בדרך לזרוק את נתניהו לפח הזבל?

dory30

Well-known member

אבח"י

Well-known member
אתה מכיר את הפתגם - שהכל לא נגמר עד שהגברת השמנה מתחילה לשיר.

shaycn23

Well-known member
הוא לא למד לקח מהעבר עוד בתקופת ציפי ליבני, שהכריזו שאין לימין מה ללכת להצביע כי הבחירות כבר הוכרעו |נחמה|
ציפי ניצחה את הבחירות מול ביבי, אבל לדתיים אף פעם לא היתה כוונה לתמוך באישה לראשות ממשלה, לכן לא השיגה רוב והנשיא העביר לביבי את האפשרות להקים קואליציה.

אבי בן 1231

Well-known member
בפורום הזה זו כמעט חובה להשפיל את ראש הממשלה, השפלת חבר מהפורום תגרור חסימה!!!
להזכירך, אנו לפני בחירות נוספות נראה מי הוא זה שיגיע לפח הזבל.|תוהה|

אבח"י

Well-known member
נראה לי שאין לך מושג בשיח דמוקרטי אמיתי. אותך אכבד כמיטב יכלתי, את נבחר הציבור שחי מכספי, על חשבוני שמפר את חובתו, לו אבוז, אותו אשפיל עד עפר.
זה אחד ההבדלים המרכזיים בין השמאל השנוא עליכם, אנשי הימין לבין הימין שמעורר בנו השמאלנים רחמים, בעיקר.

shaycn23

Well-known member
נראה לי שאין לך מושג בשיח דמוקרטי אמיתי. אותך אכבד כמיטב יכלתי, את נבחר הציבור שחי מכספי, על חשבוני שמפר את חובתו, לו אבוז, אותו אשפיל עד עפר.
זה אחד ההבדלים המרכזיים בין השמאל השנוא עליכם, אנשי הימין לבין הימין שמעורר בנו השמאלנים רחמים, בעיקר.
הוא סתם רק הרים להנחתה.
מכיר את זה שבנאדם יורה באוטומאט בלי הבחנה, מצפה שלפחות משהו יפגע. רק חבל שהוא יורה עם עוזי, הרתע גורם לקנה לעוף לאויר ולכל הכדורים להתבזבז.

dory30

Well-known member
לא צריך להשפיל עד עפר, אבל לבקר בחריפות מותר. אני משתדל שלא לרדת על אנשים בשל אמונם בפוליטיקאי שאני בז לו.

dory30

Well-known member
אתה מתכנן להשתתף במצור על הכנסת או בג"ץ אם האסיר ייאלץ לעשות רילוקיישן למעשיהו, כמו החבר שלך מארה"ב?

jake-angeli-arrested-capitol-riot1.jpg

אבי בן 1231

Well-known member
אתה מתכנן להשתתף במצור על הכנסת או בג"ץ אם האסיר ייאלץ לעשות רילוקיישן למעשיהו, כמו החבר שלך מארה"ב?

צפה בקובץ המצורף 11015
יש לי הרושם שאתה וכנראה גם חברים רבים פה לא נכחו מעולם בשיעורי אזרחות.
כל זמן שה"
אסיר" עדיין לא הואשם בבית משפט חוקי בישראל פרט לבית משפט דמי קולו של תפוז ה"אסיר" אינו אשם ואינו עבריין!!!
קשה מאוד להסביר זאת כאן והסיבה ידועה רק לכם!!!

shaycn23

Well-known member
לא הבנתי את החלוקה הדיכוטומית שלך: בפורום ציפורי לילה אתה ביביסט ובפורום אקטואליה אתה אנטי ביבי.
מה קורה במעבר הזה בין דף לדף? באקטואליה כתבת על ביבי דברים לא פחות חמורים מ'פח זבל'.

אבי בן 1231

Well-known member
לא הבנתי את החלוקה הדיכוטומית שלך: בפורום ציפורי לילה אתה ביביסט ובפורום אקטואליה אתה אנטי ביבי.
מה קורה במעבר הזה בין דף לדף? באקטואליה כתבת על ביבי דברים לא פחות חמורים מ'פח זבל'.
אולי אך רק אולי זו הוכחה שאיני ביביסט, אני מסנגר על אזרח ששמו במקרה הוא ביבי ובמקרה הוא גם ראש ממשלה נבחר שמואשם בבית דין שדה "מכובד" זה אך לא בשום בית דין חוקי אחר של מדינת ישראל.
וסתם כמה שאלות:
אתה בכלל יודע מה זה בית משפט חוקי בישראל??
שמעת פעם את המושג המוזר בית משפט שלום או בית משפט מחוזי??
שמעת פעם מה תפקידם של בתי משפט אלה??

shaycn23

Well-known member
אולי אך רק אולי זו הוכחה שאיני ביביסט, אני מסנגר על אזרח ששמו במקרה הוא ביבי ובמקרה הוא גם ראש ממשלה נבחר שמואשם בבית דין שדה "מכובד" זה אך לא בשום בית דין חוקי אחר של מדינת ישראל.
וסתם כמה שאלות:
אתה בכלל יודע מה זה בית משפט חוקי בישראל??
שמעת פעם את המושג המוזר בית משפט שלום או בית משפט מחוזי??
שמעת פעם מה תפקידם של בתי משפט אלה??
השאלה הנכונה היא, האם אתה רוצה את האמת? גם אם כואבת?

האמת היא שאתה ביביסט בדעותיך. אתה תומך ביבי באש ובמים גם אם יתחיל לירות במפגינים מבלפור.
אממה, כשאתה בסביבה שבה הרוב ביביסטים, אתה חושש מנאצות עד כדי שינוי דעתך ב180 מעלות.

shaycn23

Well-known member
האמת היא שלדעתי, אתה קומוניסט נלהב!!! אתה עד כדי כך קומוניסט ועוכר ישראל שתלך באש ובמים גם אם יתחיל לירות במפגינים ימניים יהודים!!!!
וואלללה .................. נהיית פסיכו _ _ _ אתה יודע מי אני ממי אני חושש, גאון דמי קולו!!!!
אני מקווה שאינך כועס שאני "מגלה" מי ומה אתה.
כאשר תכתוב עליי פנטזיות שקריות כיד הדמיון השמאלי החולני שלך כפי שעולה ברוחך, ארשה זאת גם לעצמי!!!
ששששש...לא לקלל, אחרת אתה תיחסם!

אבי בן 1231

Well-known member
הוכחת לי ולכל הפורום מה שטענתי, שאתה צבוע כי 'פח זבל' הוא לא הכינוי הכי נורא ומלודרמתי שנקרא פה
הייתי מעדיף את הסמול בשלב ראשון לזרוק לזבל.
אך לא ללכלכך את חיריה בזבל הזה!!!!!!!!!!!!

נערך לאחרונה ב:

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אם עוד לא הבנת מי יגיע לפח הזבל אז להזכירך: מדובר בכספי הציבור בעיקר. ממילא מה שהיה הוא שיהיה ובקרוב ניפגש גם בסבב בחירות חמישי...

למעלה