באמת מצטער ליפול על הפורום עם שאלה שכזאת..

Airplane Kid

New member
חס וחסה..

אני לא אשנה את האופי שלי. ואפילו יותר מכך - אני לא מסוגל.
מדובר על דברים שהושרשו בי מגיל צעיר, שעיצבו את האישיות שלי - ומכאן שהם חלק בלתי נפרד ממני. מה גם שאני מאמין שהן חוזקות של ממש בשטח, ולא רק במערכות זוגיות.
הכוונה שלי היתה שלחוות מקרה נוסף שכזה, שובר קצת את הבטחון העצמי. וגורם לך להיכנס לאותו מעגל תהיות מוכר של: "אולי משהו דפוק בי".
וזה אף פעם לא בריא, אז הרגשתי צורך לשתף.

בכל מקרה, טוב לשמוע שאת מעריכה תכונות שכאלה. הצטיירת לי כאדם מאוד ישיר - כך שאני בהחלט תופס את המילים שלך באור חיובי.
ואולי באמת לא מצאתי עדיין את המכסה, אבל השאלה האמיתית כאן היא האם משפטים ריקים מתוכן אמורים לעזור לי לקום על הרגליים בכל פעם מחדש (ככה הם פשוט מרגישים לי, כל משפטי הדיסני האלה..).

למצוא זוגיות זה דבר לא קל...

לרוב האנשים...
וזה בהחלט מתיש ומייאש...

הייתה לי שותפה שיצאה עם מלא גברים, כי נורא רצתה זוגיות, בסוף היא מצאה מישהו שמתאים לה...
לי אין את הכוחות האלה ואני גם לא מתחברת עם העניין של לצאת עם כמה גברים בשבוע... אבל זה רק אומר שזה אפשרי אם לא מתייאשים ומשקיעים...

רק צריך לקחת בחשבון שיכול להיות שתצטרך לצאת עם מלא בנות עד שתמצא... ואולי גם לחפש הרבה זמן... לא לכל אחד יש את הכוחות לעשות את זה...

ויש כאלה שזה בא להם בקלות והם באמת מעצבנים...

זו לא טעות - זו מציאות

אם המשפט "כנראה שנפלתם על הבחורות הלא נכונות"
עולה בכ"כ הרבה שיחות עם גברים טובים שלא מצליחים למצוא בחורה איכותית.

נגזר מכך - הנתון העצוב שרוב הבחורות היום מחפשות את הגברים האלו.
ויש לי חבר אחד כזה שאני מנסה להבין את הראש שלו בהרבה מקרים.
לפעמים הוא גם משעשע אותי מעט. אבל בסך הכול אני משייך אותו לקבוצת הגברים הלא טובים בכלל.
ואני רואה איך הבן אדם כל הזמן בסטוצים, בחורות מתחננות אליו בפייסבוק, בוואטסאפ, כל מיני שיחות שראיתי.
והבן אדם באמת נוראי מבחינת יחס לנשים. הוא נוטש בחורות באמצע הקולנוע, גורם להן להתחנן אליו והופך אותן לסמרטוט.
לא מתייחס, אם כבר מתייחס אז ממש רע ועם חוסר כבוד משווע. לפעמים אני המום מהבן אדם. עד כמה אפשר לזלזל.
אבל עובדה...מצליח לו תמיד. הוא עושה מה שהוא רוצה. זה כנראה האופי שלו.

אני אישית לא יכול להיות אדם כזה כי זה לא הטבע שלי.
הטבע שלי הוא להיות ג'נטלמן לארג' וקליל, נראה לי שזה משהו שהוטמע אצלי מאז שהקמתי את העסק שלי.
(לא אכנס ואתחיל לשפוט עד כמה זה טוב או פחות טוב כרגע)
אבל אני יכול להגיד לך..שהיום לצערנו - רוב הבחורות מחפשות גברים מאוד קשים, לא טובים בכלל.
הבחורות ה- באמת טובות ואיכותיות שמחפשות מישהו זהה באופי קיימות באחוזים קטנים, כמו למצוא מחט בערימה של שחת.

