ביותר. היא ניצחה בסיווג הראשון אמש שמאחוריה נעמי עם שיר יפהפה שמשום מה מחמוד לא נרשם בקרדיטים כאחד מכותבי השיר,
אנאליזה עלתה למקום השני בהימורים וקרובה לכבוש את המקום הראשון , היא כבר מקום שלישי במצעד אייטונז מעל כל שיר אחר שהשתתף אמש בסן רמו כניראה שתכבוש את המקום הראשון בקרוב מאד , אך בכמות הציפיות היא יחסית נמוכה אולי בכלל שהנמבר שלה עלה לאוויר מאוחר מאד בלילה, מבחינת כמות צפיות ביוטיוב אין מתחרים לפדז ופרנצ׳סקה מקלין.
יש כמות נאה של צפיות ביוטיוב למנסקין שהיו מעולים ונתנו בראש וגם אריסה .אך זה היה ערב של אנאליזה שבלטה מעל כולם.

דעתי על סן רמו:
הכי אהבתי את ערמל מטע- יופי של שיר וביצוע.
אורייטה ברטי: נהדרת. שיר מקסים.
עריסה: הייתי סקפטי והופתעתי. פעם אחרונה היא זייפה את נשמתה. והפעם ביצוע נהדר לשיר יפה שאמנם גנרי ופלגיאטי, אבל אמין וכנה.
אנאעליזה אכן ממחזרת את עצמה עם אותו שיר בשינויים קלים. אין רגש אין כלום. אמרתי פעם שהיא מזכירה לי את נינט? גם במראה וגם בהגשה שלצערי לא הולכת עד הסוף וכנראה כבר לא תלך..
אירמה גם לא רע
מליקה עיינה מעייפת
נועמי גם הייתה טובה אמיתית וכנה עם שיר יפה
לסיכום, יש כמה שירים נחמדים, אבל מסן רמו השנה אין בשורה.
עריכה: הכי חשוב שכחתי.. העאוטפיט!!! האופנה כמו תמיד אם יש דבר שסן רמו מצטיין בו זה לא המוזיקה המשובחת אלא הבגדים. אחח כמה שאני מתענג לא יכולתאר. באמת תענוג.
ואם כבר עריכה אז שכחתי גם לציין שלא האזנתי לכל השירים אז יש מצב שפיספסתי ..
הימור שלי: או עירמה או אנאעליזה לוקחים.

נערך לאחרונה ב:

mati02021

Member
טוב, אז כן. מנסקין ניצחו והם הנציגים של איטליה לאירוויזיון, סגירת מעגל די טבעית לשרשור הזה מאחר ואני פתחתי את השרשור הזה לפני כשלושה חודשים ...איתם,וצירפתי לתגובה הראשונה שלי שלושה קליפים שלהם עוד לפני שבכלל יצאה הודעה רישמית שהם התקבלו לתחרות. אף רשמתי שזאת תחרות די מעניינת על המקום הראשון בין להקה שהתגלתה בתוכנית אקס פקטור ( ולא זכתה) ולבין השופט בתוכנית( פדז) שהגיע עם פרנצ׳סקה למקום השני לאחר קבירת השופטים במקום ה 17 אך קיבלו כמות עצומה של הצבעות בטלווטינג אך למרבה התדהמה מנסקין הביסו אותם בסופר פיינל גם בטלווטינג; האם הכלל באימרה התלמודית מתקיימת גם כאן? אין אדם מתקנא בבנו ובתלמידו? לא ברור.
הפסטיבל הזה בהחלט מתחדש , אף שכבר היתה להקת רוק ( סטאדיו) שזכתה ב 2016 אך זהו לייבל אחר לגמרי מדובר ברוק מטאל של חבר׳ה בגיל 21 וזוהי אחת הביקורות כלפי אמדאוס שזאת היתה האסטרטגיה שלו להביא זמרים צעירים לפסטיבל כדי למשוך קהל צעיר לצפות בתוכנית ולכן היתה ״הכוונה״ שלו להצביע למנסקין.עוד ביקורת על הפסטיבל שהתוכנית אקס פקטור משתלטת על הפסטיבל מאחר ולא מעט זוכים השתתפו גם בתוכנית כמו פרנצ’סקה מיקלין , מרקו מנגוני, והנה גם מנסקין,
זוהי להקה שמוציאה בימים אלה את אלבומם השני, והשיר הזוכה בפסטיבל הינו הסינגל השני, הראשון כבר צירפתי בתחילת השרשור. אך כיאה ללהקת רוק מאד צעירה השערוריות המתוזמרות שלהם כדי למשוך תשומת לב עלולים להיות בעוכריהם , מספיק להכנס לדף הפייסבוק שלהם כדי להבין במה מדובר.
והנה משהו שמצאתי בפייסבוק , זוכי הפסטיבל מ 1951 ועד השנה שעברה .

