באמת מצטער ליפול על הפורום עם שאלה שכזאת..

מה שאתה אומר זה נכון ולזה התכוונתי...

עשיתי קצת הכללה אבל ברוב המקרים זה נכון. גם אני איש שיחה אבל כמה אני יכול להתבלט ללא תכונות גבריות בולטות וללא מראה חיצוני של דוגמן?

ותודה רבה על מה שאמרת, הכינוי באמת קשור ל- MASS EFFECT.
ועכשיו נשאלת השאלה - מה אתה יודע על המשחק?

כמהאפשר

New member
אני לא חושבת שזה משנה.

זה נשמה שתמצא את מי שנכונה עבורך, מעריכה את מי שאתה ומעצימה את התכונות החיוביות שלך בכך שאתה לא מתחיל לחשוב האם אתה צריך לשנות את מי שאתה.

באופן אישי-
אני אוהבת אסרטיביות, אני מעריכה עמוד שדרה ודיעה מוצקה, כן.
אבל כל אלו לא באים בסתירה מול ערכים, מוסרים, חמלה, צניעות.

נניח כאשר גבר (או כל בן אדם) לא נותן איזשהו פידבק רגשי או שאני מרגישה התייחסות שהיא סוג של דרך אגב אליי,
כאשר אני מזהה חוסר כנות או פשוט משהו שלא מגיע מהלב, משהו שמרגיש לי לא ממש חשוף וכן-
אני אומרת, מוודאת וברוב המקרים ההכרות עם האדם מסתיימת.

כל אחד והחברה שהוא בוחר לו.
אם אתה מחפש מישהי שאלו התכונות שהיא רואה כחשובות ונוגעות בה- אבל הן זזות הצדה משום מה כאשר מגיעים גברים מפגינים תכונות שליליות, כפי הנראה השורש שלה לא חזק יותר מדיי. כפי הנראה המהות שלה לא יותר מדיי חזקה.
זו הסיבה שאני מודה לגברים שהתכונות והדברים החשובים לי לא צדים את לבם(או צדים את עיניים, אך הגברים לא חזקים מספיק כדי לצוד גם את לבם) ומתרחקת.
מבחינתי הם רק עושים לי שרות עצמי בכך שהם מראים שהם לא נכונים עבורי, במקום שאני אעשה את הבירור הזה.

נ

נווהשאנן

Guest
אופי ישראלי דפוק

הישראלית המצויה לא יודעת להעריך ג'נטלמניות. דברים שעושים לה את זה הם כח כסף ומראה.
תחפש יהודיה מחו"ל, ארה"ב או אמריקה, יש פה בארץ לא מעט. הם כן יודעות להעריך.
שוב, זו הכללה, בוודאי שיש בחורות טובות, אבל באופן כללי זה האופי הישראלי המחורבן.

נ

נווהשאנן

Guest
מה קשור??

דיברתי על יהודיות בלבד. יש המון רווקות יהודיות ברחבי העולם שמחפשות חתן.
אז הישראליות יקחו את הערסים, והגברים הרגישים והאיכותיים יקבלו בחורות שיודעות להעריך אותם.
נ.ב. גם לגבר הישראלי יש חשבון נפש לעשות

כמהאפשר

New member
אתה יודע, כאשר אתה עושה הכללה כזו,

גם הבחורות האיכותיות כאן והנשים כאן- סובלות מהיחס הזה הניתן להן.
ואז זה פוגע ואז זה מייצר עוינות.
סוג של מעגל מתמשך.

אנחנו מתאהבות בבני אדם

לא ברשימת מכולת של תכונות אופי ונתונים חיצוניים.

שמעת פעם על כימיה? משיכה? אינסטינקטים?
או שזה-זה או שזה לא.

Airplane Kid

New member
אנה, הגבת לגמרי לא לעניין.

מעולם לא סתרתי את מה שאמרת - אך אם כבר בחרת להגיב כאן..
אני שואל למה התכונות האלו מעוררות דווקא משיכה או מעודדות את הכימיה?
ולא תכונות אחרות כפי שתיארתי בהודעה המקורית.

והדברים לא נאמרו בשום צורה כדי לפגוע בך או בכלל המין הנשי.