אולי זה קטע של בחורות אשכנזיות...
|יענ

בכל אופן, אני מניחה שאני מכירה מקרוב יותר נשים ממך, ואני לא מכירה אף אחת שמחפשת גבר כזה... (כולל אשכנזיות)

לגבי חבר שלך - זה באמת נקרא הצלחה מבחינתך?
לדפוק מלא סטוצים? לגרום לבנות להתחנן אלייך?

ראשית..

ראשית - אני ממליץ לך לקרוא שוב מה שכתבתי אחרי שסיפרתי על החבר.

בטבעיות שלי אני ממש לא טיפוס כזה..

שימי לב עוד מה כתבתי לפני התגובה שלך - שאני ממש לא מתחבר אליו. הוא חבר אינטרנטי כזה, טלפונים לפעמים. הכרנו דרך הלימודים.
הסיפורים שלו לפעמים משעשעים אותי ומצחיקים אותי, אבל אני לא מעודד התנהגות כזאת,
בואי נגיד שהוא לא יכנס לארסנל החברים הטובים שלי.

יש הרבה בחורות שלא יודו, אבל הן איכשהו נמשכות לטיפוסים האלו, הממש לא טובים.
זה הסגנון שלהם, בין אם יודו בכך או לא. בד"כ לא מודות לעולם. עצוב, אבל יש משהו שנקרא "חוקי המשיכה"
ובגלל בחורות כאלו, לא מעט גברים מכניסים למשוואה - מניפולציות, אגו וכוח"

אני חוזר ואומר, קיימות בחורות טובות ואיכותיות שבאמת מחפשות גבר טוב לזוגיות, אבל הן קיימות באחוזים מאוד קטנים.
ברור שכל אחת תגיד שהיא כזאת, אבל הרוב לא כאלו. הן רוצות או מתיימרות להיות כאלו, יש להן דרך ארוכה לצערנו.

האני מאמין שלי זה שמתישהו אפגוש את האיכותית והמתוקה הזאת. אי שם היא קיימת ואפילו חושבת בדיוק אותו הדבר ברגעים אלו

אוף... נמאס מהכללות...

חשבתם על זה שאם לא הולך לכם עם בנות זה לא אומר שהבנות משחקות משחקים ומחפשים גברים רעים.
אולי הבעיה נמצאת בכם.

שאני אבין..

את שואלת אותי כ- ראש ממשלת הגברים בישראל? ..
"ראש אגודת הגברים" ?

שאדע איך להתייחס לעניין

אם תרצי להכיר אותי לעמוק ואח"כ להגיד לי גם מה הבעיה שלי ספציפית, אני אשמח.
ללא קשר לכלום. אני אוהב להכיר אנשים חדשים תמיד למבלי להיכנס להגדרות.
אני לא ממהר לשום מקום.

מאמין שכולנו יכולים ללמוד.
אין חיה כזאת - "אדם מושלם"

אבל כן, זו עדיין דעתי. יכול להיות שמתישהו היא תשתנה.
רוב מאוד גדול מהבחורות מקבלות אוויר לנשימה מאגו ומשחקים ומחפשות את השלילי בגבר.
זה מרגש אותן, מסעיר, עושה להן משהו. לרוב אותן בחורות מפרשות גבר טוב = משעמם, חסר טעם כשמלכתחילה זו טעות.
בניין בונים קודם כל עם תשתית חזקה ויציבה, לא מתחילים ישר מקומה שנייה. לעולם לא יעבוד.
ואז אח"כ הן לא מבינות.."למה משחקים איתי כל הזמן?"
גם שאלה שהרבה בחורות צריכות לשאול את עצמן.

אתה יכול להמשיך להחזיק בדעה הזאת בכל הכוח

אתה וכל הכפילים שלך בפורום...

אני לא אקח אותה ממך... זה שלך...

אולי אפילו תכתוב ספר מקביל ל"למה גברים אוהבים ביצ'יות"?...

בכל אופן - זה לא יוביל אותך לשום מקום... תתחיל להסתכל על עצמך ולנסות להבין מה הבעיה... או שתשאל את הבנות שיצאת איתן ולא רצו להמשיך מה הסיבה, תגיד להן שחשוב לך לדעת, וככה תבין לאט לאט איפה הבעיה האמיתית...

