את פפריקה אתם מכירים?

DizzyMissLizzy

New member
מלאך בדמות ליצן

על הצילומים היפהפיים והתיאורים המרתקים אני יכולה רק להוסיף, שאני פשוט התרגשתי לראות איך בעזרת חיוכים חמים, עינים טובות, ... טוב.... וגם בגדי ליצן ואף אדום
וכמה אביזרים פשוטים את עושה נפלאות בלבבות של הילדים וגם של הוריהם (לא פחות חשוב ! ) עוד בנסיעה לשם, דיברנו על עיניין הליצנות הרפואית, ואת סיפרת על המקצוע ואיך הגעת לעסוק בזה, ובזמן שדיברת, לא יכולתי שלא להבחין בעינייך הנוצצות מהתרגשות. ולמרות, שבנסיעה עוד ממש לא נראית כמו ליצן (בלי הבגדים והאביזרים), הצלחת להקרין את החמימות, הרגישות, והאהבה שבליבך לתפקיד ולכל אלה שזקוקים לו. כשהיינו בכפר עזה, כל ילד או ילדה שבאו בלי מצב רוח "הולם", או בכו בגלל דבר פעוט כלשהו, את לקחת כפרוייקט אישי, והצלחת להעלות חיוך או צחוק על פניהם. את, פפריקה, וגם טים-טם הליצן, והמאפרות גילה ושלומית הפעלתם את הילדים למשך יותר מ-3 שעות ללא הפסקה באופן מעורר התפעלות. תודה לכם על הכל !

תודה דיזי מיס ליזי המתוקה../images/Emo24.gif

תודה על השיחה הנעימה בדרך, תודה על קבלת הפנים החמה. ואפרופו עיניים, גם לך לא חסר ברק בעיניים, רכות והמון אהבה. נשיקות
וחיבוקיות

Yos clickart

New member
אהלן פפריקה המתוקה

הנה גם אני מגיע כדי לשבח ולפרגן למקסימונת שכמותך. כמשב רוח רענן הגחת לעולמנו הקטן . כמו שכבר טרחתי לבשר לך : "סומנת !" . צפי לשת"פים נוספים בקרוב . אהבה ואור ממני יוסי ( האיש והג'חנון )

אהלן יוסי../images/Emo24.gif

ואיזה ג'חנון סופני זה היה....
תודה על המילים החמות, תודה על קבלת הפנים המשפחתית וכבר אמרתי לך, עם סימונים כאלה אין לי ממש בעיות....
חיבוקים
ונישוקים
נשמה טובה.

פפריקה - מקסימה כתמיד! ו...

חבריי הג'לולוגים והליצנים הרפואיים, מה קרה לכם? לאן נעלמתם????????????? אם אני הצלחתי מאמריקה הרחוקה להכנס, לקרוא ולהתרגש מפפריקה שלנו, גם אתם יכולים. אז קדימה... שלכם, סיאסטה
.

Clickart

New member
ועכשיו הסיפור ה(כמעט) מלא

תודה רבה, מלאכית יקרה! http://www.clickart.co.il/projects

למעלה