את יודעת שאת מכורה לגוסיפ גירל כש...

svety

New member
את יודעת שאת מכורה לגוסיפ גירל כש...

את נתקלת באקס שלך בסופר, קולטת שהוא נהייה ממש מכוער, וכל מה שעובר לך בראש זה: Spotted: A hot exboyfriend looks like a super-ugly caveman. ומתי אתן יודעות שאתן מכורות?

חחחחחחח אהבתי . הנה כמה D:

1.כשכל פעם שאת רואה עניבת פפיון את נזכרת בצ'אק D: 2.שהצלצול של הפלאפון זה הפתיח D: 3.כשפורום אחת שיודעת אצלך במועדפיייים (2034) 4.כשהתחלתי לקנות קשתות לשיער בתדירות גבוהה XD

jasika siton

New member
את יודעת שאת מוכרה כש-

1. כל פעם שמישהו מזכיר בטלוויזה את האפר איסט סייד את מתלהבת. 2. שכל פעם שאת אומרת שבאלך להיות עשירה זה יוצא לך ככה " איך הייתי רוצה להוולד למשפחת ואן דר וודסון ". 3. שאת רואה את ג'סיקה זור ( ונסה ) בסרט אחר את מתעצבנת שהביאו את אותה ושנאת את הדמות שלה כי את נזכרת בוונסה! ( קרה לי בסרט הפראנה ) 4. ושאת פשוט מחכה בקוצר רוח כל פעם לפרק הבא :)

Rinat114

New member
את יודעת כשאת מכורה כש -

1. את יודעת את כל מותגי האופנה בארה"ב מא' עד ת'. 2. את מכירה בע"פ משפטים של עונות ישנות. 3. כשקיבלת DVD חתום ע"י אד ווסטוויק ולא הפסקת לצרוח במשך שעתיים :p

JAP Noa

New member
גם שלי חתום, והתבאסתי../images/Emo3.gif

זה ממש לא אסתטי ואם כבר לא יכלו להחתים מישהו אחר?

Born To Try1

New member
כש...

1.את חותמת כל הודעת SMS בXOXO 2.כשאת מתחילה לצטט בע"פ סצינות מהסדרה 3. כשכל שמלה מרשימה שאת רואה מזכירה לך את סרינה או בלייר 4. כשכל פעם מישהו מזכיר את "ניו יורק" אז את ישר נזכרת באפר איסט סייד ובגוסיפ גירל

למעלה