באתי מהראשי, סליחה על ההתפרצות

רציתי רק לחדד לך כמה דברים שלא קראתי בתגובות:

1. זה רק לכאורה שאתה חושב שהחבר המניאק שלך משיג בחורות ( או אם להכליל, המניאקים/אסרטיבים/ ילדים רעים ) זה שהוא ״זורק ודופק״ רק משרת את האופי הבעייתי שלו, חוסר יכולת למערכת יחסים אמיתית, אינטימית, ומשמעותית בחיים- הוא מקבל הרגלים רעים בנושא יחסים עם נשים, והדפוס הזה רק יחמיר עם השנים, כי ככה הוא רגיל ולעולם לא ידע אחרת.

2. אם אתה יוצא עם נשים, פוגש נשים, ויש לך אינטראקציה משמעותית, הסיבות לכך שזה לא מתפתח יכולות להיות נעוצות באינטראקציה עצמה , ולא בעצם העובדה שאתה ג׳נטלמן או לא.
אם אתה מחפש ״יפות״ עם הרבה נסיון בלהיות נרדפות והן רגילות שרצים אחריהן, השרירים המפותחים אצלן הם בדרך כלל הרגליים. אם אתה מחפש בחורה איכותית, נעימה אתה חייב לחפש במקום הנכון, דרך סיטואציות מתאימות,( עבודה, דרך מפגשי חברים, תחומי עניין נוספים) , אם אתה מתחיל עם מישהי על הבר, היא מיד מבינה בראש: הוא אוהב את החיצוניות שלי וזהו. היא לא חושבת על העתיד עם גבר מתאים, רגיש ובעל חוש הומור, וזה מה שמביא לתוצאות עגומות, והורדת חוסר ביטחון טוטאלית אצלך.

3. ( אני זקנה, אז מותר לי) לא שמעתי על אישה שאמרה לי שלא יצאה/בילתה/נישאה לגבר שהיה יותר מידי מכבד, ג׳נטלמן, טוב לב ובעל חוש הומור- אבל כן שמעתי שתכונות כמו ״נבלה, בוגד, חסר אכפתיות, אדיש, ובן #$@# , הובילו לפירוק יחסים, לגירושין ולזוועות אחרות.

רק כמה נקודות למחשבה.

Airplane Kid

New member
תתפרצי כל יום. באמת.

תגובה מדהימה שבאמת העלתה לי חיוך על הפנים והעניקה לי המון נקודות למחשבה.
ועל כך אני אומר לך תודה מכל הלב.

אני שמחה, ובאמת, שים לב יותר ל״איך מכירים״

ועוד המלצה ( אבל רק אם בא לך ) ספר שנקרא ״ לאלף את השדון״ של ריצ׳ארד קרסון , מדבר על כך שיש לנו מישהו רשע ,אכזרי ומנובל שחי בתוכנו והורס לנו את החיים עם הדיבורים הרעים שלו (זיהיתי אותו מדבר מתוכך קצת) הוא מורכב מהמון דברים מאוד מסובכים, אבל יש טכניקה להשתיקו....

שווה שישים ש״ח !

כמהאפשר

New member
אוסיף רק דבר אחד לכל אלו-

לא את כולן, החברים הללו משיגים.
אולי אתה לא שומע עליהן, אבל יש גם בחורות ונשים אותן יחס כזה לא "משיג", אלא מרתיע..
לא מפני שיש בו משהו פגום- בסופו של דבר כל אחד ומה שנכון לו.
אלא פשוט מפני שכמו שציינו למעלה- אנשים מחפשים דברים אחרים מעט..

nesher5

New member
צריך לשלב גם קצת מעבר לזה ביחסים

שמע אני בחור מופנם שקט ותמיד נותן כבוד, אף פעם כמעט ולא רבתי עם בת הזוג שלי תמיד הייתה בינינו הסכמה הגיונית.
אני לא מסוגל להתחיל עם מישהי בבר או מועדון למרות שאני רוצה מרוב ביישנות
אבל השאלה אם ככה אתה גם ביום יום מול אנשים שאתה צריך קצת להתווכח איתם או איך שאתה מתנהג עם החברה בבר או מועדון
להיות שקט כל הזמן וג'נטלמניות ורק טוב לב, זה קצת יותר מידי תלוי איפה אתה נמצא.
ואם בחורה רואה שאתה רק ככה כלפי כולם לך לדעתי זה מראה על חולשה איפשהו.
אם תפרט בדיוק מה קרה לך זה יוכל לעזור.

למעלה