בבילון 5: הסיפורים האבודים

dixie chick

New member
ענק ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif

פשוט תמונה אדירה לגמרה! אם היה לי את זה במספיק גדול היא היתה הופכת להיות הוולפייפר שלי, אדיר אדיר אדיר

sprqy

New member
ענק!!../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

הייתי יושב אתם בכיףףףףףףף על כוס קפה!!!!

aerynsun

New member
הם חזרו בזמן לאחור

ונתחו במאה הזאת ובעשור הזה וכל מה שנתנו להם זה...קפה. חח

sprqy

New member
מגניב../images/Emo70.gif../images/Emo45.gif

לא ידעתי שיוצאים עוד סרטים!!!! איזה כיף!
שרידן מיי מן!! סחתיין על הצרפתי... הוא לא הזדקן הבן אדם... חולה על הטלפאטים! וליטה הייתה תמיד דמות שאהבתי לראות! בסטר אין מה לדבר בכלל הוא גדול מתי יצא הסרט השני???? גם הסרט על מינבאר נשמע טוב - יש כבר דיבורים עם דלן שתחזור? שלא תתקע בלוסט או משהו...

nick fury

New member
חחח לוסט

אבודה הצרפתיה הזאת. גם ככה לא רוצים לקבל אותה חזרה במדינת הולדתה, ווטאבר דט איז
.

sprqy

New member
כן, באמת

לא ברור מה התפקיד שלה בכח שמה... העיקר שתחזור לסרט!! אבל שתישאר בלוסט גם

dixie chick

New member
אנחנו בעד דלן!

כמה שיותר וכמה שיותר איכותי בבקשה! (בסוף החתימה שיש לי שלה תהיה שווה מליונים, מליונים!)

mg

New member
יש לך חתימה שלה?! ../images/Emo2.gif../images/Emo45.gif../images/Emo99.gif

dixie chick

New member
כן כן

כשהייתי בת 14 בערך והתחלתי לראות בבילון 5 כתבתי מכתב למועדון מעריצים שלה באנגלית עילגת לגמרה...
איזה חצי שנה אחרי זה קיבלתי בחזרה תמונה שלה מעונה 2 עם חתימה שלה! לא כתוב שם הרבה האמת (To Dolphin's Eye= הכינוי האינטרנטי שלי אז from Mira Furlan), אבל כן כן חתימה אמיתית והכל!

mg

New member
יפה לך !

לידידה טובה שלי יש חתימה אמיתית ותמונה של מרקוס, נראה לי אתם יכולות לפתוח דוכן מזכרות בעולמות

The Human

New member
../images/Emo99.gif

הדמות האהובה עליי ב-B5... איזה מנייקים שהם החליטו להרוג אותו.. אם כבר היה עדיף להרוג את איבנובה..

dixie chick

New member
להרוג את איבנובה?!?

לא ישמע כדבר הזה! סתאאם הכי באסה היתה שהם גם הרגו את מרקוס הכוסון הבריטי *וגם* לא חתמו עם איבנובה לעונה 5 פשוט נשארנו קרחים מכאן ומכאן

mg

New member
אוקיי המחשבות שלי

אני ראיתי את כל בבילון 5 העונות + הסרטים ששודרו בכבלים. לגבי הספרים, לא קראתי אף אחד מהם חוץ מאיזה מילון בבילון מ-A-Z לא גמור לפני הרבה שנים. מכל העלילות שהבאת, הכל נשמע לי מעניין, אני רק מקווה שישדרו אותם בכבלים אחרי שיצלמו אותם, כי ממש אין לי כוח או כסף לכל הרכישות האלו ואני גם לא בהורדות (כנ"ל לגבי הסרטים שאמורים לצאת לסטארגייט, בלי שום קשר
). אבל רציתי לשאול - לא תהיה איזו עלילה שתתמקד גם בדיוויד, הבן של ג'ון ודלן? כי לפי הערך שאתה מכין לוויקיפדיה JMS דווקא כתב איזה סיפור שקשור בו, לא? היה יכול להיות מושלם אם הוא והבן של ג'ון וארין היו יוצאים לעשות סדר בגלקסיה
. עכשיו, אני לא טיפוס שמעדיף התפרסות כמה שיותר גדולה על יותר מידי תחומים מלבד סרטים או תסריטים של סרטים, ואוקיי, גם קצת פאנפיקים, פשוט כי כל האובר סדרות בנות, קומיקסים, ספרים וכאלו הם כבר בכמות שקשה לעקוב אחריה אם אין לך הרבה זמן, אנרגיה וכסף להשקיע בזה, וזה באסה רצינית לחשוב כל הזמן שאומנם ראית את כל הסדרה, אבל פספסת איזה אלף העמקות אחרות בכל מיני פורמטים אחרים. אותי באופן אישי זה מחרפן. מה שכן יעניין אותי מהסרטים זה העניין של שרשרת הפיקוד וחיל הטלפתים. הסנטאורים למרות שהם העם שהכי מזכיר לי ברוחו את רייג'ל פחות מעניינים אותי, ואת המינבארים אני מסמפט בעיקר בגלל דלן ולניר, אבל לא הייתי עושה עליהם עלילת משנה. אם כבר, שיתנו משהו נוסף על הריינג'רים. ראיתי פעם משהו שעשו עליהם (אגדת הרינג'רים אם אני זוכר) אבל היה נחמד לפתח קצת את הקטע של מרקוס ז"ל או לא ז"ל, לפי עוד עלילה שהזכרת בויקיפדיה ש JMS כתב.

nick fury

New member
אחלה קרוסאובר זה יהיה - הבנים של..

אניוויי, כשם שקיימת אופציית הרחבה לסדרה בדמוי סרטים (ראה ערך סרטי סטארגייט המתוכננים), ככה סרטי האנתולוגיה של בבילון 5. הרחבה. לסגור קצוות עלילה. לצערנו גם ריצ'רד ביגס וגם אנדריאס קטצולאס נפטרו, כך שסטרזינסקי שלל את פיתוח דמויותיהם (היית מלהק שחקנים אחרים לדמות אייקונית כמו ג'קאר?). העלילה שמתמקדת בדיויד מופיעה בספרי טרילוגיית סנטאורי פריים (בספר השלישי, כשדיויד כבר בוגר ומקבל את הכד ובתוכו השומר, שלונדו נתן לשרידן ודלן מתנה בפרק 5x21). מה שעושה את לונדו מעניין זה הטרגיות שבדמות, והסימפטיה שג'קאר למד לרכוש לו (לאחר שהוא גמר לשחק איתו במשחק של "כובש נכבש"). איך הוא התחיל ואיך הוא מסיים. צודק בעניין עלילת המינברים - הדבר שמבחינתי זה צריך לסגור זה את קורות לניר, שלאחר העונש שכפה על עצמו בשל רצון רגעי להרוג את שרידן, נעלם מהאופק. אגדת הריינג'רים היה מה זה כושל. אפילו ג'קאר לא יכל להציל את הסרט הזה. המציאו לנו טכנולוגיה מצוצה מהאצבע אאוט אוף דה בלו, והציגו אויבים חדשים שאנחנו אמורים לקבל ולאהוב, בשם "היד". יה רייט. אפילו לצללים יש יותר עומק רגשי מאשר להם. מרקוס בעוד 300 שנה? מעניין דווקא לראות אותו ב-2561, מחפש אחרי חברים חדשים אחרי שבעצם לא נותר לו כלום. נראה לי דד-אנד.

למעלה