ובזאת אני פרשתי מהדיון הזה...

לא מעט

לא מעט בחורות לא נתנו צ'אנס מעבר לדייט או 2 למרות המראה הטוב והחיים היציבים. (מה שהן אמרו אגב )

לרוב אין לי מה להגיד מעבר לכך שהרבה בחורות הפסידו ולא באמת רצו להכיר לעומק.
המטרה שלי היא להכיר את הבן אדם לעומק כשאני בעצם מכיר ולא סתם משחק.

יש גם לא מעט שהיו מעוניינות אבל לא הרגשתי את הקליק וזה לא היה זה מבחינתי אז סיימתי וגם אמרתי להם את הסיבה מבלי להסתיר.

היו כאלו שנעלבו, היו כאלו שהעריכו את הכנות.
כל אחד בסופו של דבר עושה מה שהוא מבין.

עדיין אחרי הכול, יש לי את הסטנדרטים שלי. יש לי גם את האיכויות שלי וכמובן שנגזר מכך שלא אתפשר על בחורה לא איכותית

לגבי ה"ספר" ש "לא יוביל לשום מקום" לא הצלחתי להבין את כוונתך, לגבי "כפילים" כאלו ואחרים שהזכרת..גם לא הצלחתי להבין ולכן אינני מתייחס.

כל אחד ודעותיו האישיות. כנראה וגם לך יש עניינים לא פתורים עם עצמך או איך שגברים רואים אותך. לא סתם את עדיין נמצאת בפורום הזה.
הכול בסדר גמור, שיהיה לנו בהצלחה

imitsu

New member
מסכים לגמרי

אני חושב שאנחנו דומים באופי לפי מה שאתה מתאר את עצמך,
ואני מרגיש ממש כמוך

הכרתי בחיי המון בנות.. וכן.. רובן מודות בפה מלא
שהן רוצות מישהו שישדר קשיחות.. יענו קשה להשגה..
ובאופן כללי יתנהג אליהן כמו החבר שאתה מתאר..
ודווקא אחריהם הן רודפות ומהופנטות..
אבל מה, כולן אומרות שהן רוצות מישהו שיקשיב להן, יהיה רגיש,
נחמד מקסים וכו...
אבל כשמגיע אחד כזה, הוא לא יעבור דייט אחד איתה..

המשפט האחרון שכתבת... למצוא מחט בערמת שחת... ממש!!

התכונות הללו כן מוערכות ע"י נשים אבל...

ביטחון עצמי ואסרטיביות, תכונות שלרוב באות יחד עם מצ'ואיזם ואגוצנטריות, הן תכונות שבולטות יותר לעין ולכן גם מושכות.
אפשר בהחלט לאהוב גברים ג'נטלמנים וטובי לב אבל אם הם לא מאמינים בעצמם ומהססים, סביר לניח שבנות פשוט לא ישימו לב.

Airplane Kid

New member
הכללה קצת כללית מדי, לא?

יש צדק בדבריך, אבל אני למשל בחור מאוד ישיר. מה גם שאני משתמש בחוש ההומור שלי כשובר קרח ומבלי להתנשא - זה אף פעם לא אכזב אותי.
הבעיה היא שאני לא מסוגל להתחרות בעודף מצ׳ואיזם, כי זה לא אני. תמיד יש לי את עניין הכבוד לבחורה שמולי -ובכל פעם מחדש אני מרגיש שזה פשוט לא עובד.
הנה, רוצה דוגמא? אני לא מסוגל להתחיל עם בחורה במועדון. לא מסוגל לגשת, לתפוס אותה ולהתחיל לרקוד איתה בחושניות - כי זה לא אני. אני גם מודע לכך שזה עקב האכילס שלי ולכן אני אפילו לא מנסה..
מה גם שאם בחורה תגיד לי: "די!", אז מתוך כבוד אליה, אני לא אעיז להמשיך. הבחורה אמרה את שלה. אז בחור שיתפוס אותה ויגיד: "סתמי", רק כדי שהיא תחייך לו בפנים.. יש לו יתרון עליי.
וזה נשמע מופרך, אבל בכל פעם מחדש אני זוכה לראות את זה.