וזהו לינק לשירים נהדרים שהצליחו בתחרות אך לא זכו, דרך נחמדה לסיים עם השרשור הזה...

נערך לאחרונה ב:
טוב, אז כן. מנסקין ניצחו והם הנציגים של איטליה לאירוויזיון, סגירת מעגל די טבעית לשרשור הזה מאחר ואני פתחתי את השרשור הזה לפני כשלושה חודשים ...איתם,וצירפתי לתגובה הראשונה שלי שלושה קליפים שלהם עוד לפני שבכלל יצאה הודעה רישמית שהם התקבלו לתחרות. אף רשמתי שזאת תחרות די מעניינת על המקום הראשון בין להקה שהתגלתה בתוכנית אקס פקטור ( ולא זכתה) ולבין השופט בתוכנית( פדז) שהגיע עם פרנצ׳סקה למקום השני לאחר קבירת השופטים במקום ה 17 אך קיבלו כמות עצומה של הצבעות בטלווטינג אך למרבה התדהמה מנסקין הביסו אותם בסופר פיינל גם בטלווטינג; האם הכלל באימרה התלמודית מתקיימת גם כאן? אין אדם מתקנא בבנו ובתלמידו? לא ברור.
הפסטיבל הזה בהחלט מתחדש , אף שכבר היתה להקת רוק ( סטאדיו) שזכתה ב 2016 אך זהו לייבל אחר לגמרי מדובר ברוק מטאל של חבר׳ה בגיל 21 וזוהי אחת הביקורות כלפי אמדאוס שזאת היתה האסטרטגיה שלו להביא זמרים צעירים לפסטיבל כדי למשוך קהל צעיר לצפות בתוכנית ולכן היתה ״הכוונה״ שלו להצביע למנסקין.עוד ביקורת על בפסטיבל שהתוכנית אקס פקטור משתלטת על הפסטיבל מאחר ולא מעט זוכים השתתפו גם בתוכנית כמו פרנצ’סקה מיקלין , מרקו מנגוני, והנה גם מנסקין,
זוהי להקה שמוציאה בימים אלה את אלבומם השני, והשיר הזוכה בפסטיבל הינו הסינגל השני, הראשון כבר צירפתי בתחילת השרשור. אך כיאה ללהקת רוק מאד צעירה השערוריות המתוזמרות שלהם כדי למשוך תשומת לב עלולים להיות בעוכריהם , מספיק להכנס לדף הפייסבוק שלהם כדי להבין במה מדובר.
והנה משהו שמצאתי בפייסבוק , זוכי הפסטיבל מ 1951 ועד השנה שעברה .

וזהו לינק לשירים נהדרים שהצליחו בתחרות אך לא זכו, דרך נחמדה לסיים עם השרשור הזה...

עריכה:למרבה הצער הקישורים לא עובדים כניראה הדפים הוסרו מדפי הפייסבוק.
אכזבה קשה. שיר פח בלי מלודיה. רק ריפ פלגיאטי והרבה רעש. אני יכול להבין למה הם ניצחו. בגלל האטיטיוד. כל האנאעליזות והעריסות והערמלים נשמעים אותו דבר כבר מיליון שנה, ודי כמה אפשר. אז באו הצעירים עשו רעש ולקחו. אני הייתי מעדיף את עירמה למרות שהוא עם אותו אטיטיוד לעיל, אבל לפחות השיר טוב. המינושקס יסיימו מקום 15 בגמר.
אגב, אכזבה קשה גם מפסטיבל דה קנסאו.

למעלה