בדרך לזרוק את נתניהו לפח הזבל?

אבי בן 1231

Well-known member
אם עוד לא הבנת מי יגיע לפח הזבל אז להזכירך: מדובר בכספי הציבור בעיקר. ממילא מה שהיה הוא שיהיה ובקרוב ניפגש גם בסבב בחירות חמישי...
אולי, אך רק אולי הוא זה שאתה וחבריך בניהולך מנסים להשפיל את ראש הממשלה בכוונה אינכם שמים לב שכל האיחוד האירופאי כועס על הצלחתו הכבירה לעקוף ללא איתות את כולם ולהשיג חיסון בין השאר גם לסמול השפל.
אישית הייתי מעדיף לזרוק לזבל כל מנת חיסון שעומדים להזריק לסמולני, חרדי או ערבי!!!
אך ............................. אתם צודקים חחחחחחחחחחחחחחחחחח רק לא ביבי זה הכי אין

אבי בן 1231

Well-known member
אני עדיין מאמין, שברצות האל, גם אתה תבין עד כמה האיש ההוא הזיק לכוווווווווולנו כולל גם אותך איש ימין מסכן. עוד יבוא היום שתבין. אל חשש.
חחחחחחחח סמולן עלוב נפש!!!!!!
נתראה בבחירות הקרובות עם גנץ העלוב מלך הסמול לא עובר את אחוז החסימה.

shaycn23

Well-known member
חחחחחחחח סמולן עלוב נפש!!!!!!
נתראה בבחירות הקרובות עם גנץ העלוב מלך הסמול לא עובר את אחוז החסימה.
מסכן...:( ממש ד"ר ג'קיל ומיסטר הייד. פיתחת פיצול אישיות
רחמים עליך שאתה צריך לדברר עם הפרופיל השני שלך ולמחוק לעצמך הודעות כדי שתוכל להסוות את הטרור שאתה משליט בפורום הזה.
אחר כך תבוא לספר לנו שאתה לא מעוניין להיות מנהל הפורום.
שאתה תוותר על כוח שכזה?
אני באופן אישי מחכה בצד שהטבע יעשה את שלו לגביך :)
לא מספיק שהשתמשת בנאצות ובגזענות כמנהל פורום, אתה גם מעביר דיווחים כוזבים לתפוז ולא מעדכן אותם שאתה מטריד גולשים בפורומים אחרים.

shaycn23,
Your message (בדרך לזרוק את נתניהו לפח הזבל?) contains inappropriate language:נכתב ע"י dory30:
This does not follow our rules. Your message may have been removed or altered.

Your account's access may be limited based on these actions. Please keep this in mind when posting or using our site.

אבי בן 1231

Well-known member
אני עדיין מאמין, שברצות האל, גם אתה תבין עד כמה האיש ההוא הזיק לכוווווווווולנו כולל גם אותך איש ימין מסכן. עוד יבוא היום שתבין. אל חשש.
אתה כמנהל נותן דוגמה נהדרת ומכנה בכינויי גנאי משתמשים, אתה ממש איש שמאל מסכן!!!
אני מקווה מאוד שאין לך בושה ועוד תלך להתחסן בחיסון שאיש ימין
"עלוב" כמוני הביא עבורך!!!
ניראה אם תחסום אותי על כך שכיניתי אותך באותו כינוי שכינית אותי!!!

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אתה כמנהל נותן דוגמה נהדרת ומכנה בכינויי גנאי משתמשים, אתה ממש איש שמאל מסכן!!!
אני מקווה מאוד שאין לך בושה ועוד תלך להתחסן בחיסון שאיש ימין
"עלוב" כמוני הביא עבורך!!!
ניראה אם תחסום אותי על כך שכיניתי אותך באותו כינוי שכינית אותי!!!
אכן עלוב

אבי בן 1231

Well-known member
למה אתה כותב בזמן עתיד?
הוא בין הראשונים שרצו לקבל את החיסון ואפילו כבר הספיק לקבל את לקבל חיסון ימני זו בושה ובגידה בעקרונות הפרולטריון המדוכא והעלוב, לא?!

למה אתה כותב בזמן עתיד?
הוא בין הראשונים שרצו לקבל את החיסון ואפילו כבר הספיק לקבל את מנת הדחף.
לקבל חיסון ימני זו בושב ובגידה בעקרונות הפרולטריון המדוכא ועלוב הנפש, לא??!!|תוהה|

Harrington

Well-known member
מנהל

בדרך לזרוק את נתניהו לפח הזבל?​

אולי. אולי גם לא. אבל מה שבטוח הוא שזה שליברמן פועל בעניין, לא מהווה חידוש גדול. הוא עושה זאת כבר שנה וחצי. בינתיים למיטב ידיעתי, 'ביבי' הוא ראש ממשלת ישראל.

דיברגנט חדש

Well-known member
בינתיים זה הפוך |נחמה| הרל"בים עושים בשביל נתניהו את העבודה, אתם מתפוררים, מצרפים נפילים למפלגות שלכם שלכל מקום שהם הולכים אליו, הם מנחיתים את מס' המנדטים, כמו לדוג' האיש הזה :)

shaycn23

Well-known member
אולי, אך רק אולי הוא זה שאתה וחבריך בניהולך מנסים להשפיל את ראש הממשלה בכוונה אינכם שמים לב שכל האיחוד האירופאי כועס על הצלחתו הכבירה לעקוף ללא איתות את כולם ולהשיג חיסון בין השאר גם לסמול השפל.
אישית הייתי מעדיף לזרוק לזבל כל מנת חיסון שעומדים להזריק לסמולני, חרדי או ערבי!!!
אך ............................. אתם צודקים חחחחחחחחחחחחחחחחחח רק לא ביבי זה הכי אין
כנראה ששכחת לקחת את הכדורים הבוקר או שעירבבת בין הכחול לאדום..
רק על התגובה הזאת הייתי חוסם אותך לצמיתות, יא עלק מנהל.
התגובה הזו שלך היא הוכחה שאתה קרוב בדיעותיך לדעותיו של הפיהרר.
(אל תנסה למחוק, המסך צולם).

אבי בן 1231

Well-known member
כנראה ששכחת לקחת את הכדורים הבוקר או שעירבבת בין הכחול לאדום..
רק על התגובה הזאת הייתי חוסם אותך לצמיתות, יא עלק מנהל.
התגובה הזו שלך היא הוכחה שאתה קרוב בדיעותיך לדעותיו של הפיהרר.
(אל תנסה למחוק, המסך צולם).
אתה באמת חושב ששיגעונותיך מעניינים, כדורים!!!! הרי אתה יודע את הסדר ותמיד מתבלבל.

למעלה