אבל אני אסרטיבי, איש שיחה ומסוגל לגרום לבחורה לחייך משתי הדקות הראשונות לדייט. אלו נקודות החוזק שלי.
אבל השאלה האם זה מספיק? כי לדעתי ולאור הניסיון שלי, זה לא.

נ.ב
אם הכינוי שלך קשור למשחק של מאס אפקט.. אז שתדע שאני מעריך אותך, לא משנה איזו תשובה תיתן.

אתה סתם חסר טאקט אבל אהבתי את השיווק

לטובתך, מאוד ישיר...
תתחיל כמו כולם, תחזיק את הקלפים שלך קרוב, תהנו מלקלף
את שכבות/חומות הבצל בהכרות. תאמין לי גם אלו שמצהירות
ויודעות וחושבות שהן רוצות מישהו טוב-לב צריכות להנות מלגלות
את זה לבד. תזרוק על מישהי פרחים בדייט ראשון, תפתח דלתות
ותשלם עליה בלי היסוס, ותכתוב על זה ותראה שיהיו כאלו
שכבר לא יודעות להיות ליידיס מרוב שהן לא רגילות שמתיחסים אליהן
ככה. ואגב חוסר אסרטיביות ונחמדות? בחורות שאומרות לך
למה אתה לא יוזם וקופץ עליהן בדייט שני-ממש לא פמיניסטיות נאורות,
רק בתחפושת, וכל הצדדים מפסידים מכך.

אל תשתנה, אבל תדע להעריף עליה עם הזמן.
חוץ מזה שצניעות בדרך כלל באה יחד עם זה, ואני לא שש לנחם
על כל אחד ואחת שמצהירים שהם "באמת אנשים טובים" ומתנהגים נחמד לכולם והם "מסיימים אחרונים".

פתרון אפשרי מנסיון אישי: אל תלך על ישראליות. מוטרדות מינית מילולית
או פיזית בהמוניהן מגיל צעיר בגלל מיטב בחורי ארצנו וגדלות עם
סגירות ואי מוכנות כשזה מגיע באמת.

בחורה מחו"ל תקבל בכיף והערכה כשאתה מתנהג כמו שתיארתי בהתחלה. ולא תגיד "אם יפתחו לי דלת ויתנו לי פרח אני לא אדע איפה לקבור עצמי". אגב #2 תשאר פתוח למרות "הנסיון שלך", כי בסה"כ
נמדד מול הנסיון של אלו שניסית עליהן את האסטרטיביות והחוש הומור שלך. תמיד מישהי יכולה להפתיע.

כמהאפשר

New member
הכינוי שללך, דווקא,

מזכיר לי סיפור שכתבתי פעם.

למה אתה חושב שזה עקב האכילס שלך?
ומדוע אתה צריך להתחרות בבחורים הללו?

שוב, כל אחד והזיווג שלו.
אולי במרדף אחר הנשים של הבחורים ההם- אתה מפספס דווקא את אלו שנכונות לך, כי הן אלו שהאופי שלך הוא הדבר שהן שואלות את עצמן "האם קיים דבר כזה עדיין?"
אז בעיניי, אתה גם לא צריך. וטוב שהחבר'ה הללו, הגישה שלהם עובדת להם עם בחורות שנכונות להם.
ושלך- עם הבחורות שלך.

כל אחד.. והמישהו שלו.

Airplane Kid

New member
מסכים. לא אמרתי שלא, בעצם.

הנקודה היחידה היא שאתה רוצה כבר למצוא.
והעובדה שזה לא קורה שוב ושוב..

כנראה שזה גורם לך לפנות לתפוז ברגע של חולשה בכדי לחפש תשובות.

כמהאפשר

New member
אז אל:)

הרגעים הללו, שגורמים לנו לפקפק בעצמנו ולהשתנות לכיוון השלילי,
מסוכנים בעיניי הרבה יותר מעוד חודש של רווקות, אבל בשמירה על היותנו אנחנו.

לוקחים אוויר, נושמים עמוק וממשיכים הלאה עם חיוך:)

למעלה